dowolna

Lokale użytkowe świętokrzyskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

448 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

448 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dwa lokale biurowe o powierzchni 10,67 m oraz 8,84 m , zlokalizowane w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Kilińskiego 39. Lokale znajdują się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 28 m2 zlokalizowany na parterze, w oficynie kamienicy w centrum Kielc (okolice Rynku). Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²28 m² 1 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 28 m2 , zlokalizowany na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy ul. Górnej. Lokal wyposażony w meble biurowe, doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży budynek wolnostojący- kamienica, z lokalem usługowo-handlowym w części parterowj i dwoma mieszkaniam i w centrum miasta, na działce o pow.493m 2. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

498 999 zł80,50 m² 6 198,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony na I piętrze budynku przy ul. Zagórskiej 18 w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie kieleckich bazarów oraz Zespołu Szkół.

Szczegóły ogłoszenia

51,17 zł/m²87,95 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę: premium | Lokal usługowy do wynajęcia ścisłe centrum Jędrzejowa, ul. 3 maja zadzwoń I zapytaj O szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Wyjątkowa oferta sprzedaży pięknie położonej nieruchomości w Jaronowicach, niedaleko Nagłowic. w województwie świętokrzyskim - około 40.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł745,92 m² 5 764,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości terrahome przedstawia Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2642 m2 zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym oraz halą zlokalizowana przy ul. Tartacznej Część.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie użytkowe w budynku biurowo-usługowym przy ulicy 1 Maja. Budynek odnowiony, parking, teren ogrodzony. Lokal o powierzchni 11m2 usytuowany jest na parterze. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy apteka z możliwością prowadzenia innych usług Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, w którym obecnie funkcjonuje apteka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

47,97 zł/m²404,30 m² 19 394 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 404,30m2 zlokalizowany przy ul. Klonowej, na osiedlu Szydłówek. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: pomieszczenie socjalne, szatnia, chłodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²27,20 m² 952 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na wynajem lokal użytkowy 120m - idealny pod usługi / magazyn / pracownię. Oferuję do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

16,25 zł/m²800 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia budynek chłodni o powierzchni ok. 800 m , zlokalizowany na ul. Wiejskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta. Idealne rozwiązanie dla firm z branży spożywczej,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kamienicę z 1930 roku, zlokalizowaną przy ul. Krótkiej, w centrum Starachowic, tuż przy Rynku. Nieruchomość łączy w sobie historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji dla biura od wynajmującego Oferujemy do wynajmu lokal o pow. 37m 2 przy ul. Iłżeckiej 38 , dosłownie vis-a-vis Starostwa ostrowieckiego. Lokal z przeznaczeniem pod biuro, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł171,44 m² 2 858,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek daje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej, a jednocześnie może pełnić funkcję mieszkalną. Dzięki układowi pomieszczeń można wydzielić część prywatną dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²337,70 m² 10 131 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Adres: plac Obrońców Pokoju 23, opatów Powierzchnia użytkowa: 337,70 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 1307/3 ,1307/4 , 1308/1 , 1308/2 o pow. 668,50m2 Cena: 30 zł/m2 Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 069,99 m² 635,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż nieruchomość budynkowo-lokalowa zlokalizowana w Staszowie. W skład nieruchomości wchodzą: - mieszkanie na parterze o pow. 55,08m2 składające się z: pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²75 m² 3 229 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal na niskim parterze o powierzchni 75 m2 zlokalizowany w budynku w centrum Kielc, przy ul. Wesołej. Wejście do biurowca od ulicy Wesołej. W skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż generujący przychód z najmu budynek o pow. ok. 800m2 , zlokalizowany w centrum Buska-Zdroju przy Placu Targowym; wybudowany w 2012 roku. Budynek usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy w obiekcie salonu meblowego, budynek nowoczesny w bardzo dobrym stanie technicznym. Lokal o powierzchni 220m2 w stanie bardzo dobrym, jedno pomieszczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 12 mkw, położony na I piętrze w budynku biurowym. Budynek w całości biurowo-usługowy, po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem Kielce, centrum, ul. Piotrkowska Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 56 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 100 m² 5 363,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

| na sprzedaż kompleks budynków usługowo-handlowo-magazynowych na działce o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowanej przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 250 m2 na pierwsszym piętrze budynku, przy ul. Skrzetlewskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: 6 pomieszczeń biurowych, pomieszczenie socjalne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

37,99 zł/m²40,80 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²95,29 m² 4 288 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę- lokalu do wynajęcia o powierzchni 95.29 m , zlokalizowany na piętrze na nowo wybudowanym osiedlu w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

70,01 zł/m²98,52 m² 6 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia reprezentacyjny, frontowy lokal usługowo - handlowy o pow. 98,52 m2 zlokalizowany na parterze w nowo powstałym budynku usługowo - mieszkalnym Plaza Tower 3, przy ul. Zagnańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 200 m , położony w ścisłym centrum Włoszczowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro kmt Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu lokali usługowo-handlowych. 3. Lokal o powierzchni 48 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze budynku. Wejście po schodach zewnętrznych od.

Szczegóły ogłoszenia

50,63 zł/m²55,30 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia frontowy handlowy/usługowy lokal o powierzchni 55,3 m2 zlokalizowany na osiedlu Ślichowice, na parterze budynku wielorodzinnego. W skład nieruchomości wchodzą: - sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł234,09 m² 10 508,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 234,09 m2 zlokalizowany w Pińczowie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: sala sprzedaży o pow. 176,64m2 kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

50,23 zł/m²60 m² 3 014 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowy o pow. 60 m2 usytuowany na I piętrze budynku w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal i budynek po generalnym remoncie. Obecnie lokal nie jest umeblowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

37,99 zł/m²27,40 m² 1 041 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie użytkowe w nowym budynku ( z 2023 roku) przy ulicy Skalistej w Starachowicach. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoła podstawowa, osiedle bloków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²227,97 m² 5 699 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Krakowska 3, połaniec Powierzchnia uż.: 227,97 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 5312/1, 5313/4 o pow. 1840m2 Cena: 25,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł90 m² 7 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal o powierzchni 90 m2 , zlokalizowany na parterze w 3-piętrowej kamienicy, w ścisłym c entrum przy ul. Sienkiewicza. Lokal jest przedzielony na dwie części.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64,60 m² 6 578,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 64,6 m , usytuowany na pierwszym piętrze w pawilonie usługowym, w jednej z bardziej rozpoznawalnych i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²147,90 m² 5 177 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Adres: ul. Okrzei 26, jędrzejów Powierzchnia: 147,90 m2 Liczba pomieszczeń: 8 Grunt: dz. ewid. nr 357 o pow. 740 m2 Cena: 35,00 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

14,57 zł/m²350 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 350 mkw, położony na I piętrze w II piętrowym budynku w niewielkiej odległości od centrum Kielc. Lokal składa się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij