dowolna

Działki świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Radoszyce,świętokrzyskie

258 000 zł11 230 m² 22,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana. zlokalizowana w gminie Radoszyce obręb Budki. Działka zlokalizowana przy drodze asfaltowej, 3km od Radoszyc. Nr ewidencyjny 6991 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sandomierz

Sandomierz,świętokrzyskie

200 000 zł1 500 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam lub wydzierżawię działkę budowlaną nr 193 obręb Strochcice gmina Samborzec o pow. 1500 m2. . Działka położona jest na przedmieściach Sandomierza przy drodze krajowej nr 79 relacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Kopcowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

207 777 zł1 008 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wymarzonej działki w dobrej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Gmina Masłów Wola Kopcowa. Działka budowlana 1000m2 położona w Gminie Masłów miejscowości Wola Kopcowa Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brudzów

Brudzów,świętokrzyskie

125 000 zł1 593 m² 78,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: działki niezabudowanej o powierzchni 1593 m , położonej w miejscowości Brudzów (gmina Morawica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przyjmo

Przyjmo,świętokrzyskie

90 000 zł707 m² 127,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nr 750/22 z projektem budowlanym (lub bez), z pozwoleniem na budowę. Działka ma 707m2, służebność gruntowa wyznaczona jest przez działkę nr 750/1. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Radomice

Radomice,świętokrzyskie

1 990 000 zł50 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

* * * tylko W naszym biurze * * * W sprzedaży posiadamy działkę typowo inwestycyjną. 5 minut drogi do miasta Morawica, a 25 minut do Kielc * Część działki jest przeznaczona na dworek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Klonów

Klonów,świętokrzyskie

92 500 zł880 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane idealna pod domek jednorodzinny. Działka I -828m sprzedana Działka II- 880m- działka znajduje się w miejscowości Klonów powiat skarżyski do Kielc około 18 km i 26 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wola Kopcowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

999 000 zł6 493 m² 153,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka niezabudowana o powierzchni 6493 m2 w malowniczym otoczeniu z doskonałym dostępem do Kielc. To doskonała okazja dla osób poszukujących miejsca do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Janowska

Kielce,świętokrzyskie

500 000 zł2 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

********************tylko U nas W ofercie************************* Dom 75 m2 w pięknej okolicy, położony na działce o powierzchni 2000m2 Malownicza działka w Kielcach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Urzędnicza

Łopuszno,świętokrzyskie

71 500 zł1 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

* * tylko W naszym biurze * * Posiadamy w sprzedaży działkę w Łopusznie w malowniczej i zielonej okolicy. Działka ma około 1330m2 i jest w kształcie kwadratu - 35m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wystawowa

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł4 049 m² 148,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*****tylko U nas***** Na sprzedaż prezentujemy działkę o powierzchni 4049m2 Zlokalizowana w przemysłowym rejonie Kielc w sąsiedztwie Targów Kielce Obręb 0003 Szerokość 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Urzędnicza

Łopuszno,świętokrzyskie

162 000 zł3 600 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

* * tylko W naszym biurze * * Posiadamy w sprzedaży działkę w Łopusznie w malowniczej i zielonej okolicy. Działka ma około 3600m2 i jest w kształcieprostokątu - 42m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tokarnia

Tokarnia,świętokrzyskie

52 000 zł1 200 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Tokarnia, 20 km od centrum Kielc. Idealna propozycja dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żytnia

Starachowice,świętokrzyskie

226 450 zł647 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w dobrej lokalizacji i cichej i spokojnej dzielnicy, osiedle domków jednorodzinnych, w pobliżu zalew Lubianka , las, sklepy. Działka gotowa do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Parszów

Parszów,świętokrzyskie

245 000 zł6 967 m² 35,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja! oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki z możliwością zabudowy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żurawica

Żurawica,świętokrzyskie

650 000 zł29 800 m² 21,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w miejscowości Żurawica, tuż przy Sandomierzu. Składa się ona z dwóch działek ( Nr.Ew. 63 i Nr.Ew. 62/2 ) o łącznej powierzchni 2,98 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Traugutta

Kielce,świętokrzyskie

220 000 zł437 m² 503,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w Kielcach, przy ul. Traugutta o powierzchni 437 m kw. w kształcie prostokąta. Działka w Miejskim planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gluzy

Gluzy,świętokrzyskie

200 000 zł8 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prezentujemy działkę w miejscowości Gluzy Szlacheckie, gm Wiślica, powiat Busko Zdrój Powierzchnia 8.000 m2 Wymiary: szerokość : 66-38m długość : 208-105 m Kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łysogórska

Wilków,świętokrzyskie

980 000 zł12 000 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Duża działka inwestycyjna w Wilkowie, 15 km od Kielc. Idealna propozycja pod budowę osiedla! Na sprzedaż działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tumlin-Wykień

Tumlin-Wykień,świętokrzyskie

169 000 zł1 525 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działa budowlana w Tumlin Wykień o powierzchni od 1525m2 Działka o wymiarach około 40m x 40m (1530m2) Dojazd drogą asfaltową potem inną. Idealna pod dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Zrębińska

Połaniec,świętokrzyskie

700 000 zł11 000 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 11000 m2 w kształcie prostokąta. Działka nadaje się zarówno pod inwestycję jak i zabudowę jednorodzinną. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Laskowa

Laskowa,świętokrzyskie

33 000 zł3 377 m² 9,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Rolna w Zarzecze - wieś w Polsce, położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie jędrzejowskim, w gminie Wodzisław Specyfikacja Działki: powierzchnia: 3377m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skrzypaczowice

Skrzypaczowice,świętokrzyskie

399 000 zł7 301 m² 54,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-kupujący nie płaci prowizji- przedstawiamy wyjątkowo ustawną działkę, znajdującą się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 79, której potencjał daje wiele możliwości: prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

95 000 zł1 600 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni .1600 m2 która znajduje się w Bielinach woj. świętokrzyskie. Widok na Łysice, święty Krzyż oraz Świętokrzyski Park Narodowy. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cedzyna

Cedzyna,świętokrzyskie

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w Cedzynie, tuż przy granicy Kielc, szybki dojazd do centrum, na sprzedaż piękna widokowa działka zlokalizowana w miejscowości Cedzyna (gm. Górno). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Górki

Górki,świętokrzyskie

4 710 zł55 200 m² 0,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest sprzedaż udziału 3/48 w prawie własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej, składającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kielce

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł1 419 m² 225,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w biurze twojem Działki budowlane w Kielcach przy ul. Zalesie! Prezentuję Państwu pięknie położone działki w Kielcach przy ul. Zalesie, cicha, spokojna dzielnica Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bałtów

Bałtów,świętokrzyskie

221 000 zł3 109 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała inwestycja! jedyna działka na sprzedaż! na sprzedaż działka pod domki rekreacyjne na wynajem! idealna lokata kapitału! Polecam do kupienia działkę rolno-budowlaną wśród zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Miła

Kielce,świętokrzyskie

219 000 zł368 m² 595,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze nie pobieramy prowizji od kupującego **homelia Nieruchomości prezentuje nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym (bliźniakiem), położoną w Kielcach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wólka Bałtowska

Wólka Bałtowska,świętokrzyskie

222 000 zł3 109 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała inwestycja! jedyna działka na sprzedaż! szwajcaria bałtowska na sprzedaż działka pod domki rekreacyjne na wynajem! idealna lokata kapitału! Polecam do kupienia działkę rolno-budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jaworznia

Jaworznia,świętokrzyskie

299 000 zł3 100 m² 96,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3100 m 2 położona w Jaworznie. Dojazd do działki drogą utwardzoną, oddaloną o 300 m od drogi głównej. Wymiary: 22m x 140m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 000 zł3 350 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta ograniczona czasowo Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej, w miejscowości Nieznanowice w gminie włoszczowa. Powierzchnia ok 3400 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

85 000 zł3 822 m² 22,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta ograniczona czasowo! Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej, w miejscowości Nieznanowice w gminie włoszczowa. Powierzchnia ok 3900 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gołuchów

Gołuchów,świętokrzyskie

144 000 zł5 320 m² 27,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 5320m2. Działa położona w miejscowości Gołuchów, gmina Kije, powiat Pińczów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stokowiec

Suchedniów,świętokrzyskie

721 020 zł36 051 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedania przepiękną działkę o powierzchni 36 051 m2, położoną w Suchedniowie przy ulicy Stokowiec, numer budynku 84. Jest to działka inwestycyjno - budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Komorna,świętokrzyskie

150 000 zł16 580 m² 9,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości, oddział w Sandomierzu, oferuje do sprzedaży atrakcyjną dużą działkę: rolno-siedliskową w miejscowości Komorna gmina Obrazów. CO sprzedajemy? Duża działka 60/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Sobków

Sobków,świętokrzyskie

95 625 zł1 125 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę o powierzchni 1125m2 położoną nad rzeką Nidą przy zamku w Sobkowie, działka idealna pod inwestycję usługowo-turystyczną ale również pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bolmin

Bolmin,świętokrzyskie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m w urokliwej miejscowości Milechowy koło Bolmina. Działka o regularnym kształcie (27 m szerokości, 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzeście

Brzeście,świętokrzyskie

455 000 zł5 688 m² 79,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Brzask-Brzeście okolice Skarżyska-Kamienna! Idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w malowniczej okolicy, ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Włoszczowa

Włoszczowa,świętokrzyskie

270 000 zł10 216 m² 26,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta ograniczona czasowo! Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej, w miejscowości Nieznanowice w gminie włoszczowa. Powierzchnia ok 1 ha w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pomorzany

Pomorzany,świętokrzyskie

160 000 zł4 200 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z domem z 2 sypialniami i łazienką, dach wymaga remontu, jest też inna konstrukcja, która nigdy nie została ukończona, w razie pytań proszę o kontakt:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij