dowolna

Działki na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży działek

1 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 064 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1975 m2 z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 000 m² 249,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną 1973 m2 z mpzp w miejscowości Jaworze, gm. Zagnańsk Działka nr. Ewidencyjny: 170/3 1048 m2 172/2 923 m2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 155 m² 104,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 3155 m , położona w miejscowości Zagrody (gmina Nowiny), zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Kielc. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 794 m² 362,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1794 m2 zlokalizowana na skraju lasu w dzielnicy Biesak w Kielcach. Na działce drewniany domek do wyburzenia. Działka ogrodzona siatką, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł25 240 m² 8,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 25 240 m2 , położona w malowniczej miejscowości Osiny, gm. Pierzchnica. Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - należy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sandomierz Lewobrzeżny - Działka 2739 m2 pod zabudowę / na inwestycję - łączy ulice! Lokalizacja: sandomierz Lewobrzeżny, województwo świętokrzyskie. Działka o strategicznym położeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod Budowę! Działka z mpzp w Wólce Bałtowskiej (działka nr 199) Szukasz pewnego miejsca pod budowę domu, gdzie nie musisz czekać miesiącami na warunki zabudowy? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 8 ar, położonej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł6 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o powierzchni łącznej 6400 m2 , zlokalizowana w Ciekotach, gm. Masłów, w otoczeniu lasu, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 320 m² 65,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1320 m2 zlokalizowana w miejscowości Wola Morawicka (gm. Morawica). Działka o wymiarach 24 m x 55 m, zlokalizowana w pierwszej linii, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł43 936 m² 60,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren przemysłowy położony we Włoszczowie przy ul.Tartak. Sąsiedztwo tereny zabudowy przemysłowej, tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinne. Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł600 m² 98,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 600 m2, położoną 100 m od rynku w Iwaniskach, na lekkim wzniesieniu, obok działki w jej dolnej części strumyk. Działka jest użytkiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z widokiem na spokój- działka w Brudzowie k.Morawicy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1394m , o numerze ewidencyjnym 304/12, położona.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 172 m² 268,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1172 m (15,98 x 73,25 m), położona w malowniczej i spokojnej części Kielc, przy ulicy Łanowej. Dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 021 m² 64,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja Działka położona jest w spokojnej miejscowości Lścin, w otoczeniu terenów zielonych i w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co zapewnia ciszę oraz kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł39 390 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka leśna o pow. 3,90 ha o nr ewidencyjnym 44 obręb Brody gm. Pierzchnica pow. kielecki. Działka: -powierzchnia 3,90 ha -kształt trapez Wymiary: -szerokość - 82,5 m -długość - 500.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł7 657 m² 2 611,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Teren inwestycyjny Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch działek ewidencyjnych oznaczonych numerami: nr 261/1 i nr 312 obręb 0011 o łącznej powierzchni 7657.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 628 m² 75,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami Estate Expert oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Klonów, gm. Łączna, pow. Skarżysko-Kamienna. Działka 237/1.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł5 600 m² 2,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży grunt rolny o pow. 5600 mkw zlokalizowany w Woli Bokrzyckiej, gm. Gnojno, powiat buski. Nieruchomość oznaczona jest numerem ewidencyjnym 285. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 4598 m2. Opis nieruchomości: działka prostokątna, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej asfaltowej mpzp wskazuje na 6mn/u - teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1352 m2, wraz z budynkiem około 60 m2. Położona przy ul. Północnej, osiedle Dąbrowa w Kielcach. Na działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na Zalew Wióry. Działka o powierzchni 7371m2, szerokości 29m. Dojazd drogą asfaltową, wykonany szeroki 6 m wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

319 550 zł930 m² 343,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: mójcza, gmina Daleszyce Powierzchnia: 913 m Cena: 319 550 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w miejscowości Mójcza, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł14 835 m² 50,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kielcach przy ul. Posłowickiej! Prezentuję Państwu działkę położoną w Kielcach przy ul. Posłowickiej. Dzielnica Kielc dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 451 040 zł9 069 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o charakterze produkcyjno-magazynowym, zlokalizowaną w miejscowości Dębska Wola, w gminie Morawica. Powierzchnia działki: 9 069 m .

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 700 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działki rolnej o charakterze łąki, położonej w miejscowości Kobylniki (seselów) , gmina Skalbmierz , powiat kazimierski. Szczegóły oferty: numer ewidencyjny działki:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 30 ar, położona w m. Kalina Górecka, gm. Pierzchnica, 24 km na południe od Kielc. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 25mx120m, budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł857 m² 113,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładnie zlokalizowaną działkę budowlana w Dębnie gmina Ożarów. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu pięknie zlokalizowaną działkę budowlaną o powierzchni 856 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 987 766 zł37 502 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka rekreacyjna (37 502m2) na szczycie i zboczu góry Otrocz 375 m n.p.m. wraz z 300 m2 budynkiem usługowym (+300 m2 poddasze użytkowe) oraz 50m2 wiatą, w pełni uzbrojona,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł10 200 m² 90,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana - Idealna Przestrzeń pod Twoje Marzenia! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 10 200 m2, podzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł13 100 m² 7,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: 3 działki rolne - gmina Skalbmierz Łączna powierzchnia: ponad 1,31 ha 1. Działka nr 520 - Ppor. Brzozy II (0,5450 ha) - Kształt: prostokąt - Wymiary: ok. 22 m szerokości, ok. 252.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna na sprzedaż - Dębiany, gm. Działoszyce, powiat pińczowski Zostały wyznaczone granice geodezyjne w działce. Grupa fortis nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunty rolne w miejscowości Nowa Słupia, powiat kielecki. Nowa Słupia ma status miasta, co jest w niektórych przypadkach formalno-prawnych istotne! uwaga: można kupić albo Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki położonej w Bliżynie, ul. Zafabryczna, województwo świętokrzyskie. Charakterystyka działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży działki rolnej, w miejscowości Bejsce, województwo świętokrzyskie. Numer działki w Centralnej Ewidencji 283.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł5 600 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 5.600 mkw. położona jest w miejscowości Suków Podmarzysz, zaledwie kilka kilometrów od zalewu w Borkowie z bezpośrednim dostępem do rzeki. Atuty działki:.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł951 m² 69,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 951 m2, zlokalizowana w Oksie, w gm. Jedrzejów. Działka położona w czwartej linii w stosunku do drogi głównej. W sąsiedztwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 3200m2 przy ulicy Relaksowej w Brodach. Działki wąskie o szerokości od frontu około 13m z poszerzeniem do 16m, niewielki spadek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł27 108 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Jędrzejowie przy ul. Kieleckiej pod obiekty handlowe w tym o powierzchni sprzedaży powyżej 2 000 mkw. Wydane wz na ok. 3000 mkw. Podstawowe dane.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij