dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Mostki

Mostki,świętokrzyskie

453 900 zł8 600 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę w Mostkach Dobra Dróża (powiat Skarżyski). Działka zadrzewiona mieszanym samosiejnym drzewostanem do zabudowy. Powierzchnia działki 8600 mkw; szerokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Starowiejska

Kostomłoty Pierwsze,świętokrzyskie

887 770 zł6 829 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania Unikalną Działka Inwestycyjna w Kostomłotach Pierwszych - Idealna Pod Budowę! Działka znajduje się w świętej lokalizacji w Kostomłotach Pierwszych, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

463 000 zł48 m² 9 653,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

664 000 zł54 m² 12 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 54m2 w wysokim standardzie,osiedle Patio Vita W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł43 m² 7 136,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe, 43,3m na ulicy Henryka Sienkiewicza w Centrum Kielc Mieszkanie na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - 1 pokój z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

555 000 zł70 m² 7 903,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Tylko U nas - na sprzedaż wykończony lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w prestiżowym budynku Plaza Park przy ul. Zagnańskiej 94 w Kielcach. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

1 250 000 zł220 m² 5 688,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 368 m²

Bez prowizji od kupującego Oferujemy do sprzedaży nowy dom na działce 3368m 2 przy bocznej od Bałtowskiej, ulicy Dębowej. Działka ładnie położona, druga w linii zabudowy, dosłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie na osiedlu Bocianek. Do sprzedaży lokal o doskonałym nasłonecznieniu pow. 48m2, usytuowany na pierwszym piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M Oferuje Na wynajem dwupokojowe mieszkanie blisko centrum. Zwierzęta mile widziane. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tokarnia

Tokarnia,świętokrzyskie

3 338 015 zł35 137 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Witam mam do zaoferowania działkę 35000 M2 inwestycyjną pod hale , magazyny wysokiego składowania-produkcja. Aktualne pozwolenie budowy hali O powierzchni 17500 M2. Teren znajduje się przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

65,79 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowy zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku handlowo usługowym położonym w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze , z dużą witryną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

543 720 zł59 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

186 000 zł57 m² 3 283,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam do sprzedaży spółdzielcze, własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,65 m2, położone na parterze w budynku wielorodzinnym na ulicy Poniatowskiego w Ostrowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! Na sprzedaż: dwupokojowy apartament w Plaza Tower ul. Zagnańska 90a - stan deweloperski. Idealna lokalizacja dla inwestycji pod wynajem krótkoterminowy (booking/airbnb) lub dla singla, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł55 m² 7 599,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o przytulnym mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,61 m2, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł40 m² 8 983,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na os. Świętokrzyskim przy ul. J. Nowaka -jeziorańskiego. Powierzchnia 39,96m2. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 943 663 zł205 m² 9 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wileński Park to inwestycja dla osób które cenią sobie nowoczesność, funkcjonalność i wygodę. Nowoczesna bryła budynku, funkcjonalny układ pomieszczeń i wygoda ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

179 000 zł33 m² 5 487,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 33,62 m2 znajdującego się na drugim piętrze w 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

317 900 zł29 m² 10 868,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży posiadamy kawalerkę 29,25m2 z tarasem 8m2 w nowopowstającej inwestycji "przy parku" - brak podatku pcc 2% - Piękne, nowe z mnóstwem zieleni osiedle zlokalizowane blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeczyca Mokra

Rzeczyca Mokra,świętokrzyskie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 850 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży gruntu zabudowanego, położonego w miejscowości Rzeczycka Mokra, pod adresem Rzeczycka Mokra 40, działka numer 306/8. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grabowiecka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 648 m²

Bez prowizji! Nieruchomości Merkury oferuje do sprzedaży budynek o charakterze produkcyjno -usługowym z częścią mieszkalną ( biurową) w Ostrowcu Św. przy ul. Grabowieckiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Kielce,świętokrzyskie

1 690 zł46 m² 36,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Miodowej 3- spokojna okolica *przyjazne zwierzętom *powierzchnia 46 m2 *2 piętro *ogrzewanie miejskie *dwa osobne pokoje w tym jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalczewskiego

Kielce,świętokrzyskie

515 000 zł65 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Poszukujesz rozkładowego mieszkania z atrakcyjnymi możliwościami aranżacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą- 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

168 000 zł2 000 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 2000 m2 zlokalizowana w miejscowości Cisów , gmina Daleszyce. Działka o wymiarach 28 m x 72 m. Usytuowana, przy drodze głównej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paska

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania na ul Paska w Kielcach W skład nieruchomość 42 m2 wchodzą: - salon z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pańska

Brynica,świętokrzyskie

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Brynicy pod Kielcami oznaczoną numerem 271/39 na załączonych mapach. Nieruchomość położona jest przy drodze gminnej na Chełmce (ul. Pańska). Dla działki została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Janowska

Kielce,świętokrzyskie

65 000 zł420 m² 154,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Witam, mam na sprzedaż Działkę Rod w Kielcach-Dobromyśl (rod im. Stanisława Staszica). Duża (420 m2), zadbana działka narożna z licznymi nasadzeniami (maliny, borówki, hortensje, piwonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi! Oferujemy Państwu nieruchomość o pow. 58,85 m2, w której skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia - azyl dla siebie i swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł79 m² 8 831,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się przy ul. Obrońców Westerplatte ,na osiedlu Baranówek w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 900 zł174 m² 22,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Ciekawa nieruchomość w samym sercu kielc. Piękna kamienica róg ul. Sienkiewicza i Leśnej obok Plac Artystów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krajno Drugie

Krajno Drugie,świętokrzyskie

530 000 zł190 m² 2 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w Krajnie Drugim gotowy do zamieszkania, z potencjałem rozwojowym! homelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kielecka

Pierzchnica,świętokrzyskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 2400 m2 wraz z budynkiem mieszkalnym, gospodarczo-mieszkalnym oraz stodołą, położonym w centrum Pierzchnicy (woj. świętokrzyskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Premium apartment prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow.34m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na os. Czarnów. Mieszkanie z dużym potencjałem, do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słowackiego

Opatów,świętokrzyskie

690 000 zł6 777 m² 101,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na terenie obiektu pełny dostęp do mediów: woda, kanalizacja, prąd, gaz, światłowód przed posesją. Teren w części przy budynku mieszkalnym utwardzony płytami betonowymi, w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł86 m² 8 127,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się ofertą apartamentów na kameralnym osiedlu Akacjowy Zakątek, zlokalizowanym na obrzeżach miasta Kielce. - kupujący zwolniony Z podatku pcc - brak prowizji od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł58 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Kielcach ul. Śląska. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 58 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konecka

Stąporków,świętokrzyskie

1 099 000 zł2 633 m² 417,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę stacji paliw z budynkami gospodarczymi w miejscowości Stąporków. Ta doskonała nieruchomość znajduje się na działce o imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

790 000 zł98 m² 8 028,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 98,4 m2 ul Klonowa 9 w Kielcach Blok z 2002 roku po termomodernizacji zabezpieczony domofonem dodatkowo Garaż w bryle budynku 50.000zł Do Galerii Echo spacerem 8 min Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opielińskiej

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł36 m² 41,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę na wynajem zlokalizowaną przy ul. Marii Opielińskiej na osiedlu Czarnów Mieszkanie o powierzchni 36,45m2 na którą składają się: - duży pokój - Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Pawłów

Pawłów,świętokrzyskie

169 000 zł12 400 m² 13,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dzialke budowlana - rolnicza o powierzchni 1.24 ha w miejscowosci Pawlow gm Nowy Korczyn woj swietokrzyskie. Na dzialce znajduje sie dom, stodola, owczarnia oraz inne budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Staszów,świętokrzyskie

248 000 zł44 m² 5 675,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Mickiewicza 20. Przestronne, ustawne oraz jasne, które spełni oczekiwania osób ceniących sobie przestrzeń.