dowolna

Lokale użytkowe świętokrzyskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

450 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

450 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

63,66 zł/m²171 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferty nie znajdziesz na otodom! *****tylko W naszym biurze***** W ofercie najmu posiadamy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 171m2, znajdujący się na parterze 5 kondygnacyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Staszów

Staszów,świętokrzyskie

680 000 zł1 070 m² 635,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż nieruchomość budynkowo-lokalowa zlokalizowana w Staszowie. W skład nieruchomości wchodzą: - mieszkanie na parterze o pow. 55,08m2 składające się z: pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

4 500 000 zł675 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - przestronny lokal użytkowy 675 m | prestiżowa lokalizacja Kielc Na sprzedaż lokal użytkowy oznaczony literą A o łącznej powierzchni 675 m , w którym obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

66,67 zł/m²18 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia pokoju w lokalu biurowym. Lokal biurowy znajduje się w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Warszawskiej 29 (naprzeciwko Galerii Korona). Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Targowa

Kielce,świętokrzyskie

19 zł/m²20 m² 388 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia samodzielne pokoje biurowe o powierzchni od 20 do 29 mkw położone w ścisłym centrum miasta w budynku biurowo - usługowo-handlowym. Zarówno budynek, jak i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

73,79 zł/m²29 m² 2 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

| < rezerwacja > Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany lokal biurowy (dwa pokoje/jeden duży -do wyboru) o pow. około 29 m2 usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Wieków Kielc

Kielce,świętokrzyskie

44 zł/m²50 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal użytkowy - 50 m , parter. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowany na parterze budynku handlowo-usługowego w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, Rynek

Kielce,świętokrzyskie

3 900 000 zł14 677 m² 265,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa winnica Z agroturystyką Lokalizacja: województwo świętokrzyskie. Po dokładny adres zapraszamy do kontaktu. To nie jest zwykła inwestycja. To projekt, w którym kupujesz coś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kielce,świętokrzyskie

1 550 000 zł171 m² 9 052,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży / wynajmu lokalu usługowego - kielce, ul. Warszawska 21 Na sprzedaż lub wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 171 m , położony na parterze nowoczesnego biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

1 430 000 zł143 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W sprzedaży lokal o powierzchni 142,86 m2 usytuowany na parterze przy ul. Zagnańskiej. cena za lokal 10 000zł/m2 netto W skład pomieszczeń lokalu wchodzą: - sala główna (open space) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

525 500 zł51 m² 10 303,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta inwestycyjna tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje lokal mieszkalny z przeznaczeniem inwestycyjnym lub prywatnym, położony tuż przy zalewie kieleckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

45 zł/m²14 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 14 m2 usytuowany na 2 piętrze biurowca zlokalizowanego na os. Jagiellońskim. Lokal składa się z jednego pokoju, doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Osiedlowa

Bukowa,świętokrzyskie

29 000 zł42 m² 690,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż Lokal handlowo-usługowy w Centrum Bukowy przy ul. Osiedlowej. Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 35m2, do niedawna funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł80 m² 7 440,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony na I piętrze budynku przy ul. Zagórskiej 18 w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie kieleckich bazarów oraz Zespołu Szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

38,14 zł/m²127 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni 127,16 m2 , zlokalizowany na parterze w 1-piętrowym budynku, przy ruchliwej ulicy 1 Maja, na osiedlu Herby. Loka składa się z: - pomieszczenia głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy w wysokim standardzie. Ścisłe centrum miasta, nowy, dobrze utrzymany budynek. W otoczeniu punkty handlowe, biznesowe, usługowe, komunikacyjne. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

209 500 zł21 m² 9 976,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Rezerwacja Rezerwacja idealna nieruchomość inwestycyjna Pełna własność z Księgą Wieczystą! To wyjątkowa okazja dla inwestora szukającego nieruchomości o wysokim potencjale handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

28,85 zł/m²104 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu całej górnej kondygnacji kamienicy, zlokalizowanej przy ul. Jana Pawła II w Kielcach w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Malików

Kielce,świętokrzyskie

23,88 zł/m²564 m² 13 467 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia hala o powierzchni 563,94 m2, zlokalizowana na parterze w budynku usługowym zmodernizowanym w 2024 roku, przy ul. Malików, w kompleksie produkcyjno-magazynowym. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

42,28 zł/m²160 m² 6 765 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia atrakcyjny, frontowy lokal gastronomiczny o pow. ok. 160 m2, zlokalizowany na parterze w odnowionej kamienicy w ścisłym centrum miasta, w miejscu o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

790 000 zł115 m² 6 869,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 115 m , położony na parterze budynku z 2010 roku, w bardzo dobrej lokalizacji w Kielce przy ul. Chęcińskiej. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 800 000 zł232 m² 7 766,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż pensjonat zlokalizowany w Kielcach na os. Dąbrowa. Nieruchomość usytuowana na zagospodarowanej, ogrodzonej działce o pow. 1044 m2. Budynek o pow. 231,77 m2 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

73,80 zł/m²75 m² 5 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany lokal biurowy o pow. około 75 m2 usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower. Lokal nowocześnie wykończony, duże przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

52 zł/m²300 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem oferujemy nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w dzielnicy Sieje w Kielcach. Opis nieruchomości: powierzchnia: 300 m Do lokalu przynależy część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

43 zł/m²143 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 142,86 m2 usytuowany na parterze przy ul. Zagnańskiej. W skład pomieszczeń lokalu wchodzą: - sala główna - wydzielone dwa dodatkowe pomieszczenia (możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

44,52 zł/m²73 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 73 m , zlokalizowany w budynku przy ul. Warszawskiej w Kielcach. Lokal idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

50 zł/m²173 m² 8 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

36,59 zł/m²33 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 32,8 m2 , usytuowany na parterze w 4-pietrowym bloku, na Osiedlu Na Stoku. Lokal nadaje się zarówno pod działalność usługową, jak i handlową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

35,74 zł/m²41 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| < rezerwacja > Do wynajęcia lokal o pow. 41,3 m2 zlokalizowany na parterze budynku z roku 2009 przy ul. Wojewódzkiej. Lokal idealnie nadaje się na działalność biurową jak np. biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Batalionów Chłopskich

Kielce,świętokrzyskie

55 zł/m²107 m² 5 907 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem Twój prestiżowy adres na obrzeżach Kielc! Wyobraź sobie lokal, który nie tylko spełnia Twoje wymagania, ale przenosi Twoją firmę na zupełnie nowy poziom. Miejsce, które już na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

43,73 zł/m²27 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Paderewskiego o łącznej powierzchni 27,44 m2, składający się głównej sali sprzedaży około 14 m2, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

40 zł/m²14 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy o powierzchni 14 m2 z własną łazienką na II piętrze nowego budynku w ścisłym centrum miasta- okolice Rynku. Wysoki standard wykończenia lokalu (na podłodze terakota+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kozia

Kielce,świętokrzyskie

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal z potencjałem w Centrum Kielc (rynek Kielce). Idealny pod usługi edukacyjne, szkołę tańca/językową lub biuro/gabinet lekarski. 2 piętro, lokal 90m2 z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 130 m centrum Kielc, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Biuro nieruchomości oferuje do wynajęcia funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 130 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

30,43 zł/m²115 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal z witryną usytuowany na parterze w ścisłym centrum Kielc w wyremontowanej kamienicy. Lokal handlowo-usługowy z wejściem do lokalu z chodnika. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

19,10 zł/m²466 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal, dostępny od kwietnia, o powierzchni 466 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze dużego kompleksu handlowego przy ul. Zagnańskiej w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

48,19 zł/m²187 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 186,78 m , położony w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Lokal doskonale.