dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 884 ogłoszenia

880 000 zł128,56 m² 6 845,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym domem, miejscem pełnym radości i inspiracji. Nieruchomość jest położona 4 km od Staszowa, w Podmaleńcu na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł220 m² 1 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu w miejscowości Brończyce, gmina Bejsce, woj. świętokrzyskie. Numer działki w ewidencji gruntów 180/1.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł600 m² 98,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 600 m2, położoną 100 m od rynku w Iwaniskach, na lekkim wzniesieniu, obok działki w jej dolnej części strumyk. Działka jest użytkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł54 m² 37,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 54 m | centrum Kielc | ul. Silniczna | 1 piętro | parking | świetna komunikacja Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w ścisłym centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 143 m² 44,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Tokarni o powierzchni 3143 m . Ma około 240 metrów długości i 13 metrów szerokości. Położona jest w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko węzła.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł180 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Oferuję do sprzedaży dom po generalnym remoncie z dużą działką 79 arów położony w spokojnej miejscowości Zrecze Małe, zaledwie 3 km od Chmielnika. Dom idealny dla rodziny, duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 526 m² 1 834,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż kamienica o pow. całkowitej ok. 1420 m2 , pow. użytkowej ok. 840 m 2 zlokalizowana w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. 1 maja. Kamienica oddana do użytku w 1937 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł98 m² 4 030,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Bez prowizj od kupującego! Do sprzedaży murowany, parterowy dom, na działce o pow 5300m 2 w miejscowości Sobótka gmina Ożarów. Nieruchomość bardzo ładnie położona, przydrodze.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł490 m² 8 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:2 833 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną dwa wolnostojące budynki apartamentowe po 4 apartamenty każdy (łącznie 8 w pełni wyposażonych mieszkań) z funkcjonującym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,67 m² 11 382,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł189,74 m² 2 424,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 161 m²

Tylko U nas na spredaż dom. w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja: łopuszno, ul. Konecka Działka: 2161 m Powierzchnia użytkowa domu: 189,74 m Konstrukcja i materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł56,91 m² 11 491,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem | kameralna inwestycja blisko natury Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,91 m , położone w kameralnej inwestycji Victoria Park.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Mieszka I w Jędrzejowie, na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Lokal jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 615 m² 427,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| na sprzedaż trzystanowiskowa myjnia samoobsługowa zlokalizowana na działce o powierzchni ok. 1615 m2 (działka w trakcie podziału geodezyjnego) w Jędrzejowie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 000 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 853 m²

Kompleks biurowo-magazynowy na sprzedaż Kazimierza Wielka, ul. Przemysłowa Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o dużym potencjale użytkowym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

580 232 zł47,56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 47,56 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,94 m² 8 114,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w Kielcach przy ulicy Kryształowej ( Podkarczówka). Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w dwupiętrowym kameralnym dwunastorodzinnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł101,13 m² 6 714,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy Dom w cenie mieszkania z własnym ogródkiem , tarasem i miejscem postojowym na samochody na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w Kostomłotach Pierwszych , do granicy Kielc 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74,69 m² 7 363,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję przestronny lokal usługowy o powierzchni 74,69 m , położony w świetnej lokalizacji na parterze nowoczesnego bloku z 2017 roku. Układ pomieszczeń: sala usługowa 52,08.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Lokalizacja: dom położony jest w spokojnej miejscowości Kozłów, w gminie Małogoszcz to idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26,72 m² 65,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy prestiżową kawalerkę o pow. użytkowej 26,72 m2, usytuowane na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku Dzielnica Kielczanka przy ul. Al. Solidarności w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł110 m² 4 972,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Dom parterowy z licznymi zabudowaniami gospodarczymi | Osiek, ul. 11 Listopada Cena: 547 000 zł | Powierzchnia użytkowa: ok. 110 m | Działka: 10,87 ar brak prowizji od kupującego Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

13 530 000 zł3 364,68 m² 4 021,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż zabudowana działka o pow. 14360m2 zlokalizowana w Chmielniku. W skład zabudowań wchodzą: - magazyn garażowo - magazynowy - o pow. 124,37 m2; - magazyn rezerwowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działke budowlaną o powierzchni 1448 m , położoną w malowniczej miejscowości Oblęgorek, gmina Strawczyn, zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowo - usługowy W prestiżowym budynku Oferuję do wynajęcia lokal o pow. 54 mkw usytuowany na VI piętrze w nowym budynku XV piętrowym. W skład lokalu wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł95 m² 4 042,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi przy ruinach zamku | Szydłów, ul. Brzezińska

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł37,82 m² 68,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przygotowaniu w naszej ofercie nowe mieszkanie położone u podnóża Karczówki w otoczeniu terenów zielonych a także ogrodu botanicznego. Usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 19,40 m2 zlokalizowany na IV piętrze, w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego. Łazienka ogólnodostępna na piętrze. Czynsz najmu wynosi 750,00.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł63,26 m² 4 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne i komfortowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Staszów, ul. Kilińskiego 8 Salon | 2 sypialnie | kuchnia | łazienka z prysznicem | wc | hall Cena: 309 000 zł Powierzchnia: 63,26.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,22 m² 7 464,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Na sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Sandomierskiej w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w miejscowości Skarżysko - Kamienna przyul. Towarowej 62. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 805 000 zł30 000 m² 60,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękne działki przemysłowe o łącznej pow. 3 ha w Dąbrowie! Idealna propozycja pod inwestycję! Na sprzedaż działki przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

386 912 zł34,24 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł134 m² 2 977,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Dom bliźniak w Bilczy przy ul. Żwirowej, na nowo powstającym osiedlu Zielone Wzgórze. Dojazd do Kielc drogą dwujezdniową. Do centrum 10 minut w szczycie. W pobliżu Market " Dino", spar,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł5 457 m² 439,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 5457m2 zlokalizowana w Młodzawach Dużych gm. Pińczów. Grunt wykorzystywany jako skup zbóż i sklep rolniczo-techniczny, zabudowany budynkiem handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię handlowo-usługową usytuowaną w budynku dworca pkp po modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:506 m²

Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży magazynów w strefie przemysłowej miasta Kazimierza Wielka, woj. świętokrzyskie. Budynek do generalnego remontu. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł45,30 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości konsus oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 45,30 m2 usytuowane na parterze/przyziemiu w 3-piętrowym ogrodzonym apartamentowcu z 2010 roku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-12

714 997 zł61,31 m² 11 662 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 2 balkony | gotowe | bez pcc | Sandomierz Mieszkanie dla rodziny lub inwestycji dostępne od ręki. 2 balkony, wysoki standard, spokojna okolica blisko centrum. 0% prowizji | brak pcc. Szczegół:.

Szczegóły ogłoszenia

436 760 zł35,80 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), zlokalizowany w spokojnej części miasta, na osiedlu Podkarczówka. Dom o powierzchni użytkowej 110 m2 , całkowicie.