dowolna

Działki świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 024 ogłoszenia

155 000 zł2 328 m² 66,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 2328 m , składająca się z dwóch działek o numerach 1011 i 1033, obręb 0012. Powierzchnie działek: 622.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 159 m² 57,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Kobierniki - 51,59 ar Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 51,59 ar, położoną w miejscowości Kobierniki, tuż pod Sandomierzem. Lokalizacja I dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 025 m² 77,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową ofertę - działkę budowlaną 1025m2 w miejscowości Oksa gm. Jędrzejów Położona 20km od Jędrzejowa Położona 20km od Włoszczowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji od klienta kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o powierzcni 2200m 2 przy ul. Ostrowieckiej w Chmielowie. Działka nr ewidencyjny 1053 obręb 04, kształt wielokąt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1306 m2 , zlokalizowana w Oblęgorku , przy ul. Gimnazjalnej, gm. Strawczyn. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 300 m² 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o powierzchni 2300 m2, zlokalizowana w Promniku, gm. Strawczyn. Dojazd do działki drogą asfaltową, następnie bezpośrednio do nieruchomości drogą gminną utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1076 m2 zlokalizowana w miejscowości Sudół, gmina Jędrzejów. Dla działki wydano warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego (dom.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł2 000 m² 36,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustawne działki z aktywnymi warunkami zabudowy | Kłoda, gm. Rytwiany Cena za działkę: 73 000 zł Liczba działek w ofercie: 7 Powierzchnia działek: ok. 20 ar (każda działka) Wymiary działek:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 3200m2 przy ulicy Relaksowej w Brodach. Działki wąskie o szerokości od frontu około 13m z poszerzeniem do 16m, niewielki spadek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 711 m² 296,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 3 711 m2, zlokalizowana w Starachowicach, w dzielnicy Górniki. Działka położona w drugiej linii względem drogi, z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20 arów (2000 m ), zlokalizowana w miejscowości Mściów, zaledwie 6 km od centrum Sandomierza. Działka z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o pow. 1000 mkw położoną w kompleksie działek budowlanych, w malowniczej lokalizacji. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach: ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna nr 27 położona na terenie rod Magnolia w Kielcach przy ul. Gustawa Morcinka. Działka jest ogrodzona siatką, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł10 100 m² 24,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko W naszym biurze*** Na sprzedaż działka w malowniczej, spokojnej miejscowości, oddalonej o 40 km od Kielc, o powierzchni 10 100 m2 (1,01 ha). Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż widokowa działka o pow. 1517 m2 , zlokalizowana w Masłowie Pierwszym, w gm. Masłów na zboczu Góry Domaniówka. Na sąsiednich działkach powstają nowe domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

222 740 zł3 182 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 3 182 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy przy ul. Kościelnej. Działka położona w pierwszej linii od strony drogi z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 217 700 zł10 839 m² 112,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działka o pow. 10 839 m 2 , zlokalizowana na terenach przemysłowych w Chmielniku. Teren utwardzony, ogrodzony, uzbrojony w wodę, prąd i kanalizację. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 172 m² 268,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1172 m (15,98 x 73,25 m), położona w malowniczej i spokojnej części Kielc, przy ulicy Łanowej. Dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 218 m² 74,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Great House przedstawia piękną działkę położoną w malowniczej miejscowości Małachów, z dala od ruchliwej ulicy, cisza spokój las, grzyby a kilka kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 000 m² 249,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną 1973 m2 z mpzp w miejscowości Jaworze, gm. Zagnańsk Działka nr. Ewidencyjny: 170/3 1048 m2 172/2 923 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow. 1089m kw, zlokalizowaną w kompleksie działek budowlanych, w Kielcach przy ul. Nastole. Wymiary: szerokość od frontu: 29,87m/ długość.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł23 800 m² 31,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z dużym potencjałem inwestycyjnym, położoną w miejscowości Cisów, w gminie Daleszyce,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 800 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana W miejscowości grabowica, gminia pacanów! Przedstawiamy Państwu na sprzedaży działkę z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł3 944 m² 623,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3944m2 zabudowana lokalem handlowo-usługowym o pow. użytkowej o pow. 234,09m2 zlokalizowana w Pińczowie. W skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 192 m² 54,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Trzy działki budowlane o łacznej powierzchni 4716 m2 położone w miejscowości Górki, gm. Bliżyn! Wydane warunki zabudowy! Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z trzech przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 2865 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

137 565 zł1 019 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1019m2 zlokalizowana w Lisowie, gm. Morawica. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 23 x 45,5 x 22,5 x 43,9. Szerokość frontu ok. 23m, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł10 119 m² 59,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 10 119 m w urokliwej miejscowości Ćmińsk, gm. Miedziana Góra. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

4 860 zł2 700 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Dwikozach przy ul. Kolejowej. Do wynajęcia plac utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka zadrzewiona w otoczeniu lasów :) lokalizacja : Grębosze gmina Radoszyce , Działka ma powierzchnię 4400m2! Do pobliskiej Sielpi Wielkiej ok 8km Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 511 m² 22,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 3511 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica gm. Stopnica. Działka narożna, położona w pierwszej linii. Nieruchomość płaska, o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Skarżysko-Kamienna przy ul. Pogodnej , województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 817 m2 , zlokalizowana w Skibach, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w trzeciej linii w stosunku do drogi, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 449 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ze sprzedażą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1449 m , położona w miejscowości Kije Parametry działki:powierzchnia: 1449 m szerokość: 19.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 722 m² 162,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

543 600 zł5 436 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży są 3 działki położone w cichej i zalesionej okolicy - w Gminie Staszów, podmaleniec. Działki: 1) Nr działki - 305/12 , obręb - podmaleniec, pow. działki - 0.2268 ha.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł12 580 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki inwestycyjne/budowlane o łącznej powierzchni 12580m2 na peryferiach Buska-Zdroju. Oferowana nieruchomość składa się z 7 działek: nr132/1, 132/2(droga), 132/3, 132/4,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gunów - Wilków działka o pow. 0,77 ha! Działka o powierzchni 0,77 ha położona w miejscowości Gunów-Wilków gm. Kazimierza Wielka. Nieruchomość znajduje się w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł41 000 m² 21,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Radlin 4,1 ha działka inwestycyjna z zabudową Na sprzedaż kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 4,1000 ha, położony w miejscowości Radlin 45, gmina Górno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł2 100 m² 99,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wymarzonej działki w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Lubisz cisze, spokój, naturę to ta działka jest dla Ciebie Działka budowlana o wielkości 2100m2 ( wymiary około.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij