dowolna

Budynki użytkowe świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

3 200 000 zł1 167 m² 2 742,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 271 m²

Homelia Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż działka zabudowana dwoma budynkami, położona w Kielcach przy ul. Kolberga 11. Działka: powierzchnia 6271 m2, wymiary: 122m x 50m. W całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 390 m2 wraz z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi o powierzchni 110 m2 zlokalizowana w dzielnicy Nowy Folwark w Kielcach. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krasocin

Krasocin,świętokrzyskie

1 300 000 zł396 m² 3 283,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 395,93 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 900 m2 w centrum Krasocina. Obiekt w stanie surowym otwartym do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

4 500 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 190 m2 zlokalizowany w kompleksie hal w południowej części miasta przy drodze wylotowej do Bilczy - Morawicy. Do hali doprowadzona woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

8 750 zł700 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa (namiotowa) o powierzchni około 700 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Wysoka około 6,5 m. Hala wysokiego składowania wraz z regałami. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Kielce

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 120 m2 zlokalizowana w dzielnicy Pod Telegrafem w Kielcach. Hala murowana, dostęp do hali z rampy. Obecnie hala posiada 2 wejścia w tym jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

3 600 000 zł863 m² 4 170,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:762 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w przy ul. Piekoszowskiej w Kielcach. Planowana powierzchnia użytkowa budynku to 863,11 m2. Budynek posiada IV kondygnację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 625 zł185 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 185 m2 zlokalizowana tuż przy granicy Bodzentyna. Cała hala składa się z dwóch części jedna o powierzchni 110 m2 o wymiarach około 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 150 zł86 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 86 m2 zlokalizowana w dzielnicy Pod Telegrafem w Kielcach. Hala murowana, dostęp do hali z poziomu zero. Hala posiada jedno wejście. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

4 875 zł375 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa (namiotowa) o powierzchni około 375 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Wysoka około 6,5 m. Hala wysokiego składowania wraz z regałami. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

19 000 zł1 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni około 1000 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Hala zlokalizowana na I piętrze (winda towarowa). Zlokalizowana w kompleksie innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

400 zł40 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa (kontener morski) o powierzchni około 40 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Zlokalizowany w kompleksie innych hal. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 200 m2 zlokalizowana w dzielnicy Czarnów w Kielcach. Hala murowana, dostęp do hali z rampy. Hala posiada dwie bramy. W hali jest dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

9 720 zł540 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni około 540 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Herby. Hala wykonana z blachy wysoka około 8 m. Zlokalizowana w kompleksie innych hal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

6 300 zł300 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni około 300 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Hala wykonana z płyty warstwowej, wysoka około 6,5 m. Zlokalizowana w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

5 500 zł720 m² 7,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala namiotowa o powierzchni około 720 m2 zlokalizowany w kompleksie hal w południowej części miasta przy drodze wylotowej do Bilczy - Morawicy. Hala posiada wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Kielce

Kielce,świętokrzyskie

4 275 zł285 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala blaszana o powierzchni około 285 m2 zlokalizowana w dzielnicy Pod Telegrafem w Kielcach. Hala wykonana z blachy, dostęp do hali z poziomu zero. Hala posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

2 900 000 zł651 m² 4 458,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:953 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek o funkcji handlowo-usługowo-biurowej zlokalizowany przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Budynek składa się z 3 kondygnacji: parter: klatka schodowa 18,52 m2 sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

27 000 zł1 448 m² 18,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala około 1448 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Wjazd do hali z poziomu 0 (brak rampy). Zlokalizowana w kompleksie innych hal. Obecnie brak ogrzewania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 758 zł95 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni około 95 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Hala wykonana z blachy, wysoka około 5 m. Zlokalizowana w kompleksie innych hal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Kielce

Kielce,świętokrzyskie

5 625 zł225 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 225 m2 zlokalizowana w dzielnicy Pod Telegrafem w Kielcach. Hala murowana, dostęp do hali z rampy. Hala posiada dwie bramy. Składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o powierzchni około 30 m2 zlokalizowany w kompleksie hal w południowej części miasta przy drodze wylotowej do Bilczy - Morawicy. Pomieszczenie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

14 000 zł650 m² 22,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 660 m2 zlokalizowany w kompleksie hal w południowej części miasta przy drodze wylotowej do Bilczy - Morawicy. Do hali doprowadzona woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lotnicza

Masłów Pierwszy,świętokrzyskie

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia budynek handlowo-uslugowy położony przy drodze wojewódzkiej. Bardzo dobry dojazd, parking, media. Więcej informacji pod numerem telefonu lub osobiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Kilińskiego

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

3 200 000 zł670 m² 4 776,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 817 m²

Ckdom Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż wybudowaną w 2018, nowocześnie urządzoną halę handlowo-usługowo-produkcyjną. Możliwość przejęcia gotowego biznesu - materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Głowackiego

Kielce,świętokrzyskie

6 850 000 zł1 616 m² 4 238,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica w Centrum Kielc - doskonała inwestycja! Na sprzedaż kamienica w samym sercu Kielc, w wyjątkowej lokalizacji przy Placu Wolności, o uregulowanym stanie prawnym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Grzybowa Góra

Grzybowa Góra,świętokrzyskie

5 200 000 zł870 m² 5 977,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Na sprzedaż biedronka w miejscowości Grzybowa Góra powiat skarżyski. Zlokalizowana przy drodze gminnej łączącej Skarżysko-Kamienna z m. Mirzec. Łączna powierzchnia działek to 10 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

65 000 zł16 m² 4 012,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferuję murowany garaż zlokalizowany w Kielcach przy ul. Sandomierskiej 154a. Obiekt znajduje się w zadbanym kompleksie garaży, w dogodnym miejscu z łatwym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

13 500 zł600 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia przestronny magazyn z biurami o powierzchni 600 m , zlokalizowany na terenie dużego kompleksu handlowego w Kielcach przy ul. Zagnańskiej. Lokal składa się z: - sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

3 200 000 zł1 167 m² 2 742,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 271 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Kielce,świętokrzyskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 30 m . Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Kielc, na ulicy Wesołej. Dzięki takiemu położeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Cegielniana

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

1 000 zł5 000 m² 0,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Oferuję na wynajem hale o różnej powierzchni w miejscowości Bodzechów, blisko Ostrowca Świętokrzyskiego, znajdujących się na działkach nr 428/7, 428/12, 428/3 (całość, to 6ha). Są to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

2 950 000 zł1 189 m² 2 481 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna. Obiekt dwukondygnacyjny. Pawilon jest wydzieloną częścią dużego pawilonu i stanowi odrębną nieruchomość posadowioną na działce nr 220/30 o pow,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

3 200 000 zł1 167 m² 2 742,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 271 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Czajęcice

Czajęcice,świętokrzyskie

2 590 000 zł475 m² 5 452,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 071 m²

Nowoczesny budynek na sprzedaż lub wynajem Czajęcice Do zaoferowania mamy nowoczesny i elegancki budynek o powierzchni 475 m + ok. 100 m poddasza do adaptacji, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mikułowice

Mikułowice,świętokrzyskie

4 400 000 zł500 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Na sprzedaż nowoczesna hala magazynowa z biurami rok oddania 2023! Lokalizacja: doskonałe położenie przy drodze krajowej dk73 Tarnów Kielce, zapewniające szybki i wygodny dostęp do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

853 500 zł580 m² 1 471,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości, położonej przy Staszica 2a, parszów, 27-215 Wąchock Opis nieruchomości: nieruchomość położona we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Skalbmierz

Skalbmierz,świętokrzyskie

11 000 zł1 200 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę halę magazynowo/produkcyjną z chłodnią. Do wynajęcia hala o pow. ok. 1200m2 zlokalizowana w Skalbmierzu, powiat Kaziemerski ( Świętokrzyskie). Hala usytuowana na częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wspólna

Włoszczowice,świętokrzyskie

189 000 zł109 m² 1 733,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Posiadamy do sprzedania lokal handlowy o pow. 109 m w miejscowości Włoszczowice, gmina Kije. Budynek mieści się przy drodze asfaltowej, na działce nr 624 o powierzchni 1000 m, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

3 200 000 zł1 167 m² 2 742,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 271 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 000 000 zł11 639 m² 343,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem oferty jest nieruchomość w Ostrowcu Świętokrzyskim znajdująca się przy ulicy Antoniego Hedy ps. Szary 14, o powierzchni 1,1639 ha.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij