dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krasińskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

710 000 zł185 m² 3 837,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy na parterze w budynku mieszkalnym. Lokal w stanie bardzo dobrym, remont łącznie z wymianą wszystkich instalacji przeprowadzony 10 lat temu. Lokal może byc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

37,50 zł/m²24 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój biurowy z własną łazienką. II piętro w budynku III piętrowym. Na podłodze terakota. Rolety zewnętrzne w oknach. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w spokojnej części osiedla Ślichowice. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem sypialnianym, widnej oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Radosna

Tumlin-Wykień,świętokrzyskie

1 950 000 zł24 000 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, na sprzedaż działka budowlana idealna pod inwestycję wielu budynków jednorodzinnych lub bliźniaczych. Odległość od Centrum Kielc ok. 9.5km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

285 000 zł94 m² 3 031,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w miejscowości Magonie z oddzielnym, przestronnym garażem, w zielonym otoczeniu. Dom parterowy, z możliwością zaadaptowania poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

9 900 zł330 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę najmu! przestronny dom W miejscowości przegony! (zalesie) do wynajęcia od zaraz Niesamowita i jedyna w swoim rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marszałka

Masłów Drugi,świętokrzyskie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, która może stać się Twoim nowym, wymarzonym domem w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji Masłowa Drugiego.Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Mieszkanie 2 pokojowe w kameralnym bloku Duży taras - ponad 60 m2! W ofercie na wynajem mieszkanie o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

1 050 000 zł2 513 m² 417,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! tylko U nas! Działka znajduje się w centrum miasta i otoczona jest pełną infrastrukturą rodzinną (parki, sklepy, szkoły). Dzięki niewielkiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o pow. 30 m2 znajdującej się na drugim piętrze dwupiętrowego bloku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dygasińskiego

Jędrzejów,świętokrzyskie

379 000 zł2 922 m² 129,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja działki! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 2922m zlokalizowaną w Jędrzejowie przy Ulicy Adolfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kielce,świętokrzyskie

1 290 000 zł168 m² 7 683,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Posiadam w ofercie do sprzedaży nowoczesny dom jednorodzinny zrealizowany według projektu "dom W aksamitkach" z dużą działką i własnym ogrodem. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

237 000 zł47 m² 5 042,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam pilnie! Witam wszystkich! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w najlepszej możliwej lokalizacji w całym Skarżysku-Kamiennej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Kielce,świętokrzyskie

374 000 zł39 m² 9 589,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas W ofercie na wyłączność mieszkanie na start lub pod inwestycję premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł70 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji przy ul Tektonicznej os. Ślichowice. Mieszkanie 2 stronne , bardzo dobrze nasłonecznione ,położone na 2 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Wąchock,świętokrzyskie

120 000 zł4 260 m² 28,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 4260m (ok 190m x 25m), położonej przy ul. Nadrzecznej w Wąchocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tatry

Tatry,świętokrzyskie

460 000 zł3 694 m² 124,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki z widokiem na Góry Świętokrzyskie Przedstawiam dwie działki do sprzedaży we wsi Tatry w gminie Brody, powiat starachowicki, województwo świętokrzyskie. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 200 000 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do sprzedaży dom w Górnie o powierzchni użytkowej 200 m2 (pow. całkowita około 300 m2) usytuowany na pięknej działce o powierzchni około 2000 m2. Dom w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Kielce,świętokrzyskie

2 250 zł44 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym 5 piętrowym apartamentowcu nowy stok z 2024 roku z cichobieżną windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

850 zł24 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 24 mkw, położone na IV piętrze w IV piętrowym budynku. Ul. Zagórska, osiedle ksm. Mieszkanie składa się z kuchni, pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Jana Pawła II

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

25,60 zł/m²50 m² 1 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 50m2 położony w Ostrowcu Świętokrzyskim przy Al. Jana Pawła II 67/a. Lokal znajduje się w atrakcyjnym punkcie miasta w pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

679 000 zł71 m² 9 549,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym. Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78.1 m2. Powierzchnia podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł27 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem kawalerkę na Sadach. Najlepsza lokalizacja pod wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem dostępne od zaraz atrakcyjne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

279 000 zł65 m² 4 260,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie 65,48 m2 , usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Massalskiego

Kielce,świętokrzyskie

619 000 zł73 m² 8 467,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na ul. Massalskiego. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc przy ul. Słowackiego. Kameralny Apartamentowiec villa vanilla z 2015 roku. Na powierzchnię 59 m2 składa się: aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

462 000 zł81 m² 5 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie położone jest Na Stoku, na 1 piętrze. Ma 4 pokoje na 77 m.kw. powierzchni. Z dużego pokoju wychodzi się na południową loggie. Nawet obecny rozkład pomieszczeń jest bardzo ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

280 000 zł37 m² 7 547 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość znajduję się w pożądanej lokalizacji os. Ksm zlokalizowane na wysokim Parterze IV piętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

900 000 zł240 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego, 5-pokojowego domu o powierzchni ok 240m2 w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł46 m² 7 986,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Dużym atutem mieszkania są 3 osobne pokoje na powierzchni 45,40 m2 oraz usytuowanie na 2 piętrze w bloku bez windy, położonym przy ul. Lecha 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

549 000 zł67 m² 8 156,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Proponuję Państwu mieszkanie 61,7 m2 dodatkowo piwnica 5,61 m2 czyli powierzchnia całkowita w kw jest podana 67,31 m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stara

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł59 m² 7 809,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko u nas! 3 pokoje W świetnej lokalizacji! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerczek

Świerczek,świętokrzyskie

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! cena do negocjacji Piękny dom o powierzchni około 200 m znajduje się na urokliwej działce o powierzchni 830 m w miejscowości Świerczek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

538 000 zł38 m² 14 043,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze w bloku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 135 mkw położony na V piętrze w V piętrowym, nowym budynku. Budynek usługowo - mieszkalny w ścisłym centrum miasta. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów

Sędziszów,świętokrzyskie

350 000 zł108 m² 3 245,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Praktyczny, funkcjonalny, jednorodzinny, wolnostojący dom w spokojnej okolicy - sędziszów (pow. jędrzejowski). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Króla

Sandomierz,świętokrzyskie

273 420 zł56 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w centrum, przestronne, komfortowe, rodzinne 3 pokojowe w bloku 4ro piętrowym z balkonem, ul por. Tadeusza Króla w Sandomierzu. Lokal wymaga generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podpolichno

Podpolichno,świętokrzyskie

420 000 zł11 700 m² 35,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! idealna opcja pod inwestycję w miejscowości Podpolichno gmina Chęciny, 20 km od Kielc. Idealna propozycja dla osób chcących wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radlin

Radlin,świętokrzyskie

595 000 zł179 m² 3 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Na sprzedaż 5 pokojowy dom szeregowy w Radlinie. Niewątpliwym atutem domu jest garaż na 2 auta oraz otoczenie wśród natury. Lokalizacja: odległość od Kielc ok 15 km, szkoła - 3 min samochodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozia

Kielce,świętokrzyskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo wykończone mieszkanie 41m2 (z balkonem wychodzącym na spokojny dziedziniec) w świetnej lokalizacji na 3 piętrze z windą. W pełni wyposażony aneks kuchenny oraz dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł50 m² 7 930,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne, dwustronne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - Osiedle Chęcińskie ul.