dowolna

Działki świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kanałowa

Starachowice,świętokrzyskie

30 000 zł4 700 m² 6,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w centrum Starachowic o powierzchni 4700 m. kw. znajdująca się przy zjeździe z nowo budowanego wiaduktu nad linią kolejową w ciagu ulicy Radomskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łysaków pod Lasem

Łysaków pod Lasem,świętokrzyskie

92 000 zł893 m² 103,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną przy lesie. Działka nr 93/4 o powierzchni 893m2 o wymiarach 29x29m, z warunkami zabudowy i dostępem do drogi gminnej. Teren położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Boczna

Starachowice,świętokrzyskie

250 000 zł2 572 m² 97,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka nr 1555/2 o powierzchni 2573 m2, z wydanymi warunkami na przyłącza wody, kanalizacji oraz gazu. Sąsiedztwo lasu gwarantuje spokój i cisze. Jeśli nie odbieram proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Gadawa

Gadawa,świętokrzyskie

28 000 zł9 580 m² 2,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,958 ha, położona w miejscowości Gadawa, gmina Busko-Zdrój. Nieruchomość znajduje się na płaskim terenie i posiada regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ostrowiecka

Chmielów,świętokrzyskie

85 000 zł3 600 m² 23,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Posiadam na sprzedaż działkę rolną z możliwością uzyskania warunków zabudowy (przeznaczenie w studium oraz sąsiedztwo sugerują zabudowę mieszkaniową).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

165 000 zł2 558 m² 64,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***** tylko W naszym biurze ***** Na sprzedaż: działka budowlano-rolna 2558 m - ul. Prosta, kielce - długa, wąska, z potencjałem Lokalizacja: kielce, ul. Prosta Powierzchnia: 2558.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serbinów

Serbinów,świętokrzyskie

124 500 zł8 970 m² 13,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje Na Sprzedaż Wyjątkowa działka z ogromnym potencjałem w malowniczym Serbinowie k. Kielc Twoja Przestrzeń, twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Fałków,świętokrzyskie

117 300 zł3 400 m² 34,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3400 mkw z prawomocnymi warunkami zabudowy, wydanymi w bieżącym roku. Działka ogrodzona siatką leśną, w większości oczyszczona, w odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Falęcin Nowy

Falęcin Nowy,świętokrzyskie

65 000 zł10 600 m² 6,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 1,06 ha, położoną w miejscowości Falęcin Nowy (gmina Stopnica, powiat buski). Działka ma 30 m szerokości i bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Lisów

Lisów,świętokrzyskie

186 000 zł5 336 m² 34,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5336 m , położoną w urokliwej miejscowości Lisów, gmina Morawica, zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niwy

Niwy,świętokrzyskie

199 000 zł8 400 m² 23,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 8400 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Chrzanowskiego

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

950 000 zł12 923 m² 73,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam bezpośrednio działki inwestycyjne położone w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Leona Chrzanowskiego w woj. Świętokrzyskim. Powierzchnia: 12 923m2 Charakterystyka: działki gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

435 000 zł1 333 m² 326,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1333 m Bilcza, osiedle echo I, ul. Dębowa Prestiżowa lokalizacja Pełne uzbrojenie 15 minut od Kielc Nieruchomość wyjątkowa w każdym calu Prezentuję Państwu niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sieczków

Sieczków,świętokrzyskie

39 000 zł1 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży działkę budowlaną z pięknym, malowniczym widokiem i bliskim sąsiedztwem lasu. Działka ma powierzchnię 1500 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kossów

Kossów,świętokrzyskie

90 000 zł1 293 m² 69,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Kossów przy drodze powiatowej, gmina Radków, powiat włoszczowski, woj. świętokrzyskie. Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Młodzawy Duże

Młodzawy Duże,świętokrzyskie

90 000 zł2 100 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m o nie regularnym kształcie (ok 50m x 50m x 40m x 30m) położona w gminie Pińczów w powiecie Pińczowskich w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

139 000 zł9 900 m² 14,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż widokową nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 9900m2 w malowniczej okolicy w miejscowości Lelusin gm. Chęciny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sandomierz,świętokrzyskie

120 000 zł8 906 m² 13,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę budowlaną w Sandomierzu! okazja! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zachełmie

Zachełmie,świętokrzyskie

162 000 zł2 749 m² 58,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje działkę budowlano-rolną w miejscowości Lekomin gm. Zagnańsk > idealna propozycja pod inwestycję lub budową twojego wymarzonego domu<.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę budowlaną 1000m2 lub 2000 m2 w Kielcach! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

255 000 zł1 702 m² 149,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1702m znajdującą się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działka znajduje się na zbiegu ulic Sienkiewicza i Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krajobrazowa

Masłów Drugi,świętokrzyskie

99 000 zł1 053 m² 94,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Homelia Nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana w Masłowie Drugim Działka o pow. 1053 m2, wymiary: 27m x 39m. Budowlana, objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dygasińskiego

Jędrzejów,świętokrzyskie

180 000 zł1 765 m² 101,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1765m2, zlokalizowana w miejscowości Jędrzejów, ulica Dygasińskiego, numer działki - 73. Działka w kształcie trójkąta, przylegająca do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rudzka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

365 000 zł3 700 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę budowlaną! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 370 0m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Martenowska

Starachowice,świętokrzyskie

320 000 zł2 100 m² 152,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Działkę budowlaną 2100 m2 z mpzp w Starachowicach! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sandomierz,świętokrzyskie

109 000 zł1 190 m² 91,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę budowlaną w Sandomierzu z wydanymi warunkami zabudowy! W mieście, a jednocześnie w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krajno-Zagórze

Krajno-Zagórze,świętokrzyskie

75 000 zł900 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje 11 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy w przepięknych terenach! Działki położone w malowniczych terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Mzurowa

Mzurowa,świętokrzyskie

99 000 zł12 900 m² 7,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę rolną z możliwością podziału i zabudowy! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Borki,świętokrzyskie

149 000 zł7 097 m² 20,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną i ogrodzoną działkę budowlaną z prywatnym lasem! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Wola Łagowska,świętokrzyskie

109 000 zł3 900 m² 27,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę budowlaną! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 390 0m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ludwinów

Ludwinów,świętokrzyskie

145 000 zł994 m² 145,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rezerwacja! Genialna Lokalizacja! tylko 3,3 km od jędrzejowa! W pobliżu obwodnica S7! na sprzedaż Atrakcyjna Działka W genialnej lokalizacji zaledwie tylko 4 min Samochodem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Małogoszcz

Małogoszcz,świętokrzyskie

76 000 zł1 880 m² 40,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje 11 działek budowlanych z mpzp po 1880 m2! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sandomierz,świętokrzyskie

60 000 zł2 600 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę budowlaną w Sandomierzu! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Dąbrowa,świętokrzyskie

1 855 000 zł30 000 m² 61,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękne działki przemysłowe o łącznej pow. 3 ha w Dąbrowie! > idealna propozycja pod inwestycję< na sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Różana

Ożarów,świętokrzyskie

130 000 zł950 m² 136,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy dwie działki po 9,5 ara każda położone u zbiegu ulic Różanej i Kasztanowej w Ożarowie. Atrakcyjna cena- 130 tys za jedną działkę , spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mzurowa

Mzurowa,świętokrzyskie

70 000 zł2 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Działkę budowlaną 2800 m2 wraz z drewnianym domkiem! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kwiatkowskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

2 000 000 zł4 500 m² 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki na sprzedaż w Sandomierzu przy ulicy Kwiatkowskiego. Doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do wszystkich najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kostomłoty Pierwsze

Kostomłoty Pierwsze,świętokrzyskie

74 900 zł624 m² 120,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

 

 

Szewce,świętokrzyskie

229 000 zł1 294 m² 176,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży działka o powierzchni 0,1294 ha zlokalizowana w szewcach gminie sitkówka nowiny. Działka jest typowo budowlana , położona pomiędzy innymi działkami z nowo wybudowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij