dowolna

Lokale użytkowe na wynajem świętokrzyskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

318 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

318 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Popiełuszki

Kielce,świętokrzyskie

23,33 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 60 m2 na oś. Barwinek Lokal składa się z : - pomieszczenie 1 - pomieszczenie 2 - korytaż - wc - pomieszczenie gospodarcze Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia słonecznego lokalu biurowego w super lokalizacji Kielc, przy ul. Nowy Świat. Zlokalizowany w obszarze o dużym zaludnieniu z łatwym dojazdem. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Kielce,świętokrzyskie

62,67 zł/m²75 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szukasz idealnego miejsca do prowadzenia swojej działalności? Oferuję do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 75m , z pięknym widokiem na Pałac Biskupów Krakowskich. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotrkowska

Kielce,świętokrzyskie

37,04 zł/m²54 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal w kamienicy do wynajmu na działalność handlowo- usługową, pracownię o pow 54 m kw., w samym centrum Kielc. Ogrzewanie gazowe, lokal do adaptacji. Czynsz 1700 zł + 300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

21,67 zł/m²60 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 60 mkw położony na II piętrze budynku III piętrowego w centrum miasta. Lokal jednoprzestrzenny, okna dachowe. Wydzielony osobny pokój, pomieszczenie socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

32,31 zł/m²130 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 130 mkw, w dogodnej lokalizacji, w centrum miasta. Lokal idealny na biuro, usługi czy handel. Lokal mieści się na parterze III piętrowego budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Pakosz

Kielce,świętokrzyskie

15,09 zł/m²106 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal położony na poziomie -1 (piwnica) w budynku poza centrum miasta. Lokal można wykorzystać na działalność magazynową, produkcyjną, usługowo- handlową, biuro (siedziba firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Waryńskiego

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

60 zł/m²1 000 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Deweloper lokum oferuje lokale handlowo-usługowe w nowej inwestycji Apartamenty "w Zdroju". Busko-Zdrój to miasto położone w województwie świętokrzyskim, na malowniczym Ponidziu (80km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

41 zł/m²80 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować lokal usługowy na wynajem położony przy ul. Sienkiewicza w samym Centrum Kielc. Nieruchomość z dużym potencjałem- dostępne od zaraz Lokal przystosowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

21,67 zł/m²60 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu biurowego o powierzchni 60m2, położonego na 2 piętrze biurowca przy ul. Al. Solidarności. W skład lokalu wchodzą: - 2 pomieszczenia biurowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kilińskiego

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

16,13 zł/m²93 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Bez prowizji od Najemcy. Merkury Nieruchomości oferuje do wynajmu lokal usługowo-handlowy położony w centrum miasta, przy ul Kilińskiego 11, róg ul.Reja. W sąsiedztwie, po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nasienna

Staszów,świętokrzyskie

17,19 zł/m²2 792 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia budynek produkcyjno - socjalno - biurowy, o powierzchni użytkowej 2792 m2 położony na działce 1,19 ha , przy ulicy Nasiennej w Staszowie. Na powierzchnie 2792 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

30,77 zł/m²130 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 130 m2. Atrakcyjna lokalizacja! nieruchomość Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

20,67 zł/m²300 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia Lokal Handlowo-Usługowo-Biurowy - ok 300 m2 w ścisłym Centrum Kielc. Cena : 6200 zł + vat Lokal dostępny od marca 2023. Opis: prezentujemy na wynajem w samym centrum miasta Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bodzentyńska

Kielce,świętokrzyskie

45 zł/m²15 m² 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem powierzchnie biurowo-usługowe w budynku przy ul. Kościuszki 11. Aktualnie dostępnej powierzchnie od 12m2 do 33m2, istnieje możliwość wynajmu kilku pokoi obok siebie połączonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Planty

Kielce,świętokrzyskie

43,02 zł/m²209 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 209,2 m2 na parterze, przy ul. Planty w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: główne pomieszczenie usługowe, kuchnia, schowek, szatnia, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

60 zł/m²53 m² 3 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje: luksusowy lokal handlowo-usługowo-biurowy w stanie deweloperskim do wynajęcia! Proponowany do wynajęcia lokal usługowy do użytku komercyjnego lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

29 zł/m²20 m² 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 20m , usytuowany w samym centrum Kielc, przy al. Solidarności. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzy piętrowym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia warsztat samochodowy z osobną bramą wjazdową oraz pomieszczeniem biurowo/handlowym. Obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

37,50 zł/m²24 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój biurowy z własną łazienką. II piętro w budynku III piętrowym. Na podłodze terakota. Rolety zewnętrzne w oknach. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Jana Pawła II

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

25,60 zł/m²50 m² 1 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 50m2 położony w Ostrowcu Świętokrzyskim przy Al. Jana Pawła II 67/a. Lokal znajduje się w atrakcyjnym punkcie miasta w pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Kielce,świętokrzyskie

29 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do odstąpienia lokal gastronomiczny przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Lokal o powierzchni 70m2, otwarty w lipcu w 2020 r. Składa się z sali dla gości, 3 łazienek (w tym jedna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podlasie

Kielce,świętokrzyskie

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 80 m2 zlokalizowanego w Kielcach. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

59,41 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni ok 30 m2 zlokalizowanego w Kielcach. Oferta tylko u Nas! atrakcyjna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bodzentyńska

Kielce,świętokrzyskie

33,20 zł/m²25 m² 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Do wynajęcia odnowione biuro w Centrum Kielc zaraz przy Rynku. Idealne pod kancelarie prawną lub biuro rachunkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

43,75 zł/m²40 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 40 m2 zlokalizowany na parterze w odrębnym budynku w centrum miasta, przy ul. Wojska Polskiego. W skład lokalu wchodzi: pomieszczenie biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** tylko W naszym biurze *** W ofercie posiadamy lokal biurowy, handlowo/usługowy. Lokal znajduje się na 1 piętrze w kameralnym budynku o powierzch3ni około 120m2 zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje przestronny lokal usługowy do wynajęcia Atrakcyjna lokalizacja oraz możliwość dostosowania lokalu pod własną działalność! Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

62,50 zł/m²48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 48 m2 zlokalizowanego w Kielcach. Atrakcyjna lokalizacja to nie jedyny atut tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Zwycięstwa

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

13,60 zł/m²65 m² 878 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa w budynku pkobp S.A. w samym centrum miasta Busko-Zdrój, plac Zwycięstwa 18. Budynek w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 11 Listopada

Jędrzejów,świętokrzyskie

19,50 zł/m²34 m² 667 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia w budynku biurowym w Jędrzejowie, na ul. 11-tego Listopada 36. Budynek znajduje się blisko centrum miasta, jest dobrze skomunikowany, a wokół znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienkiewicza

Włoszczowa,świętokrzyskie

16,30 zł/m²362 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pokoje biurowe we Włoszczowej, ul. Sienkiewicza 32 w budynku banku pkobp S.A. Budynek znajduje się blisko centrum miasta, jest dobrze skomunikowany, a wokół znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

15 zł/m²20 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-