dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną na trzecim piętrze w bloku III piętrowym przy ul. Kołłątaja w Kielcach. Na powierzchnię 70 m2 składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

485 000 zł35 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam, do sprzedania mam piękne mieszkanie o powierzchni 35 m w centrum Kielc gotowe do zamieszkania od zaraz. Całe wyposażenie zostaje w mieszkaniu, cały sprzęt agd. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bieleckie Młyny

Bieleckie Młyny,świętokrzyskie

329 000 zł1 500 m² 219,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje Na sprzedaż lub zamianę na mieszkanie w Kielcach (za dopłatą ) atrakcyjna działka budowlana w Bieleckich Młynach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowy Rynek

Raków,świętokrzyskie

380 000 zł76 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:784 m²

Na sprzedaż dom w samym centrum Rakowa przy małym rynku. Nieruchomość przeszła generalny remont, 76m2 z możliwością zaadaptowania poddasza (około 50m2). Budynek został ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łączna

Łączna,świętokrzyskie

595 000 zł172 m² 3 459,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:607 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność - tylko U nas! na sprzedaż piękny dom o powierzchni 172m2 z garażem w bryle domu. Dom usytuowany na pięknie usytuowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł43 m² 7 136,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania, położonego na malowniczej ulicy Henryka Sienkiewicza. Ta historyczna lokalizacja stanowi nie tylko adres, ale prawdziwą przestrzeń do odkrywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł42 m² 48,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

569 000 zł51 m² 11 156,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: piękne, nowoczesne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w nowszym budownictwie na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

1 100 zł18 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości ckdom prezentuje kawalerkę na wynajem okazjonalny w dzielnicy ksm, idealne dla osób ceniących wygodę i bliskość do centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerczyńska

Masłów Pierwszy,świętokrzyskie

800 000 zł3 420 m² 233,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana zabudowana domem i budynkiem gospodarczym nadającym się do wyburzenia w miejscowości Masłów Pierwszy. Róg ulic Świerczyńskiej oraz Działkowej Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł29 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w prestiżowym budynku plaza tower. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, kielecki Zalew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

440 000 zł45 m² 9 832,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 44,75 m . To mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Chęcińskiej. Znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwustronne z balkonem i piwnica. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,20m2 do kapitalnego remontu, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pawłów

Pawłów,świętokrzyskie

395 000 zł23 240 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży gospodarstwo rolne o pow. 2,3240 z domem jednorodzinnyn , parterowy z poddaszem mieszkalnym o pow. użytkowej 180 m2. Dom wybudowany na rzucie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Kielce,świętokrzyskie

282 000 zł33 m² 8 519,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, mieszkania o powierzchni 33,1 m, położonego w samym sercu Kielc przy ulicy Wspólnej 2a. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaszowska

Kielce,świętokrzyskie

779 000 zł66 m² 11 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,51 m2, położone na 2 piętrze kameralnego, kilkurodzinnego apartamentowca zlokalizowanego blisko ścisłego centrum przy ul. Domaszowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

649 000 zł65 m² 9 978,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,4 m, z przynależnym dużym tarasem o powierzchni 33 m. Taras został zadaszony latem 2024 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mirzec-Majorat

Mirzec-Majorat,świętokrzyskie

550 000 zł10 674 m² 51,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki położone w miejscowości Mirzec, obręb Mirzec I o powierzchni 9.304 m2 i 1.370 m2, łącznie 10.674 m2. Działki posiadają możliwość dojazdu z dwóch stron. Media do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

305 000 zł43 m² 7 109,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Oferta na wyłączność premium apartment prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow.42,9m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 10cio piętrowym na os.Czarnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 350 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Na sprzedaż - komfortowy dom w gminie Morawica, 17 km od Kielc oferta na wyłączność zero prowizji od kupującego! Jeśli marzysz o spokojnym życiu w stylu Flow w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł46 m² 7 986,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! tylko U nas - oferta na wyłączność! Dużym atutem mieszkania są 3 osobne pokoje na powierzchni 45,40 m2 oraz usytuowanie na 2 piętrze w bloku bez windy, położonym przy ul. Lecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

255 000 zł27 m² 9 550,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować jednopokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 26,70 m2, położone w atrakcyjnym miejscu przy ul. Wiosennej, kielce. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajkowa

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

499 999 zł69 m² 7 246,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Busku-Zdroju! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 69 m , położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m2 na parterze, przy ul. Warszawskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: pomieszczenie usługowe, korytarz, pomieszczenie sanitarne, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na osiedlu Jagiellońskim, ul Szkolna 31 Lokal położony na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku zabezpieczony domofonem, parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł36 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! tylko U nas- brak prowizji od kupującego! **stylowa kawalerka w centrum Kielc, przy ul. Bema 4 - na 2 piętrze!** Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Działoszyce

Działoszyce,świętokrzyskie

360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odkryj uroki tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 66 m , usytuowanego na ostatnim, trzecim piętrze bloku w malowniczej lokalizacji Działoszyc. Doskonała propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

187 000 zł37 m² 4 989,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do zamiany mieszkanie m-2 o pow. 37,48m 2 na parterze/3 przy ul. Kopernika, na większe- dwu, lub trzypokojowe mieszkanie piętro pierwsze lub drugie. Mieszkanie w bloku jednoklatkowym, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rejowska

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

430 000 zł160 m² 2 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Oferta dodana za pomocą addom Sprzedam dom wolnostojący w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Rejowskiej, dostępny od ręki. Powierzchnia użytkowa 160m2, na działce 2 budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czerwińskiego

Opatów,świętokrzyskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 130 m2, położony na działce o powierzchni 1531 m2 w Opatowie. Ta atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębniak

Dębniak,świętokrzyskie

230 000 zł1 700 m² 135,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębniak w województwie Świętokrzyskim, w powiecie Kieleckim, w gminie Nowa Słupia , o powierzchni 1700 m2. W sercu Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrowolskiej

Kielce,świętokrzyskie

335 000 zł38 m² 8 792,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

*** rezerwacja*** Mieszkanie o powierzchni 38,10 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej , łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 6 piętrze, 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

309 900 zł43 m² 7 157,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Myślisz o zabezpieczeniu kapitału mieszkanie na wynajem , A może chcesz mieszkać w ścisłym centrum Kielce Mamy to Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

674 500 zł50 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Apartament Premium w prestiżowej części Bocianek Parkowe Wzgórze Mieszkanie 50m2 ul Warszawska os Nowy Bocianek w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Planty

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku w samym Centrum Kielc. Na powierzchnię 42 m 2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Artylerzystów

Kielce,świętokrzyskie

850 000 zł67 m² 12 724,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego, gotowego mieszkania w pożądanej lokalizacji w niesamowitej okolicy! Nie masz ochoty szukać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

850 zł24 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 24 mkw, położone na IV piętrze w IV piętrowym budynku. Ul. Zagórska, osiedle ksm. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Prezentujemy Państwu nietuzinkowy dom o powierzchni użytkowej 200m2, na działce 590m2 w miejscowości Starachowice. Nieruchomość położona w otulinie Sieradowickiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kielce,świętokrzyskie

923 000 zł70 m² 13 197 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego, gotowego mieszkania w pożądanej lokalizacji nad zalewem! Nie masz ochoty szukać odpowiedniej ekipy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

135 000 zł900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Pod Budowę Nowego Domu w zacisznym spokojnym otoczeniu! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

550 000 zł55 m² 9 942,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i dużym balkonem, po generalnym remoncie, na pięknym osiedlu Podkarczówka. Na Sprzedaż.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij