dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

769 000 zł117 m² 6 573 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe ekskluzywne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 115,6m2 na 1 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie 2 poziomowe z oddzielnym niezależnym wejściem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krępice

Krępice,świętokrzyskie

850 000 zł244 m² 3 488,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaz wyjątkowy dom w najwyższym standardzie dla wymagających! Dom obecnie jest w stanie surowym zamkniętym, ale właściciel może doprowadzić dom do stanu deweloperskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Opoczyńska

Kielce,świętokrzyskie

791 000 zł1 235 m² 640,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1235 mkw. położoną w Kielcach, dzielnica Baranówek, przy ul. Opoczyńskiej. Działka usytuowana jest w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ściegiennego

Kielce,świętokrzyskie

2 800 zł175 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Hala magazynowa do wynajęcia. Dyminy Powierzchnia 175m2 Wysokość 2,60m Szerokość bramy 2,85m W lokalu ogrzewanie gazowe, prąd, możliwość wykonania pomieszczeń socjalnych. Cena wynajmu 2800zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zbożowa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu, położone na 2 piętrze przy ul. Zbożowej w Kielcach. Na powierzchnię 37 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artylerzystów

Kielce,świętokrzyskie

636 260 zł55 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie nr 22 Zapraszamy do zapoznania się z prestiżową inwestycją, zlokalizowaną na cieszącym się renomą kieleckim Stadionie Leśnym. W wielorodzinnym budynku z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wystawowa

Kielce,świętokrzyskie

780 000 zł4 049 m² 192,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*****tylko U nas***** Na sprzedaż prezentujemy działkę o powierzchni 4049m2 Zlokalizowana w przemysłowym rejonie Kielc w sąsiedztwie Targów Kielce Obręb 0003 Szerokość 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kielce,świętokrzyskie

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z 2015 roku przy ulicy Gustawa Morcinka, w dzielnicy Nowy Folwark. Na powierzchnię 53,33 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

800 zł11 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia 3 pokoje w 43m2 mieszkaniu po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

590 000 zł3 000 m² 196,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren płaski w strefie ciszy i spokoju w samym sercu natury w okolicy Busko Zdroju Główne atuty nieruchomości: z linią brzegową piekny widok bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

165 000 zł1 653 m² 99,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka - idealna pod dom Z ogrodem! Marzy Ci się przestrzeń ? Chciałbyś budować dom i odpocząć z dala od zgiełku? To propozycja idealna dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

303 984 zł42 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania 2-pokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy miasta (u zbiegu ulic Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

446 000 zł58 m² 7 634 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Centrum Kielc na ul Żeromskiego. Nieruchomość o powierzchni 58,42m2, na którą składa się: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

175 000 zł5 627 m² 31,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w drugiej linii zabudowy od linii brzegowej prywatnego jeziora w otoczeniu przyrody. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok uzbrojona Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

435 000 zł4 105 m² 105,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość przy linii brzegu jeziora z jego częścią , prywatnym zejściem w przepięknej okolicy Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość terenów zielonych blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiej

Kielce,świętokrzyskie

484 900 zł83 m² 5 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 83,2 m2, z osobną kuchnią, łazienką i wc, na parterze w cztero piętrowym bloku, w fantastycznej lokalizacji Osiedle Słoneczne Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczepaniaka

Kielce,świętokrzyskie

489 000 zł54 m² 9 123 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku ul. Wojciecha Szczepaniaka. Stan deweloperski. Budynek został odebrany w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

385 000 zł3 000 m² 128,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren płaski w strefie ciszy i spokoju w samym sercu natury w okolicy Busko Zdroju z pryw. dojazdem Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

356 400 zł44 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Poszukujesz mieszkania? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Kielc! - Lokalizacja: ul. Orkana, kielce - Powierzchnia: 43 m - Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Oferta wynajmu urokliwego mieszkania w sercu Kielc Klimatyzacja! Biuro Nieruchomości "oakestate" ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Przededworze

Przededworze,świętokrzyskie

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 476 m²

Działka ma 2476 m.kw. powierzchni, 16 m szerokości i 150 m długości. Dojazd możliwy jest od południa (frontu) działki oraz od północy -tyłu działki. Do Kielc jest 33 km, do Buska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Batalionów Chłopskich

Bieliny,świętokrzyskie

170 000 zł2 134 m² 74,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2134 m2 w Bielinach przy ul. Batalionów Chłopskich (nr ewidencyjnym 5/7 - działka jest po podziale geodezyjnym). Pierwsza linia zabudowy, uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Kielce,świętokrzyskie

65,56 zł/m²90 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni 90 m2 znajdujący się w samym sercu miasta Dostępny od zaraz! W skład pomieszczeń lokalu wchodzą: - sala sprzedaży; - kuchnia; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, luksusowy, dotychczas nie używany jednopoziomowy nowoczesny apartament zlokalizowany w pobliżu centrum miasta - Apartament położony przy ulicy Leszczyńskiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

175 000 zł4 195 m² 41,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w drugiej linii zabudowy od linii brzegowej prywatnego jeziora w otoczeniu jezior. Główne atuty nieruchomości: uzbrojona bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna (mn).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ćwiklińskiej

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł60 m² 26,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na os. Słoneczne Wzgórze, ul. Ćwiklińskiej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt agd. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kochanowskiego

Kielce,świętokrzyskie

515 775 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowy apartament z dużym balkonem w prestiżowej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowy 2 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

290 550 zł39 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł65 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o powierzchni 65 mkw. składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc osobno i przedpokoju. Usytuowane jest na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł41 m² 6 585,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania atrakcyjne ,dwupokojowe mieszkanie własnościowe o pow.41 m w Kielcach na osiedlu Bocianek ( 3p/4 ). Mieszkanie usytuowane od strony Al. Solidarności , bardzo jasne , z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bąkowa

Kielce,świętokrzyskie

618 000 zł55 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w Kielcach w wyjątkowej kameralnej inwestycji na zamkniętym osiedlu w Apartamentach przy ul. Bąkowej 10b. Tylko u nas. Mieszkanie jedyne W swoim rodzaju dla wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chełmce

Chełmce,świętokrzyskie

730 000 zł123 m² 5 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Mam przyjemność zaprezentować piękny parterowy dom z użytkowym poddaszem w malowniczej miejscowości Chełmce (powiat kielecki). Dom w stanie do zamieszkania tylko ok.10 min drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Kielce,świętokrzyskie

601 565 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 53m2. Lokal mieszkalny znajduję się na osiedlu Baranówek. Jest to zaciszne osiedle, głównie zabudowane domkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marzysz

Marzysz,świętokrzyskie

649 000 zł184 m² 3 533,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na sprzedaż nowy, parterowy dom z garażem w bryle budynku - pięknie położony, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i nowoczesnych domów; - gotowy do odbioru kluczy (dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Gałęzice

Gałęzice,świętokrzyskie

120 000 zł3 700 m² 32,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana zlokalizowana w miejscowości Skałka w gminie Piekoszów o powierzchni 3700 m 2. Na działce znajduje się stary dom do rozbiórki. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaznowskiego

Kielce,świętokrzyskie

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego **homelia Nieruchomości prezentuje przytulne mieszkanie w samym sercu osiedla Ślichowice (ul. Kaznowskiego 5), dwustronne z dużą loggią - super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poleska

Kielce,świętokrzyskie

730 000 zł73 m² 9 967,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

***rezerwacja do 30.01.2024R.*** NASZE BIURO NIE POBIERA PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO **Wyjątkowa oferta mieszkania w bliskiej odległości od Galerii Echo, przy ul. Poleska 39a** Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Poleska

Kielce,świętokrzyskie

256 250 zł25 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 kawalerki z dużymi balkonami gotowe do wynajęcia. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśniówka

Kielce,świętokrzyskie

556 000 zł67 m² 8 298,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Kielce, ul. Leśniówka - to tutaj, już wkrótce powstanie osiedle z 24 mieszkaniami, z własnym ogródkiem dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł29 m² 9 965,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***** tylko U nas ***** Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie o powierzchni 29m2. Zlokalizowane przy ul.Chrobrego na os. Czarnów Piętro 9/10 Nieruchomość składa się z: - sypialni - Widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Na Stadion

Kielce,świętokrzyskie

21,11 zł/m²45 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy do wynajęcia lokal biurowy, który będzie dostępny od 01.02.2024, znajdujący się na parterze biurowca przy ul. Al. na Stadion, dzielnica Pakosz Charakterystyka Lokalu: -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij