dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 wraz z dużym ogródkiem 40 m2, garaż a także komórka lokatorska zlokalizowane - przy ul. Andersa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie usytuowane jest na, drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sędziszowska

Kielce,świętokrzyskie

100 000 zł778 m² 128,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 778 m ul. Sędziszowska, posłowice, kielce Cisza, zieleń i przestrzeń dla Twojego domu marzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 778 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sportowa

Ćmińsk,świętokrzyskie

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

DO wynajęcia: komfortowy dom jednorodzinny 120 m Ćmińsk, ul. Sportowa 15, działka 1500 m Oferujemy do wynajmu przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kilińskiego

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

35,20 zł/m²125 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia (po generalnym remoncie) nowe atrakcyjne powierzchnie biurowo-usługowo-handlowe na 1 piętrze, zlokalizowane na ul. Kilińskiego 1 - vis a vis mcdonald. Budynek znajduje się przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne zwierzętom, z alarmem, położone w wyremontowanym wieżowcu przy ulicy Nowy Świat 18a w Kielcach (śródmieście). Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kościuszki

Kielce,świętokrzyskie

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-10-20! Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w ścisłym centrum Kielc, tuż przy ul. Kościuszki 23, zaledwie 50 metrów od Collegium Medicum Uniwersytetu Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bernardyńska

Kielce,świętokrzyskie

1 249 000 zł127 m² 9 865,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego przy ul. Bernardyńskiej, w pięknej i malowniczej okolicy os. Podkarczówka. 0% prowizji od Kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

249 000 zł35 m² 7 190,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania, znajdującego się na parterze, w bloku położonym w Skarżysku - Kamiennej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł46 m² 8 168,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy ul. Jagiellońskiej, na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

510 000 zł86 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować kameralne apartamenty o powierzchni 86 m2, zlokalizowane na osiedlu Akacjowy Zakątek, na obrzeżach Kielc (tylko 10 min do centrum). Kupujący zwolniony Z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piotrkowska

Modliszewice,świętokrzyskie

270 000 zł65 m² 4 128,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego się w miejscowości Modliszewice przy ul. Piotrkowskiej 16, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł48 m² 37,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,29 m, zlokalizowane na drugim piętrze w niskim, kameralnym bloku na osiedlu Ślichowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Porzecze

Porzecze,świętokrzyskie

1 650 000 zł188 m² 8 776,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

CK dom ma przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronny, bardzo rozkładowy dom o powierzchni 188m 6-pokojowy zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji jaka jest Porzecze w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

834 900 zł66 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* * * brak podatku pcc 2%* * * Dwustronne mieszkanie na 2 piętrze z 2 balkonami w cichej i zielonej okolicy Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł30 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m2 usytuowana na wysokim parterze przy ul. Grunwaldzkiej 29. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wydzielonym aneksem kuchennym - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze budynku przy ul. Zagórskiej 57 w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na zabezpieczonej wewnętrznej klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konecka

Sielpia Wielka,świętokrzyskie

410 000 zł38 m² 10 749,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować apartament w wyjątkowej inwestycji nad zalewem w Sielpi jedynej takiej w tej lokalizacji. Dzięki współpracy z deweloperem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piesza

Kielce,świętokrzyskie

479 000 zł46 m² 10 413 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje Na sprzedaż przestronne 3- pokojowe, ciepłe, środkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,84 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grabki Duże

Grabki Duże,świętokrzyskie

280 000 zł67 m² 4 207,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwu-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,55m2, które znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z przedpokoju, funkcjonalnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suków

Suków,świętokrzyskie

1 599 000 zł20 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas*** Na sprzedaż prezentujemy działki w Sukowie *** Idealna opcja pod inwestycje deweloperską *** W ofercie przedstawiamy pięć działek o łącznej powierzchni ok 2ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piłsudskiego

Starachowice,świętokrzyskie

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 150 m do wynajęcia - Galeria X, starachowice, ul. Piłsudskiego Lokal usługowo-biurowy w ścisłym centrum miasta, w bardzo dobrym stanie technicznym. Świetnie sprawdzi się pod biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Końskie,świętokrzyskie

260 000 zł50 m² 5 196,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Great House z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 50,03 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji - na osiedlu przy ul. Mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł40 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomośći twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego na parterze W dogodnej lokalizacji idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja Prezentujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Rokosza

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

100 zł24 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Domek parterowy z poddaszem użytkowym, na poddaszu sypialnia z łożem matrymonialnym, duża garderoba, na parterze kuchnia z jadalnią, pokój umeblowany dwa łóżka pojedyńcze, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tumlin-Wykień

Tumlin-Wykień,świętokrzyskie

1 900 000 zł24 462 m² 77,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 24462 m2 zlokalizowana w miejscowości Tumlin-Wykień (gmina Miedziana Góra). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 35 m x 695 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brynica

Brynica,świętokrzyskie

959 000 zł274 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przytulny Dom w Brynicy Twoje Wymarzone Miejsce w Otoczeniu Natury! Zaledwie 10 km od Kielc, w malowniczej i spokojnej miejscowości Brynica, znajduje się nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Rzepin Drugi

Rzepin Drugi,świętokrzyskie

270 000 zł17 800 m² 15,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana 1,78 ha w Rzepinie Drugim media w drodze, możliwość podziału Opis: na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,78 ha (17 800 m ) położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

265 000 zł29 m² 9 106,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

R e Z E R W A C J A ! kawalerka o powierzchni użytkowej 29,10 m2 w układzie pokój + osobna kuchnia , zlokalizowaną na 4 piętrze na lubianym Osiedlu uroczysko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

790 000 zł302 m² 2 615,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 212m2 położonego w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Klonowej, w dzielnicy Metalowiec. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

539 000 zł56 m² 9 577,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! nowa cena! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie z odrębną widną kuchnią o powierzchni 56.28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spółdzielcza

Dwikozy,świętokrzyskie

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 50 m , w którego skład wchodzą: * 2 przestronne pokoje, * oddzielna kuchnia, * łazienka, * przestronny przedpokój, * balkon, * piwnica, * ogródek. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

790 600 zł67 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 67m2 w wysokim standardzie, osiedle Bella Vista Na nowym osiedlu Bella Vista, świeżo po wykończeniu wysokiej jakosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

36,45 zł/m²273 m² 9 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia lokal magazynowo - handlowo - usługowy parterze w budynku przy ul. Zagnańskiej, zlokalizowany na terenie dużego kompleksu handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sabinówek

Kielce,świętokrzyskie

735 000 zł65 m² 11 300,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65,4 m , składające się z trzech funkcjonalnych pokoi. W skład lokalu wchodzi: przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

811 900 zł68 m² 11 904,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Apartament Premium w prestiżowej części Bocianek Parkowe Wzgórze Mieszkanie 68,2m2 ul Warszawska os Nowy Bocianek w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł47 m² 8 133,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomośći twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego W dogodnej lokalizacji bez piecyka gazowego! Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie o pow. 60 m na os. Słoneczne Wzgórze - 3 pokoje + balkon w spokojnej okolicy Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Elizy Orzeszkowej na spokojnym osiedlu Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

119 000 zł30 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker mieszkanie w miejscowości Jędrzejów , do kapitalnego remontu w oficynie (tył kamienicy podwórko). 30 m kwadratowych, w budynku gaz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane w nowo wybudowanym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta przy ul. Kaczyńskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Piłsudskiego

Starachowice,świętokrzyskie

36,54 zł/m²26 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w Galerii X - centrum Starachowic - idealny pod biuro lub usługi Lokal o powierzchni 26 m , usytuowany na parterze w 3-piętrowym budynku w samym centrum miasta - przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij