dowolna

Mieszkania na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 230 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Kielce,świętokrzyskie

389 900 zł45 m² 8 664,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 45 m2 na ul. Bukowej os. Szydłówek. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok zabezpieczony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 przy ul. Spółdzielczej. Lokal usytuowany na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winnicka

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł56 m² 6 265,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o pow 55,7 M2 znajdującego się na 3 piętrze z 3 w kameralnym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

255 000 zł58 m² 4 381,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o łącznej powierzchni 58,2 m2 znajdującego się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

589 000 zł48 m² 12 260,60 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zagnańskiej w budynku z 2024r. Inwestycja plaza II Powierzchnia 48,04 mkw. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 16 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

314 900 zł30 m² 10 497 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dostępne od ręki Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30m2 znajdujące się na parterze w 5-piętrowym bloku osiedle Przy Parku nowe budownictwo 2024 stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Kielce,świętokrzyskie

303 000 zł38 m² 7 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuj 2 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią. Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starokunowska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 49m2 na ul. Starokunowskiej w Ostrowcu Św. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie po remoncie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Domaszowice,świętokrzyskie

799 695 zł123 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: na sprzedaż mieszkania oraz domy bliźniacze w Domaszowicach - 15 min od centrum Kielc! Odbiory już końcem roku 2024! Osiedle powstaje na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

397 000 zł37 m² 10 793,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany! Idealne mieszkanie dla rodziny. Atuty mieszkania: - generalny remont wykonany w 2024 r. - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Bukowej. W skład mieszkania wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł50 m² 6 960,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne i bardzo ustawne mieszkanie znajdujące się w doskonałej lokalizacji w Kielcach, przy ul. Piekoszowskiej. Mieszkanie posiada wyjątkowy układ, który pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Starachowice,świętokrzyskie

350 000 zł74 m² 4 750,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania. Mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta i pasmo gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pińczów,świętokrzyskie

185 000 zł38 m² 4 842,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa nizsza cena tylko do końca października! Mieszkanie 38,2m2 Z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz adaptacja pomieszczenia na Jadalnie! 38,2 m - praktyczny układ - 3 piętro - atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

590 000 zł76 m² 7 740,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz klimatycznego i nietuzinkowego mieszkania położonego w samym Centrum, ta oferta na pewno Cię zainteresuje! To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

736 000 zł63 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 3 pokojowe z dużym tarasem na parterze w bloku z 2014 roku! Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

734 000 zł127 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 127m2 ( po podłodze 140m2) na ul Leszczyńskiej w Kielcach Blok z 2000 roku ocieplony zabezpieczony domofonem okna pcv. Tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

235 000 zł48 m² 4 885,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o pow 48,1 M2 znajdującego się na parterze w niskim bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

340 000 zł66 m² 5 143,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Oferta zakupu pięknego i niezwykle funkcjonalnego mieszkania na osiedlu Przylesie (stara Milica) Biuro Nieruchomości "oakestate" ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Tysiąclecia

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

179 000 zł33 m² 5 485,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerewacja! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o pow 32,63 m2 znajdującego się na 4 piętrze z 4 w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł66 m² 10 671,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko teraz nowa niższa cena! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5m2 w nowej inwestycji sowia park przy ul. Sowiej. Brak podatku pcc 2%! - oszczędność ponad 14.000zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Al. Tysiąclecia

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

199 000 zł62 m² 3 209,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze czteropiętrowego bloku przy Alei Tysiąclecia w Skarżysku Kamiennej. Na powierzchnię 57,40 m2 składa się: salon, sypialnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Opis Lokalizacja i Budynek Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Jeziorańskiego. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jędrzejów,świętokrzyskie

499 000 zł62 m² 8 100,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż bezczynszowe, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem o powierzchni 61,6 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na parterze budynku przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Na powierzchnię 39 m2 składają się: salon, sypialnia, oddzielna kuchnia, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lutosławskiego

Starachowice,świętokrzyskie

529 000 zł59 m² 8 940,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 59,17 m2 użytkowej (67 m powierzchni całkowitej) zlokalizowane na osiedlu Pod Dębami w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

354 900 zł34 m² 10 392,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Welcome Home Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę 34.15m2 usytuowaną na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Barwinek w Kielcach. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł40 m² 10 297,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego 2 pokojowego mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,30m2. Nieruchomość po generalnym remoncie zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł45 m² 9 263,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości twoje M Przytulne Dwupokojowe Mieszkanie Przytulne Dwupokojowe Mieszkanie w Świetnej Lokalizacji w Kielcach - Osiedle Herby! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

334 642 zł43 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania 2-pokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy miasta (u zbiegu ulic Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

285 000 zł58 m² 4 940,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-4 o pow. 57,69m 2 na 3p/4 na os. Stawki Mieszkanie środkowe, ciepłe - trzy pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaznowskiego

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł35 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje dużą kawalerkę na Ślichowicach Idealna oferta dla singla, pary lub pod wynajem Atuty mieszkania: - duży balkon typu loggia - 6m2 - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

308 789 zł37 m² 8 345,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - obecnie 2 pokoje, z opcją aranżacji na nowoczesne studio - Z dwudziestopięcio metrową otwartą przestrzenią (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Kielce,świętokrzyskie

559 000 zł59 m² 9 474,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie / wyjątkowa lokalizacja nowa niższa cena premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 59 m2 usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania wyjątkowo piękna i przestronna kawalerka o powierzchni 29,1m2. Usytuowana na 6 piętrze bloku 10-piętrowego z windą na osiedlu Uroczysko Blok po termomodernizacji. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

429 900 zł33 m² 12 976,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest nowe 2 pokojowe mieszkanie przy Zalewie Kieleckim na 1 piętrze, trzypiętrowego budynku na os. Uroczysko. Atuty mieszkania: - wysoki nowoczesny standard budynku - Duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Unikalna oferta - tylko W naszym biurze - brak prowizji od kupującego! homelia Nieruchomosci prezentuje na sprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji osiedla Świętokrzyskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł59 m² 8 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze, w centrum Kielc na osiedlu Szydłówek w odległości zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ożarów

Ożarów,świętokrzyskie

259 000 zł65 m² 4 009,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż od osoby prywatnej nie od pośrednika. Serdecznie dziękuję biurom nieruchomości za współpracę. Jestem dostępny telefonicznie do godziny 22:00, także w weekendy, dlatego zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł60 m² 7 986,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas - brak prowizji od kupujacego! Wyjątkowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia w doskonałej lokalizacji, przy ul. Wiśniowej 9! Marzysz o komfortowym mieszkaniu w sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

419 029 zł44 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej. Mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym oraz designerskim! Widne, przestronne, ekspozycja dwustronna, południowo -.