dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Lipa

Lipa,świętokrzyskie

219 000 zł50 m² 4 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 941 m²

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży domku W miejscowości lipa gm. Sobków Prezentujemy Państwu domek całoroczny, wolnostojący, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 450 zł64 m² 22,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe na os. Pod Dalnią, ul. Jagiełły (dawna nazwa: połowniaka) o powierzchni 64 mkw. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w IV piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli po pracy bądź zajęciach na uczelni chcesz z przyjemnością wracać do przytulnego mieszkania w którym będziesz czuł się jak u siebie w domu .to mieszkanie jest dla Ciebie! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

512 000 zł61 m² 8 397,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

A15 I piętro 60,97 m2 3 pokoje wschód-zachód balkon 10,18 m2 + balkon 3,85 m2 rzuty mieszkania Z parametrami W kolekcji zdjęć. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krajno-Zagórze

Krajno-Zagórze,świętokrzyskie

65 000 zł1 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Działki rolne z możliwością uzyskania warunków zabudowy w przepięknych terenach! Blisko miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

571 736 zł65 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

C20 IV piętro 64,97 m2 wschód-zachód balkon 5,36 M2 + balkon 13,36 m2 571 736 zł 3 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

414 000 zł44 m² 9 491,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

B4 parter 43,62 M2 ogródek 12,37 M2 + taras 15,55 M2 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. -Miejsce w hali garażowej 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

865 260 zł87 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania blisko centrum miasta. Doskonała lokalizacja pod wynajem jak i dla rodziny. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu całkowicie wyposażone , 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Turystycznej w Kielcach w sąsiedztwie kieleckiego Zalewu. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siodła

Siodła,świętokrzyskie

170 000 zł1 114 m² 152,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1114 m2 zlokalizowana w miejscowości Siodła, gmina Zagnańsk. Działka płaska, prostokątna o wymiarach około 40x27. Dojazd do nieruchomości drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 900 zł115 m² 6 955,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do sprzedaży ofertę domów wolnostojących, powstających w niezwykle malowniczej części Kielc-Ostrej Górce. Osiedle 14 domów jednorodzinnych z prywatnymi ogrodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Na Stadion

Kielce,świętokrzyskie

18,97 zł/m²29 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia garaż blaszany o powierzchni 29 mkw. Brama dwuskrzydłowa oraz drzwi. Możliwość podłączenia energii elektrycznej. Toalety w budynku obok. Podłoże wykonane z kostki. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rosochy

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

290 000 zł62 m² 4 715,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 61,5 m na os.Rosochy 87. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

170 000 zł26 m² 6 614,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Wstępna rezerwacja! Na sprzedaż (bezpośrednio od właściciela) kawalerka 25,70 m kw. do gruntownego remontu. Mieszkanie własnościowe. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borków

Borków,świętokrzyskie

170 000 zł7 226 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Borkowie, gmina Daleszyce. Działka o powierzchni 7226 mkw, w tym działka budowlana ok. 900 mkw, reszta działki to tereny rolne oraz zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł60 m² 6 191 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 59,60m2 ul. Orkana os. Uroczysko w skład którego wchodzą: -3 widne pokoje -balkon - widna kuchnia -łazienka -osobne wc -duży przedpokój z zabudową - przynależy piwnica woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość w stanie do zamieszkania, o powierzchni użytkowej 110m2 (całkowitej 125 m2) Rok budowy 2022 W skład nieruchomości wchodzą: parter: - salon o powierzchni 27,6 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł95 m² 6 325,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w sercu miasta! Doskonała lokalizacja pod wynajem jak i dla rodziny! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łanowa

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł1 700 m² 270,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1700m2. Na sprzedaż działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

25 zł/m²32 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 32 m2 położony w biurowcu przy ulicy Sienkiewicza w części między ulicą Paderewskiego a Żelazną. Toaleta dostępna na piętrze. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

43,63 zł/m²11 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od najemcy! W ofercie do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 12,85 m2 usytuowany na parterze w budynku biurowo-usługowym, zlokalizowanym w Centrum miasta. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł37 m² 8 598,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania. Prezentujemy państwu dwupokojowe mieszkanie o świetnym rozkładzie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Micigózd

Micigózd,świętokrzyskie

360 000 zł104 m² 3 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ekonomiczne dom w zabudowie jednorodzinnej czterolokalowej o nowoczesnym wykończeniu elewacji wjazd od dwóch stron od piekoszowa od urzędu gminy 800m i Micigózdu. Na sprzedaż cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Kielce,świętokrzyskie

3 500 zł115 m² 30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ekskluzywne , wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w pobliżu centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na reprezentacyjnym , kameralnym osiedlu przy ulicy Zapolskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnowska

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł51 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego dwustronnego mieszkania przy ul. Tarnowskiej 12 o powierzchni 51,2 m na 4. piętrze w spokojnym sąsiedztwie! To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

3 000 000 €160 m² 18 750 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us. Emmerson prezentuje: kto z nas nie marzył o posiadaniu urokliwego skrawka ziemi z małą przystanią i kawałkiem jeziora, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Micigózd

Micigózd,świętokrzyskie

349 999 zł115 m² 3 043,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej cichej okolicy, w miejscowości Micigózd. Dom parterowy w stanie surowym o powierzchni użytkowej 115 m2. Położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł55 m² 7 967,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę 3 pokojowe mieszkanie z widną osobną kuchnią. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Umianowice

Umianowice,świętokrzyskie

1 955 000 zł23 653 m² 82,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Działka budowla o powierzchni 2,36 ha o wymiarach 100*236m. Położona w cichej i spokojnej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łączyn

Łączyn,świętokrzyskie

170 000 zł2 131 m² 79,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas w ofercie piękna działka, idealnie nadająca się pod zbudowanie domu. Działka znajduję się w miejscowości Łączyn Mały. Specyfikacja: - działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

531 804 zł64 m² 8 299,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim A3 64,08 m2. -komunikacja 11,53 m2 * -garderoba 1,85 m2 -łazienka 4,17 m2 * -salon+kuchnia 19,76 m2 * -sypialnia 10,81 m2 * -pokój 8,10 m2 * -pokój 8,10 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

426 200 zł51 m² 8 298,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu ,zlokalizowane w pobliżu kieleckich uczelni. Mieszkanie ma okna usytuowane na zieleń miejską, funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karbońska

Kielce,świętokrzyskie

1 200 zł47 m² 25,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwu -pokojowe wygodne, ustawne mieszkanie na ślichowicach o pow. 47,40 m2. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze z czterech możliwych w bloku z 1997r z dużym, szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł40 m² 6 784 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia mieszkania w pożądanej lokalizacji na osiedlu Herby. Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Glinianej. Całkowita powierzchnia - 39,8 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Kielce,świętokrzyskie

490 000 zł94 m² 5 224 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w południowo wschodniej części miasta, przy ulicy Skorupki na Os. Kochanowskiego. Budynek usytuowany w pobliżu kompleksu leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł43 m² 7 251,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania z pięknym widokiem na panoramę miasta! Jeśli zależy Ci na rozkładowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Cenisz sobie prestiż, jakość i dodatkowo szukasz mieszkania z dostępem do pełnej infrastruktury miasta na wyciągnięcie ręki? Gwarantujemy, że ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie o pow.40 m2 na os.Czarnów przy ul. Grunwaldzkiej na przeciwko Szpitala Wojewódzkiego Mieszkanie składa się z : -2 przestronnych pokoi -oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Działoszyce

Działoszyce,świętokrzyskie

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ta m alowniczo położona działka wraz z z winnicą poszukuje nowych, oddanych właścicieli, którzy być może będą kontynuować wieloletnią pracę z winoroślami. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł57 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażony nowy apartament zlokalizowany w nowo oddanym bloku przy ulicy Turystycznej o powierzchni 57,15m2 w sąsiedztwie kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży apartament położony w centrum miasta, po remoncie. W sąsiedztwie rozległe tereny zielone, ścieżki rowerowe, korty tenisowe, basen. W pobliżu szkoły, przedszkole.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij