dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna, ul. Słoneczna

Styków,świętokrzyskie

69 000 zł1 900 m² 36,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**tylko W naszym biurze** W sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 1900m2 bardzo blisko zalewu Brodzkiego w Stykowie Idealne miejsce by uciec od miejskiego hałasu. Działka ma 12m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wykończony apartament z niesamowitym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość zlokalizowana jest w Sandomierzu przy ul. Żeromskiego, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Staszica

Kielce,świętokrzyskie

695 000 zł82 m² 8 454,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedaży luksusowy lokal komercyjny , w stanie deweloperskim, położony w ścisłym centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu Ludwik. Budynek "ludwik " wybudowany w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Kielce,świętokrzyskie

412 545 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu Lokal mieszkalny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 39,29 m2 usytuowany na 1 Piętrze w kamienicy poddawanej rewitalizacji w 2023 r. Bardzo dużym atutem jest miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

29,41 zł/m²34 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 34 mkw na parterze w centrum miasta. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń (poczekalni i pomieszczenia głównego) oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

680 000 zł59 m² 11 525,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania , znajdującego się w Kielcach przy ul. Triasowej Nieruchomość o powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł87 m² 6 619 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1946

Cenisz sobie lokalizację w sercu Kielc? Lubisz długie spacery po deptaku? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Henryka Sienkiewicza w Centrum Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł46 m² 8 983 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie 3pokojowe po generalnym remoncie zakończonym w grudniu 2023r. na oś ksm. Nieruchomość o powierzchni 46,2m2 znajdująca się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

249 000 zł59 m² 4 242,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o pow 58,69 M2 znajdującej się na czwartym piętrze w kameralnym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

384 900 zł40 m² 9 623 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dzień dobry, na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 znajdujące się na parterze w 3 piętrowym bloku przy ulicy Szkolne. W skład mieszkania wchodzi: - pokój wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

3 500 000 zł1 653 m² 2 117,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 271 m²

Sprzedam nieruchomość na działce o powierzchni 6271m2 wraz budynkiem usługowo handlowo produkcyjnym o powierzchni 1167.54m2 oraz do budynku przynależą piwnice o powierzchni 300m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Polna

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

353 000 zł2 527 m² 139,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wola Kopcowa przy ul.Polnej, Gmina Masłów. Działka o powierzchni 2527m kw, wymiary 25mx120m. Działka podzielona na dwie; I-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Końskie

Końskie,świętokrzyskie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Uroczy domek z dużą działką Blisko miasta, a jednocześnie w otoczeniu terenów zielonych Lasu za ogrodzeniem działki!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rubinowa

Bilcza,świętokrzyskie

1 499 999 zł172 m² 8 720,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Unikalna Oferta! Dom Wolnostojący w Bilczy, gm. Morawica Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję - przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej Bilczy, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Styków

Styków,świętokrzyskie

116 000 zł7 700 m² 15,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

** tylko W naszym biurze ** W ofercie sprzedaży posiadamy 4 działki w lini prostej przecinane drogami o łącznej powierzchni 7700m2 szerokość działek ok 10m Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Kielce,świętokrzyskie

324 000 zł29 m² 11 172,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu Lokal mieszkalny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 28,81 m2 usytuowany na 1 Piętrze w kamienicy poddawanej rewitalizacji w 2023 r. Opis części wspólnych Klatka schodowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta. Oferowany lokal handlowo - użytkowy usytuowany jest w budynku - usługowo - handlowym. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

314 000 zł72 m² 4 349,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży rozkładowego 3 pokojowego mieszkania o pow 72,20m2 znajdującej się na parterze w niskiej wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leszka Czarnego

Opatów,świętokrzyskie

700 000 zł6 377 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Duża nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,4501 ha, stanowiąca działkę o numerze ewidencyjnym 997/12, obręb ewidencyjny 001, m Opatów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Malików

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł1 925 m² 207,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę na sprzedaż położoną na ul Malików w Kielcach. Działka ma nieregularny kształt co widać wraz z wymiarami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Występa

Występa,świętokrzyskie

249 000 zł1 500 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Witam sprzedam nieruchomość położoną po miedzy kielcami a skarżyskiem , miejscowość to Występa bardzo fajnie położona z pięknymi widokami. Nieruchomość składa się z : Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gruszka

Gruszka,świętokrzyskie

743 000 zł250 m² 2 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 383 m²

Do sprzedania dom położony 10km od Kielc w miejscowości Gruszka. Dom o powierzchni 250m2 pow użytkowa 220m2. Nieruchomość położona na działce 500m2. Dom z 1997 roku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworze

Jaworze,świętokrzyskie

1 299 000 zł421 m² 3 085,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Do sprzedaży funkcjonujący obiekt turystyczny "zielony Zacisze" w Jaworzni gmina Zagnańsk położony 17 minut samochodem od Kielc(około 12 km). Obiekt posiada około 20 miejsc noclegowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w miejscowości Skarżysko-Kamienna przy ul. Zielnej 13. Nieruchomość o powierzchni 53m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

390 000 zł40 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż słoneczne ,ciche mieszkanie położone na drugim piętrze przy ul. Chęcińskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, gładzie na ścianach ,wylewka w całym mieszkaniu ,posadzka ceramiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stacyjna

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom bliźniaczy o powierzchni całkowitej 120 m2, położony w spokojnej i cichej okolicy Kielc w dzielnicy Słowik-Willa, przy ul. Stacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Kolejowa

Jędrzejów,świętokrzyskie

8 900 zł651 m² 13,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 424 m²

wynajmę halę na magazyn, produkcję itp. wolne od zaraz, czynsz miesięczny 8900 zł brutto, najem prywatny, wystawiam rachunek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

887 000 zł214 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Górno na zagospodarowanej i ogrodzonej działce. Standard wykończenia (standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Owsiana

Kielce,świętokrzyskie

1 000 zł18 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu dwupokojowym/ 46 m.kw/. Mieszkanie na parterze, budynek ogrodzony, dobra lokalizacja blisko wyjścia z tunelu pkp od strony ul. Mielczarskiego / nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe I jasne mieszkanie! świetna lokalizacja! Opiekun oferty > Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 50-metrowego mieszkania na wynajem położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnowska

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł48 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Tarnowskiej 8 Centrum. Rozkład mieszkania: -2 oddzielne pokoje jeden z wyjściem na balkon - widna kuchnia - łazienka z wc -przedpokój Powierzchnia dodatkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Morawica

Morawica,świętokrzyskie

450 000 zł1 584 m² 284,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działkę budowlaną z domem gotowym do zamieszkania, położoną w cichej i urokliwej miejscowości Chałupki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wola Kopcowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

495 000 zł76 m² 6 513,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament 3 pokojowy z tarasem i ogródkiem w otoczeniu zieleni! Kupujący zwolniony z 2 % podatku pcc! Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokołów Dolny

Sokołów Dolny,świętokrzyskie

415 000 zł109 m² 3 807,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Wyjątkowa Okazja! Dom w Sokołowie Dolnym w gminie Sobków z potencjałem do drobnych poprawek. To doskonała oferta dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Kielce,świętokrzyskie

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem wyjątkowe mieszkanie wykończone w stylu Hampton z nutą stylu kolonialnego i industrialnego. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowa

Brzeziny,świętokrzyskie

930 000 zł103 m² 8 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:564 m²

Cena 930000 tys. złotych do negocjacji! Przedmiotem ogłoszenia jest dom jednorodzinny w miejscowości Brzeziny. Urokliwe miejsce, z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do centrum Kielc - 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

475 000 zł46 m² 10 297 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie: - mieści się przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego w Kielcach, na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą - powierzchnia użytkowa - 46,13 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! wolne od kwietnia! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windą. Na powierzchnię 45 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zachełmie

Zachełmie,świętokrzyskie

259 000 zł4 084 m² 63,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni około 4084m2 zlokalizowana w miejscowości Zachełmie, gmina Zagnańsk. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka położona jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

294 900 zł39 m² 7 522,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży w budynku 4 piętrowym mieszkanie na 2 piętrze Udogodnienia: - mieszkanie w centrum - w pobliżu liczne punkty usługowe - przystanki autobusowe - sklepy spożywcze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Mąchocice-Scholasteria

Mąchocice-Scholasteria,świętokrzyskie

150 000 zł7 200 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dz iałka położona w miejscowości Mąchocice-scholasteria o powierzchni 7200 m 2. Nieruchomość w kształcie prostokąta, niezagospodarowana, niezabudowana, częściowo.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij