dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Drochów Górny,świętokrzyskie

279 000 zł6 900 m² 40,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana o powierzchni 6900 m , położona w miejscowości Drochów Górny (gmina Morawica, powiat kielecki) Idealna inwestycja! Działka sucha oraz równa. W kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

269 900 zł29 m² 9 310,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje przestronną kawalerkę w doskonałej lokalizacji w Kielcach. Na sprzedaż oferujemy dwustronną kawalerkę o powierzchni 28,99 m, zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mościckiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

1 475 000 zł2 018 m² 730,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży stacji benzynowej powstałej w roku 2009. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

309 000 zł103 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne, ustawne mieszkanie 4 pokojowe w zielonej i cichej okolicy, na osiedlu Hutniczym. Przestronne, bardzo widne mieszkanie o powierzchni 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Kielce,świętokrzyskie

622 500 zł83 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2 położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Posiada bardzo przestronne pomieszczenia co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

330 000 zł140 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom nad działce o pow. 453m 2 przy ulicy Miłej, bocznej od Waryńskiego, osiedle Sienkiewiczowskie. Ulica Miła jest uliczką ślepą, przez co cicho, spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł40 m² 7 763,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 39,80 m na ksm, ul. Fryderyka Chopina Kielce Biuro Nieruchomości ckdom Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 39,80 m , położone na 3 piętrze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł46 m² 6 558,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku z cegły przy ul. Żeromskiego w Kielcach. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Suków

Suków,świętokrzyskie

179 000 zł4 200 m² 42,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

** tylko W naszym biurze ** Na sprzedaż posiadamy działkę zlokalizowaną w Sukowie przy nowej drodze! Co daje idealną okazję na inwestycję! Dodatkowo blisko do miejscowości mójcza gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Michniów

Michniów,świętokrzyskie

220 000 zł2 400 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

nr dzialki 148,150,152,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

53,80 zł/m²84 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy o powierzchni 83,64 m nadający się na każdy rodzaj działalności gospodarczej. Lokal składający się z dwóch lokali sąsiadujących ze sobą. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bulianów

Bulianów,świętokrzyskie

1 500 000 zł540 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 999 m²

*** tylko W naszym biurze*** Na sprzedaż: budynek z potencjałem w malowniczej miejscowości Bulianów Oferujemy na sprzedaż przestronny budynek, idealny zarówno jako dom dla trzech rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kielce,świętokrzyskie

577 000 zł150 m² 3 846,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 586 m²

W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1586 m.kw. (20,5mx78m), murowany dom parterowy, podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym oraz mały budynek gospodarczy. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Starachowice,świętokrzyskie

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 52m2 znajdującego się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wieków Kielc

Kielce,świętokrzyskie

88,93 zł/m²67 m² 5 958 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia nowoczesny lokal biurowy W samym centrum kielc! Oferujemy do wynajęcia przestronny w pełni umeblowany nowoczesny lokal biurowy zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Władysława Jagiełły

Kielce,świętokrzyskie

429 999 zł50 m² 8 599,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2 zlokalizowane na 4-piętrze w bloku na os. Pod Dalnią/ Ślichowice. Mieszkanie po kapitalnym remoncie dwa lata temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Wielka Wieś,świętokrzyskie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu znajdującego się na pięknej i przestronnej działce położonej w Wielkiej Wsi (powiat konecki). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne, stylowo urządzone mieszkanie, w cenie garaż! Ustawne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m2 mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

755 000 zł72 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, z projektem. Mieszkanie znajduje się na ul. Kolberga. Apartament ma 3 pokojowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokołów Górny

Sokołów Górny,świętokrzyskie

760 000 zł180 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy? Dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem oraz jednostanowiskowym garażem, częściowo podpiwniczony, wybudowany wg projektu Agrobisp bm-113.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisów

Lisów,świętokrzyskie

240 000 zł2 919 m² 82,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę, pod zabudowę jednorodzinną lub zagrodową o powierzchni 2919 m2. Położona w miejscowości Wygwizdów, lisów gmina Morawica. Działka w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bolmin

Bolmin,świętokrzyskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m w urokliwej miejscowości Milechowy koło Bolmina. Działka o regularnym kształcie (27 m szerokości, 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

555 530 zł76 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej w zabudowie szeregowej znajdującej się w Kielcach-Maciejówce. Obiekt położony jest w malowniczym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelce

Strzelce,świętokrzyskie

269 000 zł114 m² 2 352,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 114 m , położony na dużej, kształtnej działce 1 700 m w miejscowości Strzelce, gmina Oleśnica, powiat Staszowski. Dom składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Korczyn

Korczyn,świętokrzyskie

158 000 zł7 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** tylko W naszym biurze ** W sprzedaży posiadamy 2 działki rolne przylegające do siebie o numerach 622 i 623 o łącznej powierzchni 7900m2 Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m , położona na czwartym piętrze w Kielcach przy ul. Lecha 13. Mieszkanie składa się z: sypialni salonu korytarza oddzielnej kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

276 000 zł37 m² 7 379,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 37,40 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni w aneksie, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

295 000 zł155 m² 1 904,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego położonego w spokojnej i urokliwej dzielnicy Sandomierza Błonie. To idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku na ul. Konarskiego w Skarżysku-Kamiennej. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kielce,świętokrzyskie

577 000 zł127 m² 4 543,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 578 m²

Do sprzedaży dom parterowy o powierzchni 127 m2. Budynek z 1978 r , zbudowany jest z cegły. Posiada ogrzewanie gazowe oraz wszystkie media. Pokryty blacho-dachówką. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sezamkowa

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

175 000 zł80 m² 2 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Marzysz o własnym biznesie w doskonałej lokalizacji? Szukasz lokalu, który przyciągnie klientów i da Ci swobodę w aranżacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Dlaczego warto? Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Grunwaldzkiej (os. Jagiellońskie). Mieszkanie składa się z 2 sypialni, łazienki razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

40,89 zł/m²587 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogłoszenie o wynajmie powierzchni biurowej w Kielcach Lokalizacja: kieleckie Centrum Biznesu, al. Solidarności, 9. piętro Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

721 000 zł56 m² 12 928,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje Apartament 3 pokojowy z dwoma balkonami w inwestycji Sowia Park. Na Sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe tzn. salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Paryska

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem w pełni wyposażony lokal gastronomiczny o powierzchni 130 m , zlokalizowany w wolnostojącym budynku przy ul. Paryskiej 190 w Skarżysku-Kamiennej. Obiekt jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

700 000 zł63 m² 11 123,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament Górna 20 C w Kielcach to prawdziwa perła w naszej ofercie gotowe do zamieszkania z potencjałem dla rodziny lub jako inwestycja. Unikalna oferta tylko W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł33 m² 11 946,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie położone przy ul. Witosa, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego. To miejsce idealne dla osób, które cenią bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł27 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na sprzedaż kawalerka, jednopokojowe mieszkanie 27m2, znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Cechuje się niskimi kosztami utrzymania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona

Chmielów,świętokrzyskie

80 000 zł1 838 m² 43,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Chmielów, ta urokliwa wieś sołecka w Polsce, położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie pińczowskim, w gminie Działoszyce, kusi swoimi naturalnymi urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bławatna

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

395 000 zł180 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 125 m²

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży dom na wysokim, mieszkalnym przyziemiu, z dwoma garażami i budynkiem gospodarczym na działce o powierzchni 3125m 2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Waryńskiego

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

1 500 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Deweloper lokum oferuje lokale handlowo-usługowe w nowej inwestycji Apartamenty "w Zdroju". Busko-Zdrój to miasto położone w województwie świętokrzyskim, na malowniczym Ponidziu (80km od.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij