dowolna

Budynki użytkowe świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni 380 m2 zlokalizowana w Masłowie Pierwszym. Hala wykonana z prefabrykatów (lekkiej konstrukcji), pokrycie dachowe - płyta warsztatowa 13cm, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł846 m² 3 664,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:394 m²

Do sprzedaży budynek użytkowo-mieszkalny w przy ulicy Kilińskiego w Starachowicach. Budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 846m2. Budynek w jednej części na 3 poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni ok. 280 m2 , zlokalizowana w Kielcach, przy ul. Piekoszowskiej, w dzielnicy Malików. Przybliżone wymiary hali: 23,8 x 71 [m]. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł950 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:468 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowo - handlowym położona w Pińczowie przy Placu Wolności 14. Budynek usługowo - handlowy w zabudowie szeregowej dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł864,39 m² 6 478,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 937 m²

Nieruchomość inwestycyjna w miejscowości Czajęcice w powiecie ostrowieckim , zabudowana budynkiem handlowo- usługowym oraz myjnią samochodową , o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł78 000 m² 48,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:82 500 m²

Na sprzedaż w pełni wyposażona ferma, zlokalizowana w miejscowości Krzczonowice, w powiecie staszowskim (woj. świętokrzyskie). Nieruchomość usytuowana na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 949 m²

Dawny młyn - wyjątkowa nieruchomość z wachlarzem możliwości Właściciel bierze pod uwagę możliwość sprzedaży, bądź zamiany na inną nieruchomość. W malowniczym otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:786 m²

Do sprzedaży nieruchomość przemysłowa przy ulicy Składowej. Działka przemysłowa o powierzchni 786m2 o wymiarach około 14,50m x 52m, zabudowana budynkiem warsztatowym parterowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

30 627 zł777 m² 39,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

| do wynajęcia hala o pow. 777 m2 , zlokalizowana na terenie pełniącym funkcje przemysłowo-komercyjne. Możliwość wykorzystania hali zarówno pod działalność magazynową jak i produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 153 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży sprzedaży pawilonu handlowo usługowego na ul. Przemysłowej, w Kazimierzy Wielkiej, województwo świętokrzyskie. Budynek ma powierzchnię 631, 25 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

7 380 zł200 m² 36,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

| do wynajęcia hala o powierzchni ok. 150 m2, zlokalizowana w Jędrzejowie. Hala o szerokości 10 m, długości 15 m. Do hali przynależy mieszkanie o pow. ok. 50 m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 599 000 zł1 600 m² 1 624,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 221 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy obiekt usługowy z potencjałem inwestycyjnym sala bankietowa z zapleczem i pokojami noclegowymi Prezentujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 309 m²

Do wynajęcia pomieszczenia w budynku warsztatowo-garażowym przy ulicy 1 Maja, w bezpośrednim sąsiedztwie Strefy Ekonomicznej. Teren ogrodzony, dostępny parking. Pomieszczenia do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Miejscowości Skarżysko - Kamienna przy ul. Towarowej 62.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni ok. 214 m2 oraz budynek biurowy o powierzchni ok. 122 m2 zlokalizowane w Masłowie Pierwszym. Hala o powierzchni ok. 214 m2 , blaszana, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

16 605 000 zł10 094 m² 1 645,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 723 m²

| do sprzedania kompleks 11 budynków o łącznej powierzchni 10 094 m2 w skład którego wchodzą: hale produkcyjne, magazynowe, dwa biurowce, transformatorownia. Powierzchnia działki: 20 723m2.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł481,60 m² 1 816,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Do sprzedaży nieruchomość przemysłowa przy ul. Ostrowieckiej w Starachowicach droga krajowa nr 42 kierunek Ostrowiec Świętokrzyski-Skarżysko-Kamienna. Działka przemysłowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

14 760 000 zł2 796 m² 5 278,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 625 m²

| na sprzedaż hala o łącznej powierzchni 2796 m , zlokalizowana w miejscowości Łany, gm. Wodzisław. Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł352,80 m² 4 506,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 536 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem handlowym z częścią biurowo-socjalną oraz magazynową, położona w miejscowości Bodzechów, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty są pomieszczenia użytkowe w budynku dworca pkp Wąchock, składającej się z łącznej pow. do najmu około 136,18 m2. Przedstawiany budynek jest z 1992 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży pawilon gastronomiczny Grzybek przy Armii Krajowej w Starachowicach. Pawilon o powierzchni 100m2 w tym około 70m2 sala sprzedażowa, 30m2 zaplecze kuchenne, magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

205 410 zł6 846 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| na wynajem hala magazynowo - produkcyjna z zadaszoną rampą o powierzchni 6 441 m2 położona w Bilczy przy drodze krajowej nr 73. W skład hali magazynowej wchodzą: magazyn wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł200 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Prezentuje na sprzedaż budynek handlowo-usługowo-mieszkalny z młynem Stopnica, powiat buski Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł774 m² 1 925,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Do sprzedaży nieruchomość użytkowa przy ul.Rzemieślniczej w Starachowicach z aktualnym pozwoleniem na przebudowę inwestycja w realizacji do wykończenia. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

11 771 zł328 m² 35,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 689 m²

| do wynajęcia hala o powierzchni ok. 328,5 m2, zlokalizowana na parterze w budynku usługowym zmodernizowanym w 2024 roku, przy ul. Malików, w kompleksie produkcyjno-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł2 078 m² 12,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 477 m²

Kompleks magazynowo-biurowy do wynajęcia Promnik, gm. Strawczyn Możliwość wynajęcia całości obiektu lub połowy hali. Do wynajęcia nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Skarżysko-Kamienna przy ul. Pięknej 19.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł80 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

| na sprzedaż hala o pow. 80 m2 zlokalizowana na działce o pow. 1940m2 w miejscowości Czostków, gm. Krasocin, pow. włoszczowski. Budynek wybudowany z pustaka h+h, kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł900 m² 1 988,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Pałac Łazienkowski zabytkowa nieruchomość w centrum Staszowa Adres: ul. Łazienkowska, staszów Powierzchnia użytkowa: 900 m Rodzaj nieruchomości: obiekt komercyjny / pałac / dom weselny Stan.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Bez prowizji od klienta kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży trzy garaże na działce o powierzchni 2200m 2 przy ul. Ostrowieckiej 48 w Chmielowie. Działka nr ewidencyjny 1053 obręb 04,.

Szczegóły ogłoszenia

1 107 000 zł1 400 m² 790,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 530 m²

| na sprzedaż budynki produkcyjno-magazynowo-biurowe (hale) o powierzchni 1400 m 2, usytuowane na działce o powierzchni 8530 m 2 w Gminie Zagnańsk. Obiekt znajduje się ok. 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł1 817,22 m² 3 191,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 225 m²

| na sprzedaż dwukondygnacyjna hala produkcyjn a z zapleczem administracyjno-socjalnym o łącznej powierzchni użytkowej 1817,22 m (powierzchnia całkowita 2050,66 m ), zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 952 zł89 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| rezerwacja Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o pow. 89 m2, stanowiąca część kompleksu magazynowego, zlokalizowanego w południowej części Kielc. Hala przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Skarżysko-Kamienna przy ul.Towarowej 2. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 000 zł1 616 m² 4 238,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:945 m²

Kamienica w centrum Kielc doskonala inwestycja przy Placu Wolnosci ckdom Biuro Nieruchomosci oferuje na sprzedaz kamienice w samym sercu Kielc, w wyjatkowej lokalizacji przy Placu Wolnosci.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy do wynajęcia halę o powierzchni 100 metrów kwadratowych wysokość 6 m. Halo może być przeznaczona na warsztat samochodowy jakąś produkcję. W celu uzyskania szczegółowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł894,62 m² 2 459,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 560 m 2 zabudowana budynkiem biurowo - warsztatowym o pow. 565,62 m 2, magazynem dwukondygnacyjnym o pow. 182 m2 , parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

23 936 zł556 m² 43,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala handlowo - usługowa o pow. 556 m2, stanowiąca odrębny budynek, wchodzący w skład kompleksu handlowego, zlokalizowanego w północnej części Kielc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Cedro Mazur

Kielce,świętokrzyskie

5 700 zł144 m² 39,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na wynajem lokal usługowo-handlowy z możliwością wynajmu kompleksu magazynów. Oferowany na wynajem lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia 144 m2 Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Piekoszów

Piekoszów,świętokrzyskie

9 500 zł1 000 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni ok. 1000 m2 zlokalizowana w Piekoszowie. Hala może mieć zastosowanie w przetwórstwie mięsa, warzyw i owoców. Składa się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij