dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

2 550 000 zł661 m² 3 858 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży kamienice - budynek handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta. Oferowany budynek handlowo - użytkowy jest usytuowany na działce o pow. 661 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Masłów Pierwszy

Masłów Pierwszy,świętokrzyskie

980 000 zł180 m² 5 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy do sprzedaży luksusowy , nowy dom jednorodzinny , parterowy z poddaszem o pow. użytkowej 150 m2. Powierzchnia 180 całkowita m2 , Dom nie jest podpiwniczony. Garaż w bryle domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solna

Kielce,świętokrzyskie

2 800 zł60 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, luksusowy apartament, dotychczas zamieszkały przez krótki okres czasu. Apartament położony w ścisłym centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu Promenada Solna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kornica

Kornica,świętokrzyskie

1 840 000 zł600 m² 3 066,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z ogromną przyjemnością zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy do Kornicy nieopodal Końskich. Tematem sprzedaży są nowoczesne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł46 m² 43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, luksusowy apartament. Apartament położony w centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu o ciekawej architekturze. Budynki "osiedle parkowe" zostały zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Kielce,świętokrzyskie

1 400 000 zł180 m² 7 778 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedaży luksusowy lokal mieszkalny , w stanie deweloperskim, położony w ścisłym centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu Ludwik. Budynek "ludwik " wybudowany w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

334 600 zł38 m² 8 899 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum W skład mieszkania wchodzą: - widna oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

405 000 zł65 m² 6 221 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Centrum miasta, w cichej spokojnej dzielnicy. Budynek usytuowany w znacznej odległości od ulicy , co zapewnia spokojny wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Kielce,świętokrzyskie

355 000 zł51 m² 6 924,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuj 2 pokojowe mieszkanie z osobną, słoneczną kuchnią. Idealne dla pary, rodziny, inwestora Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Kielce,świętokrzyskie

549 000 zł54 m² 10 261,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz klimatycznego i nietuzinkowego mieszkania położonego na osiedlu Baranówek, ta oferta na pewno Cię zainteresuje! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

452 000 zł52 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! oferta promocyjna do końca stycznia 2024 roku! Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Forest Villa przy ul. Wojska Polskiego na osiedlu Bukówka. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Borków

Borków,świętokrzyskie

130 000 zł6 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową. Działka o pow. 6000 m2. n połozona nad rzeką. Droga dojazdowa - gminna. około 500m utwardzona. Dzałka jest usytuowana w m, borkow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł49 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w pobliżu zalewu kieleckiego powierzchni 49 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 bloku. Blok z 1980 roku. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sukowska

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł6 479 m² 54,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o wymiarach ok 24m x 270m Idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w malowniczej okolicy, ceniących sobie ciszę, spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

4 500 000 zł777 m² 5 791,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

**unikalna oferta! Idealna przestrzeń na Twoją działalność!** gotowiec inwestycyjny! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która może stać się centrum Twojego biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Na ul Jagiellońskiej osiedle Czarnów. Mieszkanie idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Salve Regina

Sandomierz,świętokrzyskie

2 250 000 zł350 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 225 m²

-kupujący nie płaci prowizji- uwaga, ta oferta jest skierowana zarówno dla pojedynczego Inwestora, który poszukuje wyjątkowej działki, na przestronną posiadłość, jak również dla inwstora, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem kawalerka 2 pokojowa, 38m2 mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! standard premium! stan pod klucz - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wielkopole

Kielce,świętokrzyskie

413 310 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowy apartament z dużym balkonem w prestiżowej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowy 2 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łyżwy

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

269 000 zł8 657 m² 29,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o posiadaniu prywatnego kawałka natury, który pozwoli Ci oderwać się od zgiełku miasta i zanurzyć się w otaczającej przyrodzie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie :) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

298 000 zł35 m² 8 563 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 34,8 m2 ul Zagórska os ksm. Lokal na parterze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji, zabezpieczony domofonem, parking pod blokiem. W skład którego wchodzą - 2 widne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Kielce

Kielce,świętokrzyskie

27,14 zł/m²14 m² 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 14 mkw w budynku biurowo-usługowym. Budynek w bardzo dobrym stanie. Lokal pomalowany, czysty. Lokal doświetlony oknem dachowym oraz luksferami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł59 m² 6 717 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania ul Orzeszkowej 59,40m2 os Świętokrzyskie Mieszkanie ciepłe , słoneczne usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku zabezpieczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Kielce,świętokrzyskie

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu unikalną propozycję wynajmu lokalu biurowego, idealnego do prowadzenia różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

497 000 zł60 m² 8 269,55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę zamiany lub sprzedaży Mieszkanie 3 Pokojowe, jasna kuchnia, bez piecyka, winda! po generalnym remoncie! zarezerwowane! zamienię lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł34 m² 7 618 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy przy ul. Seminaryjskiej w Centrum. Mieszkanie składające się z: - 1 pokoju - kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

298 760 zł39 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania 2-pokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy miasta (u zbiegu ulic Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korytnica

Korytnica,świętokrzyskie

120 000 zł53 m² 2 247,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Korytnica w gminie Sobków. Dom o powierzchni 53,4 m 2 składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz ganku. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł37 m² 8 598,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Posiadamy w ofercie mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na ksm w Kielcach. Mieszkanie częściowo umeblowane, ciepłe, o powierzchni użytkowej 37,10 m2; składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bukowa

Bukowa,świętokrzyskie

249 000 zł58 m² 4 304,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje: funkcjonale 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem. 30 minut jazdy samochodem od Kielc. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Reja

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

535 500 zł1 530 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim centrum działka ma 1530 m2 .Dojazd do działki jest od ulicy Słowackiego.Działka nadaje się pod DEWELOPERKE.Działka została podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł53 m² 5 863,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 pokoje z możliwością przerobienia na 3 pokoje w doskonałej lokalizacji! Idealne dla rodziny lub wynajem! Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wschodnia

Kielce,świętokrzyskie

2 867 500 zł10 309 m² 278,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Prezentuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 1,0309 ha, położoną przy ul. Wschodniej w Kielcach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Charbinowice

Charbinowice,świętokrzyskie

269 000 zł75 m² 3 586,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Grupa fortis nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczej miejscowości Charbinowice, w powiecie kazimierskim. Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przełaj Czepiecki

Przełaj Czepiecki,świętokrzyskie

525 000 zł184 m² 2 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

DO sprzedania dom do wykończenia W spokojnej urokliwej okolicy Gmina Sędziszów - Przełaj Czepiecki tel Położony na działce 3000m2 szerokiej około 37 metrów. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Kielce

Kielce,świętokrzyskie

33 zł/m²10 m² 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia samodzielny pokój biurowy o powierzchni 10 mkw w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. Pokój pomalowany, czysty. Na podłodze panele podłogowe. Budynek biurowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł164 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:647 m²

Sprzedam dom w stanie surowym bez dachu o powierzchni 164m na działce o powierzchni 647mkw. Działka zlokalizowana na osiedlu Ostra Górka. Woda i kanalizacja w ulicy. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

390 000 zł56 m² 6 918,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Przestronne 3-pokojowe mieszkanie. Doskonała propozycja dla rodziny, inwestora. Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

225 000 zł46 m² 4 928,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży rozkładowego, trzypokojowego mieszkania po remoncie w rewelacyjnej okolicy! Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimkiewiczowska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

130 000 zł38 m² 3 404,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - niska cena! Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe o powierzchni 38,19 m2, typ M2, znajdujące się na ulicy Klimkiewiczowska w Ostrowcu Świętokrzyskim, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

452 000 zł52 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023