dowolna

Działki świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 024 ogłoszenia

280 000 zł4 500 m² 62,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o wymiarach ok 11 x 450 m2 Działka niezabudowana o powierzchni 4 500 m w miejscowości Mójcza, gmina Daleszyce powiat Kielecki. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł487 m² 1 170,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z 2 przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 487 m2, zlokalizowana w dzielnicy Barwinek. Działka położona w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł65 200 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 65 200 m2 , zlokalizowane w miejscowości Samostrzałów, gm. Kije. W skład nieruchomości wchodzą: - dwie działki o łącznej pow. 2900.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł30 100 m² 4,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata prezentuje na sprzedaż przestronną działkę rolną o powierzchni 3,01 ha, położoną na obrzeżach Staszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 600 m² 103,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1600 m2 zlokalizowana w Krajnie Pierwszym w gm. Górno. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne, m.in. wyciąg narciarski, park rozrywki i miniatur,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 200 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

****tylko U nas**** Poszukujesz działki w miejscu odległym od miejskiego życia a jednocześnie bliskim pracy i codziennych spraw? Potrzebujesz odpoczynku blisko natury, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł2 006 m² 1 495,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2 006 m , przeznaczona pod działalność usługową lub produkcyjną, zlokalizowana bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, zapewniającej bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna na sprzedaż - Dębiany, gm. Złota, powiat pińczowski Zostały wyznaczone granice geodezyjne w działce. Grupa fortis nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł4 100 m² 90,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4100 m2 , zlokalizowana w Marzyszu, w gm. Daleszyce. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 100 m² 51,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Marzysz Pierwszy. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł7 313 m² 806,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania n ieruchomość zlokalizowana na narożnej działce o pow. 7313 m2, w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze skomunikowany z innymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do zbycia prawo użytkowania wieczystego nieruchomości składającej się z działki ewidencyjnej nr 1/139 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Obice, gmina Morawica. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 3000 m - Przeznaczenie w mpzp: tereny pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjna w malowniczym otoczeniu Gór Świętokrzyskich, w Mąchocicach Kapitulnych - 15 minut od Kielc. Idealna pod inwestycję - domy jednorodzinne lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki usytuowane w gminie Solec-Zdrój w miejscowości Zagajów. Działki o łącznej pow. 0,18 ha w jednym kawałku. Klasy i użytki:.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 913 m² 75,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 1913m2 zlokalizowana w Stopnicy, w pow. buskim. Działka lekko nachylona, niezagospodarowana, o przybliżonych wymiarach ok. 45x56x43x35 Media: prąd - na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży grunt o pow. 3209 mkw zlokalizowany we wsi Radomice, gm. Morawica. Nieruchomość w kształcie prostokąta; szer. ok 32 m Media: energia, woda, kanalizacja, gaz. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

3 415 095 zł6 170 m² 553,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o pow. 6170 m2 położona w południowej części Kielc, przy ul. Ściegiennego. Działka usytuowana jest wśród zabudowy usługowej oraz produkcyjnej. Płaska, ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz miejsca do odpoczynku w cichym i spokojnym miejscu, dala od miejskiego gwaru, to ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 693 m² 129,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 2693 m , położona przy ul. Prostej, 5 minut od centrum Kielc. Cena: 400 000 zł Wymiary działki: 12x221 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł10 309 m² 271,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży teren inwestycyjny o pow. 10.309 mkw, zlokalizowany w Kielcach, przy ul. Wschodniej. Nieruchomość w kształcie trapezu o wymiarach szer. ok 74m/dł. krótszego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek położonych w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Rycerskiej, obręb Skarżysko Książęce,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł11 163 m² 10,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, aby stworzyć swoją sielską przystań. To właśnie tutaj - w urokliwym Żukowie koło uzdrowiskowej miejscowości Solec Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 22,85 ara , położona w Kazimierzy Wielkiej przy ul. Krakowskiej - w spokojnej, rozwijającej się części miasta, z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 322 m² 109,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1322 m2 zlokalizowana w Tokarni, gm. Chęciny. Działka niezagospodarowana, nieogrodzona, w trzeciej linii, w kształcie prostokąta o wymiarach (w.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana położona w miejscowości Brzeście gmina Pińczów bezpośrednio przy drodze asfaltowej prowadzącej do Skowronna Górnego. Działka budowlana, infrastruktura techniczna.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł7 946 m² 81,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7946 m w Radlinie. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, o regularnym kształcie (ok. 17x398 24x400 m), co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 012 m² 247,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Twoje miejsce na Ziemi! Działka pod budowę domu w otoczeniu zieleni! Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Genialna lokalizacja! Zaledwie 5 min autem do miasta Jędrzejów! Duza Dzialka Pod Dom -3020m2! Stórz własny ogród z rekreacja:) Nieruchomość- atrakcyjna działka budowlana w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 30 ar, położona w m. Kalina Górecka, gm. Pierzchnica, 24 km na południe od Kielc. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 25mx120m, budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł14 835 m² 50,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kielcach przy ul. Posłowickiej! Prezentuję Państwu działkę położoną w Kielcach przy ul. Posłowickiej. Dzielnica Kielc dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

183 560 zł1 412 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1412 m2 , zlokalizowana przy ul. Zielonej w Oblęgorku, gm. Strawczyn. Działka w pierwszej linii w stosunku do asfaltowej drogi gminnej. Płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 18,5 ara każda, wydzielone z kompleksu o pow. 56 ar. Nieruchomość położona jest w miejscowości Chrapanów.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł43 936 m² 60,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren przemysłowy położony we Włoszczowie przy ul.Tartak. Sąsiedztwo tereny zabudowy przemysłowej, tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinne. Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 328 m² 66,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 2328 m , składająca się z dwóch działek o numerach 1011 i 1033, obręb 0012. Powierzchnie działek: 622.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł6 200 m² 23,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 6200 m2 , zlokalizowana w miejscowości Potok Mały, gm. Jędrzejów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 159 m² 57,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Kobierniki - 51,59 ar Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 51,59 ar, położoną w miejscowości Kobierniki, tuż pod Sandomierzem. Lokalizacja I dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 025 m² 77,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową ofertę - działkę budowlaną 1025m2 w miejscowości Oksa gm. Jędrzejów Położona 20km od Jędrzejowa Położona 20km od Włoszczowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji od klienta kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o powierzcni 2200m 2 przy ul. Ostrowieckiej w Chmielowie. Działka nr ewidencyjny 1053 obręb 04, kształt wielokąt.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł7 300 m² 8,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam las 60-letni o powierzchni 0,73 ha (7300 m2) w miejscowości Strzegomek obok Rytwian. Jest to idealna inwestycja pod pozyskanie drewna, rekreację, lokatę kapitału lub prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż szeroką i ustawną działkę rolną, położoną w malowniczej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij