dowolna

Mieszkania na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 230 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

699 745 zł64 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim idealna inwestycja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

229 000 zł49 m² 4 635,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 49,4m2 przy ul. Nowida z kw. Mieszkanie własnościowe, położone na wysokim parterze. Blok po termomodernizacji zamykany na domofon, klatki czyste, zadbane. Pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zacisze

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł68 m² 3 978,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

| na sprzedaż udział w zabudowanej działce i kamienicy, w ramach którego przysługuje prawo do używania 2-pokojowego mieszkania o pow. 67,87 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

321 540 zł47 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,60 m2, zlokalizowane przy ul. Sandomierskiej , na osiedlu ksm w Kielcach. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

515 000 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,24 m , zlokalizowane w nowoczesnym bloku z 2012 roku, na zamkniętym, prywatnym osiedlu. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Pawiej w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł66 m² 6 813,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow.65m2 zlokalizowane na osiedlu Uroczysko przy ul. Orkana To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

469 999 zł48 m² 9 771,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na os. Jagiellońskim w klimatycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnowska

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł52 m² 6 388,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.51,50m2 zlokalizowane w Centrum Miasta przy ul. Czarnowskiej. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł50 m² 11 533,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł49 m² 7 971,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow.48,8m2 w bloku z lat 80-tych na os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z : - Przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł47 m² 12 782,80 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament w świetnej lokalizacji z widokiem na panoramę miasta Idealny dla rodziny lub pod inwestycję. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Starachowice,świętokrzyskie

260 000 zł58 m² 4 460,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

| rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 58,29 m2 , zlokalizowane na 4-piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Górnej w Starachowicach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł59 m² 6 604,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 58,9 m Kielce, ul. Jesionowa Lokalizacja: osiedle Sady, ul. Jesionowa, kielce Piętro: 3 z 4 Powierzchnia: 58,9 m Cena: 389 000 zł do negocjacji! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

333 000 zł43 m² 7 744,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko U nas! Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z panoramą Kielc i Karczówki 43 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w samym sercu Kielc przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Kielce,świętokrzyskie

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas! W ofercie na wyłączność - oferta inwestycyjna bez prowizji ze strony kupującej premium apartment prezentuje na sprzedaż mieszkanie o pow.39m2 blisko samego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

669 000 zł54 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w nowym budynku mieszkalno-usługowym z 2016 roku. Mieszkanie jest funkcjonalne, jasne i wygodne każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Kielce,świętokrzyskie

834 000 zł66 m² 12 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe nowe w pełni urządzone mieszkanie na osiedlu Nowy Stok. Apartament ma 3 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 65,5 m2 w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

654 000 zł51 m² 12 896,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,71 m, zlokalizowane przy ul. Warszawskiej w Kielcach, w nowoczesnym budownictwie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

205 000 zł48 m² 4 275,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! Nieruchomości Merkury oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,95 m 2 na 4p/4 na os.Pułanki. Mieszkanie z księga wieczystą. Mieszkanie dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Starachowice,świętokrzyskie

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: 2 pokoje: przestronny salon klimatyzowany z balkonem, sypialnia / pokój dla dzieci Osobna kuchnia z meblami na wymiar i wyposażeniem agd w zabudowie (piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocieszka

Kielce,świętokrzyskie

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania 34m2 gotowego do zamieszkania od zaraz! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

329 999 zł38 m² 8 684,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u Nas! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 zlokalizowane na 2-piętrze z balkonem w niskim bloku na os.KSM. Nieruchomość w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

640 000 zł51 m² 12 598,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,80 m2 z dużym tarasem, usytuowane na parterze bloku na osiedlu Baranówek. Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malskiej

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 60 m | os. Słoneczne Wzgórze Najważniejsze atuty:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

998 250 zł115 m² 8 716,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 82,5 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym, nowoczesnym budynku przy ulicy Zagnańskiej 78a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł42 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 na osiedlu Bocianek położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon typu loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

457 000 zł48 m² 9 540,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego na cenionym osiedlu Bukówka w Kielcach, przy ulicy Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł42 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie, zlokalizowane na cenionym osiedlu Bocianek przy ul. Cypriana Kamila Norwida,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uniwersytecka

Kielce,świętokrzyskie

599 689 zł76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z oferta interesującego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 75,91 m2 z 4 pokojami, ogrodem, tarasem, poddaszem i miejscem postojowym! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczygla

Kielce,świętokrzyskie

485 000 zł58 m² 8 382,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,86 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Szczygła w Kielcach, na osiedlu Herby. Lokal jest zadbany, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jakubowskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

497 000 zł89 m² 5 554,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sandomierz | Stylowy 90 m apartament w kamienicy 13 min pieszo od Starówki Jeśli marzysz o przestronnym, klimatycznym i perfekcyjnie odnowionym mieszkaniu w kamienicy to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

298 000 zł38 m² 7 925,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta bez prowizji od kupującego! Jeśli szukasz mieszkania położonego w pobliżu Centrum Miasta, które dodatkowo można zaaranżować według własnego uznania, ta oferta na pewno Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie (46 m2). Mieszkanie składa się z przestronnego, dobrze doświetlonego salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł46 m² 7 337,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os. Ksm w niskim bloku. Mieszkanie jest bardzo ustawne, oraz przewiewne. Na metraż 46,2 m składa się: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł57 m² 7 049,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Podkarczówka Mieszkanie ma znakomity dwustronny rozkład północ-południe. Mieszkanie składa się z: - 2 sypialni - salonu z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

829 000 zł67 m² 12 373,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Lokal został wykończony pod klucz w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł54 m² 7 786,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie znajduje się w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł33 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 na ul. Bukowej osiedle Szydłówek Kielce. Mieszkanie znajduje się 4 pietrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniówka

Kielce,świętokrzyskie

679 000 zł61 m² 11 188 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60,69m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 163m2 na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

630 000 zł68 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 68,12 m z dużym balkonem, os. Panorama ul. Hugona Kołłątaja, kielce Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij