dowolna

Działki na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży działek

1 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 064 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Suków

Suków,świętokrzyskie

2 250 000 zł20 982 m² 107,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano-rolną w miejscowości Suków gm. Daleszyce zlokalizowaną pomiędzy ulicami Dymińska a Barska (suków Babie) nr 751 (całość). Nieruchomość uzbrojona: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśniówka

Kielce,świętokrzyskie

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana przy ul. Leśniówka na obrzeżach Kielc o powierzchni 900 m 2. Działka znajduje się w II linii zabudowy. Wymiary: 17m x 53m Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Smyków

Smyków,świętokrzyskie

45 000 zł20 400 m² 2,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 20 400 m2, położoną w Smykowie gmina Raków. Zgodnie z wypisem z ewidencji gruntów działka ma poniższe oznaczenia: - łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

199 000 zł1 646 m² 120,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1646 m2, położonej w miejscowości Skarżysko-Kamienna. Nieruchomość Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

210 000 zł3 050 m² 68,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M oferuje dużą działkę w miejscowości Bolmin Jeśli Państwa marzeniem jest piękny dom na dużej działce, to ta oferta jest właśnie skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

220 000 zł986 m² 223,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 986m (ok 33m x 30m), położonej przy ul. Kanarkowej w Skarżysku-Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Bliżyn

Bliżyn,świętokrzyskie

399 999 zł3 686 m² 108,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w miejscowości Bliżyn o powierzchni 3686 m2 Doskonała inwestycja! Działka rolno-budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Brzezińska

Szydłów,świętokrzyskie

140 000 zł1 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Działkę rolną na sprzedaż w Szydłowie przy ul. Brzezińskiej o powierzchni 1400 m2! Doskonała inwestycja! Ceniona lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Smyków

Smyków,świętokrzyskie

35 000 zł10 700 m² 3,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 10 700 m2 , położoną w Smykowie. Działka położona jest na końcu malowniczej miejscowości Smyków, obręb 0021 Smyków (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Świerkowa

Suchedniów,świętokrzyskie

369 000 zł24 700 m² 14,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną przy ul. Świerkowej w Suchedniowie. Działka położona jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilczyce

Wilczyce,świętokrzyskie

47 000 zł6 200 m² 7,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Znakomita okazja! sprzedaż działki rolno-budowlanej we wsi wilczyce! Czy marzysz o stworzeniu swojego wymarzonego domu, w otoczeniu malowniczej przyrody, jednocześnie mając dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Smyków

Smyków,świętokrzyskie

35 000 zł11 200 m² 3,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę rolno-leśną o powierzchni 11200 m2, położoną w Smykowie, gmina Raków, obręb 0021 Smyków. Działka wg oznaczeń z wypisu z rejestru gruntów ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Krakowska

Staszów,świętokrzyskie

3 666 950 zł66 690 m² 54,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane, inwestycyjne o powierzchni 66690 m2 w kształcie prostokąta. Działki nadają się zarówno pod inwestycję jak i zabudowę jednorodzinną. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

117 000 zł2 000 m² 58,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 2000m2 mieści się przy ul. Szkolnej w Miłkowie. Ze względu na kształt i powierzchnię działka jest bardzo ustawna. Dokładne wymiary na jednym ze zdjęć. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Oleśnica

Oleśnica,świętokrzyskie

300 000 zł8 125 m² 36,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni użytkowej 665,16 m2 (całkowitej 727,5 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 8125 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nowa Huta

Nowa Huta,świętokrzyskie

225 000 zł8 342 m² 26,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 8342 m2 (w tym działka budowlana około 20 arów) w miejscowości Nowa Huta, w bezpośredniej bliskości rezerwatu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Rataje Karskie

Rataje Karskie,świętokrzyskie

29 000 zł2 400 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 24 ar na której kiedyś stał dom. Działka płaska położona w drugiej linii zabudowy z dostępem do głównej drogi asfaltowej. Media prąd, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

455 850 zł4 812 m² 94,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży ustawny kompleks działek budowlanych dla dewelopera pod kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Ostrowcu Św. Gotowiec inwestycyjny dla deweloperów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skalbmierz

Skalbmierz,świętokrzyskie

194 628 zł1 600 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: nieruchomości gruntowej działki o nr 115 o powierzchni 0,1600 ha. Miejscowość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Lesica,świętokrzyskie

60 000 zł3 600 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 3600 m2, położona w Lesicach, w gminie Piekoszów Działka rolna z możliwością zabudowy o powierzchni 3600m2 w kształcie przybliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Rakowska

Szydłów,świętokrzyskie

449 730 zł2 367 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela działka budowlano-rolna oznaczona numerem 631/4 w miejscowości Szydłów, wojewodztwo Świętokrzyskie. Działka zlokalizowana w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Morcinka

Kielce,świętokrzyskie

61 500 zł300 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną położoną na terenie rodzinnych ogrodów ,magnolia' przy ul Gustawa Morcinka w Kielcach. Działka usytuowana w odległości ok. 1,5 km. od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Starowiejska

Promnik,świętokrzyskie

349 000 zł8 850 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna w miejscowości Promnik, gmina Strawczyn Działka z potencjałem inwestycyjnym, z możliwością podziału na mniejsze działki. Powierzchnia około 8850m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kuczów,świętokrzyskie

198 000 zł3 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Kuczów. Działka o powierzchni 3300m2 mieści się w miejscowości Kuczów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Książe-Skroniów,świętokrzyskie

105 000 zł1 200 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki pod dom jednorodzinny o powierzchni 3000m2, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szewna,świętokrzyskie

99 000 zł976 m² 101,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży ustawne działki pod wymarzony dom w Szewnie. Dwie działki o powierzchni 976m2 i 1121m2 mieszczą się w miejscowości Szewna pod Ostrowcem Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerczyńska

Kielce,świętokrzyskie

619 000 zł900 m² 687,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

** tylko W naszym biurze ** W sprzedaży posiadamy działkę budowlaną znajdującą się w Kielcach z dala od zgiełku miejskiego aczkolwiek kilka minut drogi do centrum. Działka: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

1 149 000 zł1 651 m² 695,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego **homelia Nieruchomości prezentuje nietuzinkową nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym, położoną w Kielcach, przy ulicy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ćmielów

Ćmielów,świętokrzyskie

8 000 zł500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia! Mamy do zaoferowania Państwu nieruchomość rolną (łąka) o powierzchni 500 m położoną w pobliżu rzeki Kamiennej w miejscowości Stoki Stare, gmina Ćmielów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

1 300 000 zł13 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Można podzielić na 10 działek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

1 750 000 zł26 900 m² 65,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

We speak English. Do not hesitate to contact us. Emmerson prezentuje: kto z nas nie marzył o posiadaniu urokliwego skrawka ziemi z małą przystanią i kawałkiem jeziora, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

167 000 zł750 m² 222,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 750m (ok 25m x 30m), położonej przy ul. Ponurego w Skarżysku-Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Samostrzałów

Samostrzałów,świętokrzyskie

25 000 zł6 800 m² 3,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje działkę rolną na sprzedaż Doskonała inwestycja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną, o powierzchni 6 800 m , w urokliwej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przyjazna

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

150 000 zł946 m² 158,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży ustawną działkę budowlaną pod wymarzony dom w świetnej lokalizacji w Ostrowcu Św. Działka budowlana o powierzchni 946m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

63 000 zł12 683 m² 4,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje działkę leśną oraz łąkę na sprzedaż Doskonała inwestycja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę leśną oraz łąkę w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Brzeziny,świętokrzyskie

230 000 zł6 100 m² 37,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 6100 m2, wymiary: 37 m x 165 m. Dojazd własną drogą szerokości 5 m. Działka w mpzp oznaczona symbolem Up1-budynki użyteczności publicznej, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Słoneczna

Styków,świętokrzyskie

69 000 zł1 900 m² 36,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**tylko W naszym biurze** W sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 1900m2 bardzo blisko zalewu Brodzkiego w Stykowie Idealne miejsce by uciec od miejskiego hałasu. Działka ma 12m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Polna

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

353 000 zł2 527 m² 139,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wola Kopcowa przy ul.Polnej, Gmina Masłów. Działka o powierzchni 2527m kw, wymiary 25mx120m. Działka podzielona na dwie; I-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Styków

Styków,świętokrzyskie

116 000 zł7 700 m² 15,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

** tylko W naszym biurze ** W ofercie sprzedaży posiadamy 4 działki w lini prostej przecinane drogami o łącznej powierzchni 7700m2 szerokość działek ok 10m Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leszka Czarnego

Opatów,świętokrzyskie

700 000 zł6 377 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Duża nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,4501 ha, stanowiąca działkę o numerze ewidencyjnym 997/12, obręb ewidencyjny 001, m Opatów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Malików

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł1 925 m² 207,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę na sprzedaż położoną na ul Malików w Kielcach. Działka ma nieregularny kształt co widać wraz z wymiarami na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij