dowolna

Działki na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży działek

1 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 064 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jaśminowa

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł957 m² 240,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana usytuowaną na Osiedlu Bukówka , w odległości około 5 km od centrum miasta , w pobliżu kompleksu leśnego. Okoliczny teren to znakomite miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzozówka

Brzozówka,świętokrzyskie

180 000 zł7 600 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową usytuowaną w miejscowości Brzozówka m Tuczępy zabudowaną budynkami gospodarczymi z dwoma pokojami mieszkalnymi. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Podmielowiec

Podmielowiec,świętokrzyskie

250 000 zł12 400 m² 20,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z możliwością zabudowy do 100m od drogi asfaltowej ( 4 klasa gruntu). Powierzchnia całkowita działki to 12 400m2 (szerokość 20m i długość 600m). Nie jest w żaden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Okół,świętokrzyskie

129 000 zł3 916 m² 32,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z domem i z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Okół, powiat ostrowiecki, gmina Bałtów. Działka zabudowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sitkówka

Sitkówka,świętokrzyskie

550 000 zł2 223 m² 247,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Premium apartment prezentuje na sprzedaż: wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość położona w spokojnej, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Kamienna Wola

Kamienna Wola,świętokrzyskie

349 000 zł4 860 m² 71,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym kawałku raju wśród natury? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż: urokliwa działka budowlana z domkiem letniskowym przy lesie. Cała posesja ogrodzona. Lokalizacja: pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łatanice

Łatanice,świętokrzyskie

110 000 zł2 600 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 2600 m2 w miejscowości Łatanice, jedn. ewidencyjna Wiślica, 7 km od Buska-Zdroju. Działka składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Małogoskie,świętokrzyskie

590 000 zł24 740 m² 23,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana z prywatnym lasem o łącznej powierzchni 2,4740 ha z drewnianym domkiem letniskowym - Małogoskie, gmina Strawczyn, województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciekoty

Ciekoty,świętokrzyskie

203 850 zł1 359 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1359 m2 zlokalizowana w miejscowości Ciekoty (gmina Masłów). Działka o nieregularnym kształcie, wymiary około 29 m x 49 m. Według Miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Małogoskie

Małogoskie,świętokrzyskie

590 000 zł24 740 m² 23,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż gm. Strawczyn Oferujemy działkę o powierzchni 24 740 m, położoną w miejscowości Małogoskie , gmina Strawczyn, województwo świętokrzyskie. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Piasek Mały

Piasek Mały,świętokrzyskie

139 000 zł35 300 m² 3,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam grunt rolny o powierzchni 3,53 ha w jednym kawałku w miejscowości Piasek Mały 3 km od Solca-Zdroju. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, według ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kaniów

Kaniów,świętokrzyskie

119 000 zł4 200 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Scyzoryk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż: działka budowlana w pełni uzbrojona 4200m2 w miejscowości Kaniów gm. Zagnańsk Dostępne Media: -prąd, -woda, -kanalizacja -gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Morawica

Morawica,świętokrzyskie

99 000 zł1 153 m² 85,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1153 m2 zlokalizowana w Morawicy. Działka o przybliżonych wymiarach 17 m x 72 m. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Działka otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Grobla

Kielce,świętokrzyskie

999 999 zł6 716 m² 148,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas W ofercie piękna działka o powierzchni 6700 m2. Działka mieści się nieopodal kieleckiej dzielnicy Dobromyśl, która znajduję się na zachodnich obrzeżach miasta. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podklasztorna

Kielce,świętokrzyskie

1 250 000 zł1 299 m² 962,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż działka o powierzchni 1299 m2 położona przy ulicy Podklasztornej 59 nr ewidencyjny działki 415 w Kielcach w pobliżu klasztoru na Karczówce ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krajobrazowa

Masłów Drugi,świętokrzyskie

126 000 zł1 053 m² 119,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Homelia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki budowlane, zlokalizowane w Masłowie Drugim, ok 12 km od centrum Kielc: działka o pow. 1053 m2, wym. ok. 39x27m - cena 126.000 zł działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Grotniki Małe

Grotniki Małe,świętokrzyskie

149 900 zł1 100 m² 136,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania działka budowlana - Siedlisko - nr 28/1 o powierzchni 1100 m2 ( z możliwością powiększenia do 15 arów za dopłatą) w Grotnikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Partyzantów

Sędziszów,świętokrzyskie

115 000 zł898 m² 128,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piękna, widokowa działka budowlana Sędziszów! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki, o powierzchni ok 900m2, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sowia

Piaseczna Górka,świętokrzyskie

310 000 zł1 145 m² 270,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1145 m2 zlokalizowana w miejscowości Piaseczna Górka (gm. Morawica) przy ul. Sowiej. Działka o wymiarach około 26 m x 43 m. Dostępne media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Zagnańsk,świętokrzyskie

222 900 zł743 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zakup bezpośrednio od właściciela brak prowizji. Na sprzedaż 5 działek w centrum Zagnańska, 12 min do Kielc w promieniu 1 km: szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strożyska

Strożyska,świętokrzyskie

56 250 zł750 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej - Strożyska, gmina Nowy Korczyn, powiat Busko-Zdrój Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cedzyna

Cedzyna,świętokrzyskie

239 000 zł931 m² 256,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Marzysz o domu w otoczeniu przyrody, ale blisko miasta? Ta działka jest idealnym wyborem! Oferuję 931 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wileńska

Kielce,świętokrzyskie

725 000 zł853 m² 849,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nie uzbrojona ,media w poblizu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

3 150 000 zł2 625 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2625 m2 zlokalizowana w centrum Kielc przy ulicy Okrzei. Wjazd na działkę o szerokości około 29 m od ulicy Stolarskiej. Grunt ma nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

148 960 zł266 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 266 m , położona przy ul. Jana Karola Chodkiewicza w Kielcach idealna pod budowę domu w zabudowie szeregowej lub niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Aleksandrówka

Kielce,świętokrzyskie

215 750 zł863 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 863 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ul. Aleksandrówka. Działka o przybliżonych wymiarach 26 m x 32 m. Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

180 000 zł998 m² 180,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 998 m2 zlokalizowana w miejscowości Borków (gmina Daleszyce). Działka w kształcie trapezu o wymiarach około 39 m x 40 m x 49 m x 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

235 000 zł1 702 m² 138,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1702m znajdującą się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działka znajduje się na zbiegu ulic Sienkiewicza i Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

193 000 zł965 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas! świetna lokalizacja! cicha I spokojna okolica! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

92 000 zł1 098 m² 83,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, sprzedam malowniczą działkę budowlaną położoną na obrzeżach Daleszyc o powierzchni 1098m2. W drodze prąd i woda. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podgórska

Skrzelczyce,świętokrzyskie

117 000 zł1 151 m² 101,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość z wydanym pozwoleniem na budowę w Skrzelczycach gm. Pierzchnica. Działka położona przy gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kunów

Kunów,świętokrzyskie

250 000 zł23 200 m² 10,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od klienta kupującego Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolno- budowlaną o pow. 2,32 ha położoną przy ul. Modrzewiowej w miejscowości Wymysłów gmina Kunów. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Podzamcze

Podzamcze,świętokrzyskie

120 000 zł16 500 m² 7,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość: działki rolne położona w urokliwej miejscowości Podzamcze, w gminie Nowy Korczyn. Nieruchomość składa się z trzech działek o powierzchni: 0,1208ha;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ługi

Daleszyce,świętokrzyskie

140 000 zł1 234 m² 113,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

{rezerwacja} Przedmiotowa działka o powierzchni 1234 m , położona w Daleszycach w powiecie kieleckim, posiada wymiary: długość 42 m i szerokość około 30 m. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Aleksandrówka

Kielce,świętokrzyskie

518 000 zł2 590 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2590 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ul. Aleksandrówka. Działka o przybliżonych wymiarach 80 m x 32 m. Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

510 260 zł1 646 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży atrakcyjna działka budowlana w Bilczy (osiedle Echo I). Działka płaska licząca 1646 metrów - szerokość działki od strony ulicy to ok. 40m, z tyłu 23m, długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wystawowa

Kielce,świętokrzyskie

3 122 650 zł3 287 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***** tylko U nas ***** Na sprzedaż prezentujemy działkę inwestycyjną w przemysłowym rejonie Kielc Działka o powierzchni 3287m2 Szerokość 23m Długość 150m Działka z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marzysz

Marzysz,świętokrzyskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** W sprzedaży posiadamy 8 działek budowlanych o wielkości od 900m2 do 1300m2 zlokalizowanych w miejscowości marzysz II Linia zabudowy od 1 do 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strożyska

Strożyska,świętokrzyskie

56 250 zł750 m² 75 zł/m²

 

 

 

Kunów,świętokrzyskie

305 000 zł4 699 m² 64,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną pow. 4699m 2 przy ul. Słonecznej na Wymysłowie. Działka to dwa nr ewidencyjne 39/7 i 39/8, obręb 17 Kunów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bliżyn

Bliżyn,świętokrzyskie

100 000 zł4 032 m² 24,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker działka położona w miejscowości Gilów gm Bliżyn przy drodze krajowej nr 42 na odcinku końskie= skarżysko Kamienna. Na działce lub.

Szczegóły ogłoszenia