dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

379 000 zł77 m² 4 922,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 633 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży urocze, klimatyczne siedlisko w miejscowości Krzczonowice niedaleko Ćmielowa. Jest to miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, spokoju, obcowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:486 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w Ostrowcu Św. w cichej i spokojnej okolicy. Widny, przestronny dom o powierzchni 160m2, usytuowany na działce o powierzchni 486m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rodzinna

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

589 000 zł182 m² 3 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:339 m²

Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni 182m2 usytuowany na działce o powierzchni 339m2 w Ostrowcu Św na ulicy Rodzinnej. Dom wybudowany w 1987r. To 3 kondygnacje z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie stylowo urządzone, w cenie garaż! Ustawne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m2 mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

279 000 zł58 m² 4 836,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży ustawne, przestronne mieszkanie na Osiedlu Stawki w Ostrowcu Św. Przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 57,69m2 mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 000 zł90 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 317 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w Kunowie z dużą działką. Przestronny, widny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 90m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sandomierz,świętokrzyskie

225 000 zł40 m² 5 653,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w centrum Sandomierza w super okolicy! Przytulne, widne mieszkanie o powierzchni 39,8m2 mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bieliny,świętokrzyskie

889 000 zł167 m² 5 323,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 121 m²

Na sprzedaż wygodny , przestronny dla rodziny dom z dużym Z ielonym i zagospodarowanym terenem, na działce o powierzchni ok. 2120 m2. Dom jest z 2014r. w pełni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

17,50 zł/m²40 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w centrum miasta usytuowany przy ul. Seminaryjskiej, w pobliżu Rogatki Krakowskiej. Lokal składa się z 3 pomieszczeń oraz toalety. Lokal na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Starachowice,świętokrzyskie

260 000 zł53 m² 4 942,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 52,60 m2 na ul. Sienkiewicza w Starachowicach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Ściegiennego

Kielce,świętokrzyskie

750 zł30 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Pokoje dla uczniów i uczennic szkół średnich , studentów i osób pracujących 1 i 2 osobowe w samodzielnym domu jednorodzinnym bez właścicieli , pełny dostęp do kuchni, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

777 000 zł74 m² 10 480,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Okrzei 64. Mieszkanie o powierzchni 74,14 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na duży taras, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

570 000 zł64 m² 8 904,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na ul. Wojska Polskiego o powierzchni 64,01 mkw. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w IV piętrowym budynku. Winda w budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sabinówek

Kielce,świętokrzyskie

645 000 zł73 m² 8 787,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe gotowe do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycje w centrum miasta. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie oś. Kochanowskiego 26 w Kielcach *przyjazne zwierzętom *powierzchnia 42 m2 *3 piętro *ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł48 m² 7 210,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Premium apartment prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow.48,4m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 10cio piętrowym na os. Jagiellońskim. Mieszkanie do generalnego remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Zdrojowa

Kielce,świętokrzyskie

27,60 zł/m²250 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Do wynajęcia budynek o pow. 300 m2 zlokalizowany przy ul. Zdrojowej w samym centrum Kielc. Przez ostatnie 6 lat budynek wykorzystywany był jako pracownia architektoniczna. Idealne na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Złota

Kielce,świętokrzyskie

249 000 zł39 m² 5 533,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż. Usytuowany w samym centrum Kielc na ul.Złotej. o powierzchni 39 m2 mieszczący się na 3 piętrze. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

477 000 zł48 m² 9 979,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Bocianku w Kielcach. Nieruchomość położona na wysokim parterze, zachwyca swoją funkcjonalnością oraz oferuje komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radlin

Radlin,świętokrzyskie

600 000 zł179 m² 3 353,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Tylko U nas! Homelia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 5 pokojowy dom szeregowy w Radlinie. Cena w ogłoszeniu dotyczy środkowego segmentu. W naszej ofercie dostępny także ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji, przy ulicy Klonowej w Kielcach. Na powierzchnię 44 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł59 m² 6 739,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas W ofercie na wyłączność atrakcyjna cena premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 59,20 m2 usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

477 000 zł48 m² 9 979,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe ,dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,8m2 zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym budynku, w świetnej lokalizacji na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Massalskiego

Kielce,świętokrzyskie

142 zł/m²14 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu na ul. Massalskiego 14,1m2 dostępne od zaraz. Lokal znajduje się na parterze. Bardzo dobrze skomunikowany w centrum dobrze rozwijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krajno Drugie

Krajno Drugie,świętokrzyskie

530 000 zł190 m² 2 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w Krajnie Drugim gotowy do zamieszkania, z potencjałem rozwojowym! homelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętokrzyska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

79 000 zł1 079 m² 73,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od Klienta Kupującego. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1079 m 2 przy ul. Świętokrzyskiej w Ostrowcu Św. Działka nr ewidencyjny 27/3 obręb 40 kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Kurzelów,świętokrzyskie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Nieruchomość położona w lesie, zamiast szumu samochodów słychać śpiew ptaków i szum drzew. Ponad hektarowy teren częściowo zalesiony z domem do totalnego remontu i budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

42,86 zł/m²18 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w reprezentacyjnym budynku, w ścisłym centrum miasta. Budynek usługowo mieszkalny wybudowany w 2005r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaznowskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł76 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kaznowskiego, oś. Ślichowice II. Mieszkanie o powierzchni 76 mkw, położone na I piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Śliska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

149 900 zł20 m² 7 495 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m po gruntownym remoncie. Mieszkanie znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Śliskiej. Idealne dla singla, pary, starszej osoby lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Taylora

Kielce,świętokrzyskie

1 750 000 zł4 154 m² 421,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowość: kielce - nr działek (369/7 oraz 369/6 i 369/4 - razem) powierzchnia: 4154 mkw (nie wliczając drogi dojazdowej, tj numerów działek 369/6 i 369/4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny apartament zlokalizowany w centrum miasta, przy ulicy Wyspiańskiego. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, kielecki zalew, ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z 2017r, usytuowane na Osiedlu Leszczyńska. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Wystawa wschodnia. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lwowska

Sandomierz,świętokrzyskie

8 500 zł230 m² 36,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal salonu samochodowego z przeznaczeniem handlowym, usługowym i biurowym w atrakcyjnej lokalizacji w Sandomierzu przy ulicy Lwowskiej. Droga krajowa nr. 77 ( droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Święta Katarzyna,świętokrzyskie

599 999 zł131 m² 4 580,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Wyjątkowy, funkcjonalny, jednorodzinny dom w malowniczej okolicy, w miejscowości Święta Katarzyna. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gatniki

Gatniki,świętokrzyskie

699 999 zł16 600 m² 42,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić zabudowaną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Gatniki, gm. Końskie. Działka znajduje się ok 500 m w linii prostej od zalewu i ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! unikalna oferta - tylko W naszym biurze - brak prowizji od kupującego! homelia Nieruchomosci prezentuje na sprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł56 m² 6 086,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jeśli szukasz mieszkania położonego w bliskiej odległości od ścisłego Centrum miasta, które dodatkowo można zaaranżować według własnego uznania, ta oferta na pewno Cię zainteresuje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

R e z e r w a c j a Do wynajmu dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ul. Wiosennej zlokalizowane na sadach, usytuowane na wygodnym parterze (brak balkonu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bliżyn

Bliżyn,świętokrzyskie

350 000 zł5 023 m² 69,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas - oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek których suma powierzchni wynosi 5023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł40 m² 7 822,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Zamenhofa Idealne pod inwestycję nowa niższa cena Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,50 m2, 2 pokoje, usytuowane na drugim.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij