dowolna

Działki na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży działek

1 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 064 ogłoszenia

100 000 zł1 449 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ze sprzedażą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1449 m , położona w miejscowości Kije Parametry działki:powierzchnia: 1449 m szerokość: 19.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 693 m² 129,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 2693 m , położona przy ul. Prostej, 5 minut od centrum Kielc. Cena: 400 000 zł Wymiary działki: 12x221 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1839 m2, zlokalizowana przy ul. Radomskiej w Kielcach. Działka ze spadkiem terenu, niezagospodarowana, w kształcie nieregularnym, zbliżonym do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł40 600 m² 100,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy atrakcyjną działkę w miejscowości Piekoszów, obecnie w trakcie procedowania wz z planem podziału na mniejsze działki o powierzchni ok. 1200 m każda. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży niezabudowanej działki budowlanej zlokalizowanej w województwie świętokrzyskim, powiat jędrzejowski, gmina Wodzisław, na skrzyżowaniu ulic Zakładowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 4700 m2 zlokalizowana w Woli Żydowskiej, w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna o wym. 35m (front) x 5,50m x 78m x 64m.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 793 m² 189,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 2 działek o łącznej powierzchni 5793 m2, zlokalizowana w Oksie, k. Jędrzejowa Działka położona w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sześć działek z wydanymi warunkami zabudowy zagrodowej w Słonowicach z dostępem do sieci wodno-kanalizacyjnej i energetycznej w bezpośrednim sąsiedztwie. Dojazd od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy siedem przestronnych budowlanych działek, o zróżnicowanych powierzchniach, położonych w gminie Rytwiany, z asfaltowym dojazdem i mediami, w zacisznym położeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

100 800 zł1 008 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o numerach 79/20 oraz 79/21, położone w malowniczej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy lesie. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferujemy Państwu działkę budowlano-inwestycyjną o powierzchni 1286m2, położoną tuż przy granicy Buska-Zdroju w miejscowości Siesławice. Działka w mpzp ma symbol.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł81 000 m² 33,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Leach & Lang Property Consultants prezentuje ofertę na wyłączność - rozległy teren inwestycyjny na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 8 ha 10 ar położona w Mstyczowie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pięknym widokiem, masłów Pierwszy Cena: 349 900 zł Powierzchnia: 2380 m Wymiary: 17,5 m x 136,5 m Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 043 m² 238,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1043 m , ul. Klecka, kielce ( możliwość zakupu drugiej sąsiedniej działki o tych samych parametrach) Typ nieruchomości: działka budowlana Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

66 800 zł16 700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W miejscowości dobrowoda, gminie busko-zdrój! Oferujmy do sprzedaży działkę rolną położona w gminie Busko-Zdrój, powiecie buskim, woj. świętokrzyskim Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł4 700 m² 41,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę - Makoszyn, gm. Bieliny - 4700 m , część budowlana + las Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ok. 4700 m , położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z widokiem na spokój- działka w Brudzowie k.Morawicy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1361m , o numerze ewidencyjnym 304/10, położona.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł11 255 m² 39,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano- inwestycyjną o pow. 1,1255 ha przy ul. Słowackiego. Działka nr ewidencyjny 495/11, obręb 1 miasto Kunów. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2, zlokalizowana w Oksie, w gm. Jedrzejów. Działka w trakcie wydzielania z większej powierzchni. Działka położona w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł6 200 m² 23,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 6200 m2 , zlokalizowana w miejscowości Potok Mały, gm. Jędrzejów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł36 051 m² 17,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej o powierzchni 36 051 m2, zlokalizowana w Suchedniowie. Nieruchomość składa się z 10 przylegających do siebie działek. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 043 000 zł29 779 m² 169,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 29779 m2 zlokalizowana w miejscowości Pińczów, na terenie przemysłowym. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 400 m² 571,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż widokowa działka o pow. 1400 m2 , zlokalizowana przy ul. Ciekockiej w Kielcach. Atrakcyjna lokalizacja, działka widokowa, z prawomocnym pozwoleniem na budowę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Genialna lokalizacja! Zaledwie 5 min autem do miasta Jędrzejów! Duza Dzialka Pod Dom -3020m2! Stórz własny ogród z rekreacja:) Nieruchomość- atrakcyjna działka budowlana w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł7 300 m² 8,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam las 60-letni o powierzchni 0,73 ha (7300 m2) w miejscowości Strzegomek obok Rytwian. Jest to idealna inwestycja pod pozyskanie drewna, rekreację, lokatę kapitału lub prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł7 100 m² 25,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 7100 m2, zlokalizowana w miejscowości Minostowice , gmina Chmielnik. Działka niezabudowana, o kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 28.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł6 300 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to kolejna działka w miejscowości : Grębosze :) województwo świętokrzyskie , gmina Radoszyce Działka leśna , zadrzewiona otulona lasem :) powierzchnia działki 6300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł21 600 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 21 600 m2 , zlokalizowana w miejscowości Grzymałków, gm. Mniów. Działka płaska, w drugiej linii od drogi asfaltowej, niezagospodarowana, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł10 000 m² 84,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - solec-zdrój! do malinowego zdroju ok. 400 M ! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usytuowaną w miejscowości Solec-Zdrój, o powierzchni 1 ha. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

176 016 zł3 088 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3088 m2 zlokalizowana w miejscowości Lisie Jamy , w gm. Mniów. Działka niezabudowana, płaska, o kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł16 300 m² 7,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 16 300 m2 , położona w Bugaju, gm. Bliżyn, pow. skarżyski. Działka położona w pierwszej linii w stosunku do asfaltowej drogi gminnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

717 060 zł3 774 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Chęcinach, usytuowana w malowniczej okolicy Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego.! istnieje możliwość wynajmu działki! Dla działki wydano 14.11.2023.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł7 313 m² 806,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania n ieruchomość zlokalizowana na narożnej działce o pow. 7313 m2, w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze skomunikowany z innymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Lechów w powiecie Kieleckim w gminie Bieliny. Działka ma powierzchnię 4 000 m2 w tym 875 m2 stanowi powierzchnia drogi dojazdowej do.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł5 800 m² 12,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

. Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż działka o powierzchni 5800m2. Działka położona w miejscowości Kostera w gminie Gnojno - oddalone zaledwie 10min.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 020 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1020 m2 , zlokalizowana przy ul. Wrzosowej w miejscowości Micigózd, gm. Piekoszów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka rolna we wsi Radkowice-Kolonia w gminie Pawłów. Działka o powierzchni 2,9321 ha w jednym kawałku, o wymiarach około 150m x 195m; klasa ziemi R iva.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł2 035 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Novadom w Kielcach Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy w gminie Piekoszów! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 600 m² 61,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości przedstawia do sprzedaży ustawną działkę w spokojnej lokalizacji pod samym miastem na ulicy Woźniakówka w Szewnie. Działka o powierzchni 1600m2 z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł60 542 m² 52,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property przedstawia na sprzedaż atrakcyjnie położoną niezabudowaną nieruchomość znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie Drogi Krajowej 73 (droga klasy gp) na odcinku Kielce.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł1 034 m² 164,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Twoje miejsce na Ziemi! Działka pod budowę domu w otoczeniu zieleni! Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij