dowolna

Działki na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży działek

1 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 064 ogłoszenia

1 400 000 zł4 110 m² 340,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4110 m2 zlokalizowana w Kielcach pomiędzy ulicami Łódzką a Piaseczny Dół. Działka o przybliżonych wymiarach 32 m x 126 m. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł12 168 m² 55,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 12168 m2 zlokalizowana w miejscowości Bęczków (gm. Górno). Działa o wymiarach około 30 m x 400 m z własnym wjazdem z drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 458 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną z mpzp 1458 m2 w miejscowości Płucki, gm. Łagów! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1458.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł7 129 m² 128,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 7129 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ulicy Ściegiennego. Działka w kształcie trapezu o szerokości około 20 m (wjazd na działkę drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2735m2 w Wąchocku przy ulicy Dolnej. Działka w bardzo nietypowym kształcie usytuowana na szczycie skarpy. Działka pusta, niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje ofertę sprzedaży działki Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową znajdującą się w miejscowości Serbinów , gm.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 201 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży niedużą działkę o powierzchni 1201 m2, położoną na ulicy Klimontowskiej w Osieku. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, po sąsiedzku zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł1 726 m² 599,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zobacz film z działki: Na sprzedaż działka o powierzchni około 1726 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ul. Zagórskiej (działka w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka przy obwodnicy - Kazimierza Wielka, ul. Henryka Sienkiewicza / Jachimowskiego Na sprzedaż działka o powierzchni 32 arów, położona w Kazimierzy Wielkiej, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

147 700 zł1 477 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - Pińczów, ul. Leśna Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Pińczów przy ul. Leśnej - w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł10 186 m² 186,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 10 186 m2 zlokalizowana przy ul. Daleszyckiej w Kielcach. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 26 m x 350 m.

Szczegóły ogłoszenia

125 020 zł893 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 893 m2 zlokalizowana w miejscowości Pępice (gm. Mniów). Działka o wymiarach około 34 x 25 metrów. Media: woda - w granicy działki, prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 350 m² 80,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w miejscowości Starochęciny (gmina Chęciny) o powierzchni 4350 m2. Działka w kształcie trapezu o wymiarach około: 43m x115m x 33m x 142m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 945 m2 położoną w miejscowości Jaworznia gmina Piekoszów. Specyfikacja działki: - powierzchnia:945m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

169 990 zł914 m² 185,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 914 m2 zlokalizowana w miejscowości Tumlin-Węgle (gmina Zagnańsk). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 25 m x 35 m. Według.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 000 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni całkowitej 3000m2 pod budowę nowego domu jednorodzinnego znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 100 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1100m2 zlokalizowana w Bilczy, gm. Morawica. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 25 x 44m, niezagospodarowana i nieogrodzona. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł9 718 m² 1 543,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 9718 m2 zlokalizowana przy ul. Sandomierskiej (niedaleko skrzyżowania z ulicą Poleską). Dla działki wydane aktualne warunki zabudowy na 35 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1695 m2 zlokalizowana na skrzyżowaniu ul. Skrzetlewskiej i Łódzkiej w Kielcach. Działka o nieregularnym kształcie o przybliżonych wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4282 m2 zlokalizowana w miejscowości Mójcza (gm. Daleszyce). Działka o przybliżonych wymiarach 267 m szerokości od ulicy 16 m głęboka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Mąchocice Kapitulne (gmina Masłów), o powierzchni 1000 m2, o wymiarach około 31 m x 32 m. Działka w szóstej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 599 m2 zlokalizowana w Kielcach na osiedlu Dąbrowa II przy ul. Wincentego z Kielc. Działka o przybliżonych wymiarach 18m x 33m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 600 m2 zlokalizowane na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Smyków (gm. Raków). Działki z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1126 m2 zlokalizowana w miejscowości Sobków. Działa o nieregularnych wymiarach około 41x24x54x13x13 (szerokość od drogi 24 m). Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł898 m² 1 893,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 898 m2 , położona w centrum miasta przy ulicy Zagnańskiej. Nieruchomość zabudowana jest zespołem mieszkalnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

137 565 zł1 019 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1019 m2 zlokalizowana w miejscowości Lisów (gmina Morawica). Wymiary działki: około 22 m x 43 m x 22 m x 45 m. Działka objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł4 943 m² 370,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zobacz film z działki: Na sprzedaż działka o powierzchni około 4943 m2 zlokalizowana w Kielcach pomiędzy ulicami Prochownia a Zagórską.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 221 m² 90,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 1221 m2 zlokalizowana w miejscowości Tumlin-Dąbrówka (gm. Zagnańsk). Działka w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej. Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 2 500 m (25 ary) zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Tyniec-Kolonia, w gminie Oksa, powiat jędrzejowski woj.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł4 500 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 4500 m2 zlokalizowana w miejscowości Gniewce, gm. Piekoszów. Działka w kształcie trapezu, położona w pierwszej linii w stosunku do drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł35 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka na Rodzinnych Ogródkach Działkowych o powierzchni 400 m2 oraz zlokalizowany na niej dom o powierzchni około 35 m2 przystosowany do zamieszkania przez cały rok.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł487 m² 1 170,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 487 m2 zlokalizowana na osiedlu Barwinek w Kielcach. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 15 m x 30 m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 273 m² 81,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2273 m2 zlokalizowana w miejscowości Zajączków (gm. Piekoszów). Nieruchomość w kształcie trapezu o wymiarach około: 51 m x 12 m x 25.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4706 m2 zlokalizowana przy ulicy Jabłoniowej w miejscowości Kuby-Młyny (gmina Morawica). Wymiary działki: około 31 m x 150 m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł8 680 m² 31,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 8680 m2 zlokalizowana w miejscowości Umer (gmina Zagnańsk). Działka przy ulicy ma szerokość około 18 m, dalej rozszerza się do około 38 m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł27 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z lasem o powierzchni 27000 m2 zlokalizowana w miejscowości Gorzakiem (gm. Gnojno). Na działkach zlokalizowany obecnie jest 60 i 25 letni las. Dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł658 m² 683,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchnia 658 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ulicy Piekoszowskiej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 19 m x 34 m. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 462 m² 410,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Wyjątkową działkę widokową Ostra Górka, kielce inwestycyjny potencjał! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1065 m2 zlokalizowana w miejscowości Piaseczna Górka (gm. Morawica) przy ul. Kanarkowej. Działka o wymiarach około 25 m x 42 m. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł771 m² 2 204,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 771 m2, zlokalizowana przy ul Klonowej w Kielcach. Działka zabudowana domem - do wyburzenia. Działka ogrodzona, w kształcie prostokąta, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł10 700 m² 8,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki leśne w Gorzakiew inwestycja z ogromnym potencjałem! Na sprzedaż działka leśna numer 96 (ID działki: 260102_2.0006.96) położona w malowniczej miejscowości.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij