dowolna

Mieszkania na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 230 ogłoszeń

385 000 zł46,20 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Białe Zagłębie 11 w miejscowości Nowiny,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,20 m² 7 883,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 ,2 m2 , usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Na Stoku. W skład nieruchomości wchodzą: - salon o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł46 m² 4 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | balkon | atrakcyjna lokalizacja | staszów lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Jana Kilińskiego w Staszowie, na spokojnym i dobrze zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na dziewiątym piętrze, przy ul. Jeziorańskiego w Kielcach. Na powierzchnię 59 m2 składają się: -salon z wejściem na balkon, -przedpokój, -2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł55,78 m² 11 652,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,78 m2 zlokalizowane w nowym bloku przy ul. Waryńskiego w Busku-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

437 426 zł37,07 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 504 zł54,61 m² 7 663,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 54,61 m z balkonem o powierzchni 7,13 m . Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł41,10 m² 9 732,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,1 m2 zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu ksm przy ul. Śląskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 16,5 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 255 920 zł104,66 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 000 zł123,03 m² 6 770,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam absolutnie wyjątkowe mieszkanie na wzgórzu, z niepowtarzalnym widokiem! Piękne zachody słońca! Jest tu wszystko: przestrzeń, prywatność, komfort, stylowe wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

330 528 zł25,04 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,04 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z 1 pokoju połączonego z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33,25 m² 8 691,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią bez piecyka, wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł79,40 m² 7 807,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Kielc - ul. Sienkiewicza Lokalizacja : Kielce, ul. Sienkiewicza Powierzchnia : 79,4 m Piętro : 2 Parking : miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

353 625 zł30,75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 30,75 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,09 m² 12 996,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz w standardzie premium. Nieruchomość znajduje się w apartamentowcu z 2024 roku "nove.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 154 zł62,93 m² 9 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,93 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł44 m² 8 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Czarnów ul. Lecha 6, o powierzchni 44m2 w cenie 389 000 zł, w stanie gotowym do zamieszkania. Układ Mieszkania: widny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

175 000 zł33,30 m² 5 255,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla rodziny oraz pod inwestycję Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64,60 m² 9 272,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta! stan deweloperski premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,70 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

833 133 zł92,57 m² 9 000,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

| wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

468 395 zł40,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,73 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

459 565 zł42,95 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 092 zł67,84 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiż I design: apartament 67 m w Vitis Park Lokalizacja: sandomierz, ul. Energetyczna 2 (inwestycja Vitis Park) Powierzchnia: 67 m Piętro: 1 z 4 Rok budowy: 2024ogrzewanie: własna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 530 zł66,81 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,81 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,30 m² 8 134,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,3 m położone na 4 piętrze 10 piętrowego budynku przy ul. Czarnowskiej w samym centrum Kielc! W skład mieszkania wchodzą: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M32 Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon i ogródek Szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Cena prpmocyjna do 15.05.2026 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 40,54 m 2 na 4p/4 przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie to pełna własność , ma prowadzoną księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł46,98 m² 5 512,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 pokojowe mieszkanie w centrum Staszowa Idealna propozycja pod inwestycję na wynajem! uwaga - istnieje możliwość wynajmu (1600 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

416 380 zł38,20 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na I piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

863 784 zł79,98 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 79,98 mkw usytuowane na X piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł75 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 75 m - Czyżowice, gm. Bejsce Na sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 75 m na parterze, położone w miejscowości Czyżowice -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piętrowe mieszkanie z lokalem usługowym | ul. Adama Mickiewicza, staszów Cena: 489 000 zł | Powierzchnia łączna: ok. 95 m Mieszkanie: ok. 64 m | Lokal usługowy: 30,95 m brak.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł57,60 m² 12 013,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35 m2 , powierzchni całkowitej ok. 57,6 m2 zlokalizowane na os. Ślichowice przy ul. Tektonicznej. Budynek z roku 2007.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

512 826 zł40,38 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie 38m2 po remoncie! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 38-metrowego mieszkania w kamienicy po generalnym remoncie w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł62,50 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż Kielce, ul. Meisnera, ślichowice Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł71 m² 10 352,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! 0% prowizji od kupującego! scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż nowy wyjątkowy apartament Przestronny i nowoczesny o powierzchni 71m2 oraz ogromnym tarasem około 15m2 stan.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,94 m² 9 357,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł45,50 m² 6 527,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie na parterze w centrum miasta | Staszów, ul. Jana Pawła II 14

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij