dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kielce

Kielce,świętokrzyskie

700 000 zł170 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:371 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 170 m2 (wybudowany na działce 371 m2) zlokalizowany w dzielnicy Baranówek. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Floriana

Mąchocice Kapitulne,świętokrzyskie

672 000 zł5 168 m² 130,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5168 m2, w miejscowości Mąchocice Kapitulne, gmina Masłów. Działka usytuowana, w świeżo rozwijającej się i prosperującej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

595 000 zł53 m² 11 303,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

** tylko U nas ** W ofercie posiadamy mieszkanie 52,64m2 z balkonem 5,7m2 usytuowane na 5 piętrze w bloku z 2014 r * * Mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

45 768 zł44 m² 1 040,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji I. Syndyk masy upadłości Pani Barbary Bownik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, wobec której ogłoszono upadłość w postępowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Bocianku w Kielcach. Nieruchomość położona na drugim piętrze, zachwyca swoją funkcjonalnością oraz oferuje komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Kielce,świętokrzyskie

1 200 zł67 m² 17,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkanie na wynajem o powierzchni 67m2. Nieruchomość do remontu zlokalizowana w Kielcach przy ul. Siennej 9 na 2 Piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemość zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m, zlokalizowane przy ulicy Krakowskiej w Kielcach, w cenie 335 000 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł32 m² 9 432,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 1-pokojowe na osiedlu ksm Znajdujące się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą przy ulicy Sandomierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas W ofercie na wyłączność W pobliżu collegium medicum Uniwersytet Jana Kochanowskiego premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny apartament typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Huta

Nowa Huta,świętokrzyskie

114 000 zł2 392 m² 47,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 2392 m2 położoną na górce w miejscowości Nowa Huta gmina Raków. Wjazd na działkę zakładany jest z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

38,89 zł/m²180 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy w centrum Kielc idealny do gastronomii, biura lub innych branż! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego w samym sercu Kielc, idealnego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zagnańsk

Zagnańsk,świętokrzyskie

74 900 zł624 m² 120,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych przy lesie, tylko 15 minut do Kielc - ,sypialnia` stolicy województwa. Zakup bezpośrednio od właściciela - brak prowizji. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące sie na 2piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

448 000 zł53 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie 53m2! piwnica dodatkowo aż 8m2! loggia 5m2 z bajecznym widokiem na podkarczówkę! winda! bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie na ślichowicach! W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

**unikalna okazja w Kielcach: dom na dużej działce z ogromnym potencjałem!** **homelia Nieruchomości prezentuje nietuzinkową nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zagnańsk

Zagnańsk,świętokrzyskie

64 900 zł516 m² 125,78 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł46 m² 7 183,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas W ofercie na wyłączność mieszkanie na sprzedaż Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,80 m2, 2 pokoje, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Kielce,świętokrzyskie

550 839 zł59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w bloku z 2024r Osiedle Nowy Stok ul, sikorskiego Lokal o powierzchni 59,23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł41 m² 48,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu Główne atuty mieszkania: - nowe budownictwo - nowocześnie urządzone - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Włoszczowa

Włoszczowa,świętokrzyskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Ad-Rem Prezentuje Państwu na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 3 piętrze, przestronne o powierzchni 50m na Kadzielni w bloku 4 piętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejowskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m , zlokalizowane przy ul. Maciejewskiego w Sandomierzu. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 900 zł41 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuje do wynajęcia mieszkanie o pow. 41m2 przy ul. Raciborskiego na osiedlu Ślichowice w zachodniej części Kielc, położonej u stóp Karczówki, (vis a vis Pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie położone na 5 piętrze w apartamentowcu z windą przy ul. Zagnańskiej w Kielcach. Na powierzchnię 56 m 2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Opatowska

Staszów,świętokrzyskie

594 000 zł901 m² 659,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 901 m2 wraz z dwoma budynkami mieszkalnymi, oraz budynkami gospodarczymi, położoną na ulicy Opatowskiej w Staszowie 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kielce,świętokrzyskie

850 000 zł126 m² 6 746,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:595 m²

Do sprzedaży dom w Kielcach na ul. Jeleniowskiej osiedle Związkowiec o powierzchni całkowitej nieruchomości 125 m2, położony na pięknej działce o powierzchni 595 m2. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł48 m² 10 982,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 48,26mw stanie deweloperskim w nowej inwestycji Bella Vista przy ul.Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł48 m² 9 623,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje W świetnej lokalizacji! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stara

Kielce,świętokrzyskie

267 500 zł27 m² 9 944,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: kawalerka blisko Politechniki Świętokrzyskiej - idealna pod inwestycję! W najmie od kilku lat - możliwość przepisania umowy najmu na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia nowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 42 m 2 usytuowane na drugim piętrze w prestiżowym, modernistycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

675 000 zł56 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu apartament 3 pokojowy o powierzchni 55,51 m kw. z tarasem o powierzchni 9,52 mkw. położony w nowej inwestycji deweloperskiej , plaza tower" w Kielcach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krukowska

Sandomierz,świętokrzyskie

525 000 zł97 m² 5 412,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament na ul. Krukowskiej w Sandomierzu Apartament o powierzchni [97] m , położony w spokojnej części Sandomierza, przy ulicy Krukowskiej. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32m2 zlokalizowane na parterze w bloku na os. Szydłówek. Mieszkanie widne i ciepłe, z ekspozycją okienną na wschód, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Aleksandrówka

Kielce,świętokrzyskie

559 000 zł100 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 790 m²

Mam przyjemność zaprezentować 2 domy położone przy ul. Aleksandrówka na os. Zalesie w Kielcach Dom nr 1 położony przy ulicy, ma powierzchnię użytkową 107m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

470 000 zł48 m² 9 832,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

683 000 zł51 m² 13 298,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,36 m2 zlokalizowane na 5 piętrze, w 5-piętrowym apartamentowcu z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

64 900 zł516 m² 125,78 zł/m²

 

 

 

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł41 m² 10 402,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie w nowo powstającym budynku na prestiżowym osiedlu - z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

435 000 zł36 m² 11 986,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowej inwestycji obok al. Solidarności! Na sprzedaż mieszkanie dwu -pokojowe o powierzchni 36,29 m2 z dużym tarasem około 9 m2. Mieszkanie słoneczne, położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

64 900 zł516 m² 125,78 zł/m²