dowolna

Mieszkania na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 230 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wesoła

Kielce,świętokrzyskie

225 000 zł24 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Wesołej w centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paryska

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

335 000 zł57 m² 5 877 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m Mieszkanie jest wyremontowane i ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

389 900 zł48 m² 8 072 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Kontakt: 535*907*151 lokalizacja: kielce okolice ul. Śląskiej To mieszkanie na ul. Śląskiej to prawdziwa okazja 48,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

299 000 zł40 m² 7 512,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas - oferta na wyłączność 2 pokoje po generalnym remoncie | balkon | ul. Kossaka - skarżysko - kamienna Os. Przydworcowe | 39,80 m | gotowe do wprowadzenia Biuro Nieruchomości premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

899 000 zł91 m² 9 862,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Absolutna nowość na rynku gotowe do zamieszkania od ręki! możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie W kielcach! Taras aż 13m2! piękne przestronne - dwupoziomowe! widok na zamek W chęcinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

725 000 zł56 m² 12 995,20 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Mieszkania 3 pokojowego w prestiżowym Apartamentowcu idealna lokalizacja na start, pod wynajem. Ofertujemy na sprzedaż mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

539 220 zł47 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Nova Leszczyńska - nową inwestycję mieszkaniową w Kielcach, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie M21 Hol 4,53 m2 Łazienka 4,35 m2 Salon + aneks 21,33 m2 Pokój 8,99 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

316 134 zł27 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Nova Leszczyńska - nową inwestycję mieszkaniową w Kielcach, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie M18 Hol 4,52 m2 Łazienka 4,66 m2 Salon + aneks 17,17 m2 Balkon 9,60 m2 **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

631 028 zł69 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację bardzo interesującego osiedla zlokalizowanego w pięknej, spokojnej i zielonej części Kielc (5 min do Rynku). Osiedle składa się z 3 dwukondygnacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2 w doskonałej lokalizacji! Znajduje się w Kielcach na osiedlu Uroczysko. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego, ogrodzonego bloku w jednej z najlepiej skomunikowanych części Kielc. Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł54 m² 8 453,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,3 m w spokojnej, zielonej okolicy - ul. Dolomitowa, podkarczówka, kielce. Lokal znajduje się na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

825 000 zł57 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko U nas! dostępność od ręki! Elegancja, komfort i prestiż apartament marzeń w Plaza Tower! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skalbmierz

Skalbmierz,świętokrzyskie

350 000 zł97 m² 3 616,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal mieszkalnyo powierzchni 97 m , położony w Skalbmierzu, przy pl. Marii Curie-Skłodowskiej (powiat kazimierski). Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 289 000 zł89 m² 14 445,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 4 pokojowe na 3 piętrze w bloku z 2023 roku w Centrum. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

622 495 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Nova Leszczyńska - nową inwestycję mieszkaniową w Kielcach, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie M7 Hol 8,19 m2 Łazienka 4,32 m2 Salon + aneks 21,30 m2 Pokój 8,74 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolberga

Kielce,świętokrzyskie

554 000 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego 2 pokojowego mieszkania z dużym tarasem w bloku z 2024 roku! Idealne mieszkanie dla pary-zlokalizowane w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

479 000 zł56 m² 8 553,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas | 2 pokoje po remoncie | 55,9 m | 2 piętro | os. Na Stoku Kielce Biuro Nieruchomości novadom prezentuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

815 350 zł71 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Nova Leszczyńska - nową inwestycję mieszkaniową w Kielcach, która spełni Twoje oczekiwania! ** W ofercie mamy 40 mieszkań i 4 mikroapartamenty o metrażu od 26 do 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Kielce,świętokrzyskie

388 000 zł44 m² 8 919,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w sercu ksm! Marzysz o przestronnym i funkcjonalnym lokum? To mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł48 m² 8 037,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania w doskonałej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Południowej 3 w Kielcach, na 1. piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż apartament 63 m2, znajdujący się na ul. Seminaryjskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Działoszyce

Działoszyce,świętokrzyskie

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Odkryj uroki tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 66 m , usytuowanego na ostatnim, trzecim piętrze bloku w malowniczej lokalizacji Działoszyc. Doskonała propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Południowa

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł59 m² 6 409,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

| rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59,29 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Południowej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

212 000 zł21 m² 10 143,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

| przytulna kawalerka po remoncie - Czarnów, 20,90 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20,90 m , zlokalizowane w dzielnicy Czarnów. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

759 200 zł76 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy i polecamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,92 m usytuowane na wysokim, parterz e w 2-piętrowym budynku ( po termomodernizacji i odnowieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

759 000 zł64 m² 11 859,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Marszałkowskiej 64. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł50 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przestronne 2 pokoje | 3 piętro | ul. Piłsudskiego idealne pod inwestycję lub dla rodziny Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon, winda, wolne od zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, widokowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł32 m² 12 016,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania - idealna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy komfortową, w pełni umeblowaną i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł49 m² 10 555,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje ofertę sprzedaży dwustronnego mieszkania po remoncie. Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje! Zdjęcia pokazują poprzednie realizacje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Końskie,świętokrzyskie

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Właściciel sprzeda mieszkanie w bloku o powierzchni 37 m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Hubala 5a w Końskich. Blok znajduje się w centrum miasta przy głównym rynku obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł66 m² 6 661,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja: kielce, ul. Orkana Osiedle Uroczysko Piętro: 3 z 4 Powierzchnia: 65,9 m Cena: 439 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,9 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Kielce,świętokrzyskie

495 000 zł52 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne z super rozkładem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m - bezczynszowe, przy ul. Częstochowska 12 w Kielcach. Lokalizacja? Rzut beretem od centrum Kielc, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł62 m² 7 306,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ul. Nowowiejska, os. Sady jedno z tych miejsc w Kielcach, gdzie miasto oddycha wolniej. To tu, wśród rozległych terenów zielonych, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

466 543 zł40 m² 11 620 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Nova Leszczyńska - nową inwestycję mieszkaniową w Kielcach, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie M35 Hol 2,66 m2 Łazienka 3,87 m2 Salon + aneks 22,32 m2 Pokój 10,22 m2 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

946 000 zł81 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament o powierzchni 81 m , zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia. Wnętrze zostało wykończone w wysokim standardzie, z użyciem jakościowych.