dowolna

Mieszkania na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 232 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

427 000 zł39,17 m² 10 901,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości terrahome prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,17 m. Lokal usytuowany jest na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, oferując panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 124 zł77,34 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,34 m2 idealne dla osób poszukujących wygody i przestrzeni. Na parterze mieszkania znajduje się salon z aneksem kuchennym, pokój oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 590 zł80,65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,65 m2 idealne dla osób poszukujących wygody i przestrzeni. Na parterze mieszkania znajduje się salon z aneksem kuchennym, pokój oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 124 zł77,34 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

 

 

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m . Znajdziesz w nim trzy pokoje, w tym jasny salon oraz umeblowaną kuchnię z niezbędnymi sprzętami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł47 m² 12 340,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W ofercie przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku z 2015 roku, 3 piętrowym w dobrej lokalizacji, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 850 000 zł102,06 m² 18 126,59 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce | Plaza Tower | 102,06 m | Taras 32 m Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 032 zł31,14 m² 9 923,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Wizualizacja ma charakter wyłącznie poglądowy i przedstawia przykładową aranżację wnętrza. Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 125 zł58,75 m² 9 295,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Wizualizacja ma charakter wyłącznie poglądowy i przedstawia przykładową aranżację wnętrza. Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim. 3-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

311 920 zł32,20 m² 9 686,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Wizualizacja ma charakter wyłącznie poglądowy i przedstawia przykładową aranżację wnętrza. Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim Kawalerka na 3. piętrze, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł46,20 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Scyzoryk nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Kielc! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł43,10 m² 5 498,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sandomierz, ul. Tadeusza Króla 1 Twoje idealne miejsce w sercu miasta! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę ścisłego centrum z przestrzenią przyjazną rodzinie? Prezentujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,9m2 w doskonałej lokalizacji! Znajduje się w Kielcach na osiedlu Świetokrzyskim Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł29,06 m² 10 151,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł25,98 m² 7 967,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sandomierz, ul. Słowackiego 24 Twoje pierwsze "M" z wizją i charakterem! Szukasz mieszkania, które nie jest tylko "czterema ścianami", ale przestrzenią z ogromnym potencjałem?.

Szczegóły ogłoszenia

361 500 zł48,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na III piętrze w III piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 392 zł68,34 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2025

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz dwoma tarasami i ogródkami. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedla Bella Vista w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 023 zł67,23 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2025

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz dwoma balkonami. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedla Bella Vista w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 960 zł66,80 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2025

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz dwoma tarasami, ogródkami i schowkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedla Bella Vista w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Paderewskiego, w ścisłym centrum Kielc. Na powierzchnię 36,28 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku położonym przy ul. Karbońskiej 4. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,40 m² 10 435,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57 ,40 m , położone w ścisłym centrum Kielc przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker - balkon - - blisko politechniki św., UNIWERSYTETU, WSZECHNICY, WSAP i innych uczelni wyższych - - PRZED BLOKIEM PARKING - - OGRZEWANIE Z SIECI.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł60,40 m² 6 937,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, przy ulicy Grunwaldzkiej w Kielcach. Na powierzchnię 60 m2 składa się: 3 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, przy ul. Na Stoku w Kielcach. Na powierzchnię 56 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na parterze przy ul. Tektonicznej, na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 35.17 m2 składa się: aneks kuchenny połączony z pokojem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ul.Triasowej, na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 47,25 m2 składają się: salon, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

To mieszkanie to alternatywa dla osób, które szukają większej, funkcjonalnej przestrzeni i chcą stworzyć ją całkowicie według własnej wizji. Cena: 391 900 zł Kontakt: gabriela Gołąb tel.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł54,38 m² 4 505,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,38 m , położone na parterze w bloku w centrum miejscowości Bukowa, gmina Krasocin. Cena: 245 000 zł do negocjacji. Lokal ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 000 zł91,44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż posiadamy wyjątkowy, rozkładowy apartament o powierzchni 91,44 m , usytuowany na parterze w nowym budownictwie o wysokim standardzie. Przemyślany układ 4 pokoi zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł75 m² 8 386,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku, przy ulicy Leszczyńskiej w Kielcach. Na powierzchnię 75 m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje 58,2 m balkon 2 piętro winda Radwana 0% prowizji od kupującego kupujesz bez dodatkowych kosztów biura Master House Nieruchomości biuro naprzeciwko Sądu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym tarasem Białogon, al. Górników Staszicowskich 12 Prezentuje ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 75,92 m , położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Loftowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 50 m , 3 pokoje Pl. Wolności, kielce. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży stylowego, loftowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1989 roku, po termomodernizacji, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę nowoczesnego apartamentu o pow. 68 m2 i 140 m2 Kielce, zagórze, prochownia. Kupujący nie płaci podatku pcc Mieszkanie deweloperskie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł59,40 m² 7 323,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz mieszkania położonego na osiedlu Czarnockiego, w bliskim sąsiedztwie Centrum, ta oferta na pewno Cię zainteresuje!.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł53,30 m² 6 472,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone na VIII piętrze w X piętrowym wieżowcu na os. Ksm, ul. Chopina. Ze względu na położenie na osiedlu blisko centrum i z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

419 060 zł36,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,44 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament o powierzchni 64 m , zaprojektowany z myślą o komforcie i estetyce. Przestrzeń wyróżnia duży taras, na który można wyjść bezpośrednio z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia