dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Ściegiennego

Kielce,świętokrzyskie

800 zł30 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia przytulne pokoje 1,2 osobowe dla studenta lub osoby pracującej albo ucznia szkoły średniej, która szuka wygodnego miejsca do życia w przyjaznym otoczeniu w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daleka

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł56 m² 7 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 56 m kw. składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc osobno i przedpokoju. Usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Olszewskiego

Kielce,świętokrzyskie

35 zł/m²450 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia pawilonu 450 m2 ( w tym jest antresola 96 m2) Do wynajęcia budynek biurowo - usługowy zlokalizowany w Kielcach w dzielnicy Skrzetle. Lokal o powierzchni 450 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

585 000 zł63 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie wraz z komórką lokatorską w bloku na 3cim piętrze w bloku bez windy. Ekspozycja mieszkania to wschód i zachód w tym balkon od zachodu. W klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

652 000 zł54 m² 11 963,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 w spokojnej i cichej okolicy na przedmieściach Kielc z własnym dużym ogrodem o powierzchni ponad 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i nowoczesne mieszkanie na obrzeżach miasta! Marzysz o komforcie miejskiego życia, ale nie chcesz rezygnować z wygody i elegancji? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 936 000 zł916 m² 4 296,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż budynek biurowo - usługowo - mieszkalny w stanie surowym otwartym, o pow. użytkowej 916,1 m2 , zlokalizowany w Kielcach na osiedlu Czarnów. Budynek 3-piętrowy, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Brzeziny,świętokrzyskie

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 3000 m Brzeziny, gmina Morawica (pow. kielecki) Cena: 300 000 zł Powierzchnia: 3000 m Wymiary: ok. 30 m 100 m (regularny kształt, prostokątny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Kielce

Kielce,świętokrzyskie

70 zł25 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Noclegi w Pokojach 1,2 osobowych do wynajęcia dla studentów studiów zaocznych, pokoje ciepłe i przytulne, miła atmosfera, blisko centrum, w samodzielnym domku wolno stojącym bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Ściegiennego

Kielce,świętokrzyskie

800 zł30 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Batalionów Chłopskich

Kielce,świętokrzyskie

1 100 000 zł2 500 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas estate expert działka inwestycyjna kielce Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni ok. 2500 m , położona w Kielcach przy ul. Batalionów Chłopskich 125,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Kielce,świętokrzyskie

60 zł/m²248 m² 14 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Nowoczesna Przestrzeń na obrzeżach Kielc! Nowoczesny budynek zlokalizowany we wschodniej części Kielc doskonała propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnej przestrzeni biurowej, handlowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł41 m² 11 255,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Terra Home oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m, zlokalizowane w doskonałej części Kielce, przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pakosz

Kielce,świętokrzyskie

3 800 000 zł3 880 m² 979,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o powierzchni 3880m2 , zlokalizowana w Kielcach, przy ul. Pakosz. Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - w 2010r. dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Kunów

Kunów,świętokrzyskie

150 000 zł16 997 m² 8,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o pow. 1.6997 ha na Janiku z dostępem do ulic Wspólnej i Polnej. Działka nr ewidencyjny 10/10 obręb 0006 Kunów, kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Starachowice,świętokrzyskie

349 000 zł59 m² 5 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie Strachowice, ul. Leśna Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 4 piętrze w spokojnej, zielonej okolicy. Cena: 349 000 zł Układ: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kielce,świętokrzyskie

1 580 000 zł198 m² 7 979 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***** tylko U nas***** Na sprzedaż prezentujemy budynek usługowo-handlowo-mieszkaniowy, znajdujący się w przemysłowej części Kielc, w sąsiedztwie Targów Kielce. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł37 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowy apartament po generalnym remoncie | Centrum Kielc | ul. Słowackiego | Balkon | Parking Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkowy 1-pokojowy apartament zlokalizowany w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

815 000 zł66 m² 12 412,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 65,66 m , położone przy ul. Wyspiańskiego, w nowoczesnym budynku z windą. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Starodomaszowska

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł80 m² 5 166,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w ścisłym centrum Kielce przy ul. Starodomaszowskiej. Lokal o powierzchni 80,33 m usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Cedro Mazur

Kielce,świętokrzyskie

16,67 zł/m²120 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem duża powierzchnia magazynowa, zlokalizowana na ulicy Cedro Mazur, zagórze przy wylocie z Kielc, 10-15 minut samochodem trasą przez ul. Sandomierską, blisko trasy ekspresowej S74, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sielec

Sielec,świętokrzyskie

99 000 zł1 571 m² 63,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Sielcu idealne miejsce na Twój wymarzony dom. Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1571 m , położoną w malowniczym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

609 000 zł75 m² 8 120 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Kielc - os. Ślichowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 798 000 zł1 220 m² 1 473,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Kielce Szydłówek | 1220 m | działka pod kameralny blok Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny obejmujący dwie działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Majków,świętokrzyskie

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego wraz z budynkami gospodarczymi, w miejscowości Majków, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

23 936 zł556 m² 43,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala handlowo - usługowa o pow. 556 m2, stanowiąca odrębny budynek, wchodzący w skład kompleksu handlowego, zlokalizowanego w północnej części Kielc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubelska

Opatów,świętokrzyskie

290 000 zł89 m² 3 258,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:309 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom 89m2 z działką z dostępem do drogi z dwóch stron i lokalem użytkowym. Działka umiejscowiona jest w strategicznym miejscu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 350 zł51 m² 26,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 50,90 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku na os. Bocianek, przy ul. Wyspiańskiego. W skład mieszkania wchodzą: duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

173 000 zł34 m² 5 077,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-2 o pow. 34,07m 2 na 4p/4 na os. Stawki Mieszkanie środkowe, jednostronne o wystawie wsch.- pokój z balkonem, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok. mieszkanie o pow. 46 m2. Zlokalizowane na I pietrze w IV piętrowym bloku przy ul. Wiśniowej w Kielcach. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeleniowska

Kielce,świętokrzyskie

939 000 zł136 m² 6 904,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny segment w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i kameralnych części Kielc na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

43,05 zł/m²556 m² 23 936 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 556 m2, stanowiący odrębny budynek, wchodzący w skład kompleksu handlowego, zlokalizowanego w północnej części Kielc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zapolskiej

Kielce,świętokrzyskie

3 500 zł61 m² 57,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 60,88 m2. Zlokalizowane w apartamentowcu "apartamenty Zapolska" przy ul. Zapolskiej. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Green House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czarnów przy ul. Piekoszowskiej w Kielcach. Nieruchomość o powierzchni 43 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

621 000 zł59 m² 10 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

| rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 zlokalizowane na parterze 4-piętrowego bloku na osiedlu Słoneczne Wzgórze przy ul. Orzeszkowej. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Oferujemy Państwu do wynajęcia funkcjonalne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na wysokim parterze w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

280 000 zł43 m² 6 512 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu wygodnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m , położonego przy ul. Chęcińskiej 35 w Kielcach. Lokal znajduje się na 10. piętrze w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł42 m² 8 250,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

734 000 zł89 m² 8 237,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż - przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tektonicznej 6 na rodzinnym i przyjaznym osiedlu Ślichowice. To miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Cedro Mazur

Kielce,świętokrzyskie

5 700 zł144 m² 39,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na wynajem lokal usługowo-handlowy z możliwością wynajmu kompleksu magazynów. Oferowany na wynajem lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia 144 m2 Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Ujny

Ujny,świętokrzyskie

1 000 000 zł500 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ubojnia drobiu na sprzedaż w Ujnach koło Pierzchnicy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - ubojnia drobiu zlokalizowana zaledwie 30 minut drogi od Kielc. Ubojnia.