dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

990 000 zł1 122 m² 882,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: lokal handlowo-usługowy przy ul.Jagiellońskiej. Idealna opcja do prowadzenia działalności gospodarczej. Na sprzedaż lokal z osobną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czarnowska

Piekoszów,świętokrzyskie

598 305 zł1 987 m² 301,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży Z wolnej ręki W formie konkursu ofert prawa własności działki zabudowanej numer ewidencyjny 1106/2 W piekoszowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

710 000 zł180 m² 3 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży dom wielorodzinny o powierzchni całkowitej 180 m 2. Budynek powstał w przepięknej, przylegającej do zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku zlokalizowanym w Centrum Skarżyska, przy ul Norwida. Całkowita powierzchnia użytkowa nieruchomości to 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Opatów,świętokrzyskie

3 600 000 zł3 000 m² 1 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie prezentuję Państwu działającą stację paliw usytuowaną na działce o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Opatów. Nieruchomość mijamy przy zjeździe z trasy 74 na 9. Czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w standardzie premium , znajdującego się w Skarżysku - Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 500 zł21 800 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: działki niezabudowanej o powierzchni 2,1800 Ha , położonej w miejscowości Brody (gmina Pierzchnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł35 m² 46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, luksusowy, jednopoziomowy , nowoczesny apartament zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Apartament usytuowany przy ulicy Górnej , w eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zbrza,świętokrzyskie

72 000 zł1 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1500m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł91 m² 6 582,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta tylko dostępna w biurze twojem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie - 91 m2 w Centrum Kielc do własnej aranżacji Cena - tylko : 599 000 pln! (do negocjacji) Opis: prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze, przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Na powierzchnię 46 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podmiejska

Kostomłoty Pierwsze,świętokrzyskie

180 000 zł3 100 m² 58,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową okazję - działkę o powierzchni 3100 m, która jest obecnie dostępna na sprzedaż w urokliwych Kostomłotach Pierwszych, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zagórze

Zagórze,świętokrzyskie

160 000 zł4 700 m² 34,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 4700m , położonej w miejscowości Zagórze, gmina Bliżyn. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł49 m² 6 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Źródłowej na osiedlu ksm Lokal ciepły i słoneczny z ekspozycją na południe ( kuchnia i sypialnia), zachód (salon). Na powierzchnię 49,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

430 000 zł42 m² 10 252,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 wraz z komórką lokatorską 3m2 położone w Kielcach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 52m2 mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! standard premium! stan pod klucz - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

27,36 zł/m²106 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadamy w ofercie do wynajmu lokal użytkowo-usługowy po generalnym remoncie, usytuowany na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

355 000 zł48 m² 7 426,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 2 pokojowego na Osiedlu Bocianek! Idealna lokalizacja dla rodziny oraz inwestycyjnie - blisko Galerii Echo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zgórska

Kielce,świętokrzyskie

750 000 zł6 050 m² 123,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok 6050 m położona w Kielcach przy ul. Zgórskiej Wydane warunki zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wymiary działki: 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Stąporków,świętokrzyskie

225 000 zł54 m² 4 182 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję nabycia uroczego mieszkania w Stąporkowie na ul. A. Mickiewicza. Przestronne mieszkanie o powierzchni 53,8m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mostowa

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

450 000 zł158 m² 2 848,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 981 m²

Oferuję do sprzedaży przestronny, klimatyczny dom o powierzchni 158 m2, położony przy ulicy Mostowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przed domem znajduje się wypielęgnowany ogród z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bilcza,świętokrzyskie

930 000 zł419 m² 2 219,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! bezczynszowy dom z ogrodem I garażem na zielonym i spokojnym osiedlu Echo I w Bilczy. Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopnickiej

Kielce,świętokrzyskie

525 000 zł63 m² 8 373,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam do sprzedaży słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m 2 (użytkowej 59,10 m 2 ), usytuowane na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strycharska

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie pierwszym piętrze, przy ulicy Strycharskiej w Kielcach. Na powierzchnię 50 m2 składa się: salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solna

Kielce,świętokrzyskie

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowy apartament. Apartament położony w ścisłym centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu Promenada Solna. Budynek wybudowany w 2013 roku. z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

196 000 zł47 m² 4 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży posiadamy przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 47m2 na ul. Polnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie składa się zdwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Staszów,świętokrzyskie

259 000 zł51 m² 5 045,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 51,33 m2, położonego w ścisłym centrum miasta na ulicy Wschodniej w Staszowie. Blok w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaszowska

Kielce,świętokrzyskie

730 000 zł65 m² 11 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie to zostało kompletnie wykończone i jest gotowe do zamieszkania. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów i elementów gwarantuje trwałość oraz estetyczny wygląd wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Kielce,świętokrzyskie

4 000 zł115 m² 35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ekskluzywne , wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w pobliżu centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na reprezentacyjnym , kameralnym osiedlu przy ulicy Zapolskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Małogoszcz

Małogoszcz,świętokrzyskie

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Karasznice w gminie Małogoszcz o powierzchni 3000 m 2. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy pod zabudowę letniskową. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Małogoszcz

Małogoszcz,świętokrzyskie

181 140 zł6 038 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Karasznice w gminie Małogoszcz o powierzchni 6038 m 2. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy pod zabudowę letniskową. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł63 m² 8 186 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Ślichowice w Kielcach o powierzchni 63m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w odległości do 10min od centrum i zarazem na uboczu osiedla gdzie jest dużo zieleni, cisza i spokój to jest to oferta dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Małogoszcz

Małogoszcz,świętokrzyskie

360 000 zł12 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Karasznice w gminie Małogoszcz o powierzchni 12000 m 2. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy pod zabudowę letniskową. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Momina

Momina,świętokrzyskie

168 000 zł8 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 8400 m2 zlokalizowana w miejscowości Momina , gmina Waśniów. Wg. Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka położona jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Kielce,świętokrzyskie

337 000 zł39 m² 8 641,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Witam. Na sprzedaż posiadam mieszkanie usytuowane na ul.Południowej w Kielcach, znajdujące się na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie bardzo przestrzenne, o wysokości 310 cm i idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł36 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowe, nowe mieszkanie studio zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy , na osiedlu Grabina. W pobliżu rozległe, zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł50 m² 8 154 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nowoczesne i solidnie wykończone, bardzo jasne mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Kielc na Os. Na Stoku W metraż 50,16m2 wchodzi: -duży przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bogusławskiego

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni użytkowej 126 m2 , położony w spokojnej i cichej okolicy Kielc w dzielnicy Dąbrowa, przy ul. Bogusławskiego. Na powierzchnię parteru 85,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

437 000 zł46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46m2 mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku w centrum W skład mieszkania wchodzą: - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł70 m² 6 594,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Homelia Nieruchomości prezentuje: trzypokojowe mieszkanie po pow. 69,6 m2 położone przy ul. Jaworskiego 16. mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Klasyczny rozkład, duże,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij