dowolna

Mieszkania na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 228 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Staszów,świętokrzyskie

199 000 zł24 m² 8 442,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kompaktowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnych upodobań? A może rozważasz zakup nieruchomości pod wynajem lub jako bezpieczną lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Staszów,świętokrzyskie

250 000 zł48 m² 5 219,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,90 m. kw. usytuowane na 4 piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie charakteryzuje się dużą, jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

268 000 zł45 m² 5 916,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie przy ul. Kopernika 8 w Ostrowcu Św. Przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 45,3m2 mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

*** tylko W naszym biurze *** Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Kielce,świętokrzyskie

780 000 zł73 m² 10 664 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch niezależnych mieszkań, zlokalizowana na drugim piętrze, w 2-piętrowej kamienicy, przy ul. Dużej, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł42 m² 7 177,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Kielc, przy ul. Karczówkowskiej. Gotowe do wprowadzenia i w pełni umeblowane, sprawdzi się zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

495 000 zł60 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe Osiedle Świętokrzyskie, kielce Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,95 m, położone w spokojnej i zielonej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł44 m² 7 932,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m położone na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Romualda w Kielcach. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

240 000 zł34 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości twoje M oferuje na sprzedaż dwu pokojowego mieszkania osiedle orła.BIAŁEGO DOSKONAŁA DLA PARY, SINGLA LUB POD INWESTYCJĘ Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

395 000 zł44 m² 8 977,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m, usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku. Nieruchomość położona jest na osiedlu Sandomierskie w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zajączka

Połaniec,świętokrzyskie

400 000 zł75 m² 5 359,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Połańcu, przy ulicy Generała Zajączka. To miejsce idealne dla rodzin oraz osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł40 m² 7 493,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Centrum Kielc na ul. Żeromskiego. Nieruchomość o powierzchni 39,90m2, na którą składa się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Szlakowisku

Starachowice,świętokrzyskie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46 m, parter widok na Góry Świętokrzyskie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m, położone na parterze w spokojnym i zadbanym budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł39 m² 8 912,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Terra homema przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,16 m, położonego na 1. piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Skalbmierz

Skalbmierz,świętokrzyskie

120 000 zł33 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Skalbmierz, ul. 1-go Maja grupa fortis nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33 m , położonego w budynku przy ul. 1-go Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Starodomaszowska

Kielce,świętokrzyskie

799 999 zł82 m² 9 756,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 82 m, położone w samym sercu Kielc, w rewelacyjnej lokalizacji: kilka minut pieszo do Rynku, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

1 199 000 zł142 m² 8 443,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń, która zaskakuje ponad 200 m komfortu w sercu miasta Szukasz nietuzinkowego mieszkania, które zapewni Ci wygodę domu, ale zlokalizowane będzie w centrum miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Miła

Kielce,świętokrzyskie

738 500 zł70 m² 10 496 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim położone na 2 piętrze bloku 2 piętrowego z cichobieżną windą na ulicy Miłej w Kielcach. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budzyńska

Kazimierza Wielka,świętokrzyskie

306 964 zł40 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne Mieszkania na ul. Budzyńskiej w Kazimierzy Wielkiej - grupa fortis nieruchomości grupa fortis nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł48 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cenisz sobie lokalizację w sercu Kielc? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,84m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Kielce,świętokrzyskie

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja, ścisłe centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł40 m² 7 763,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na 3 piętrze w bloku przy ul. Fryderyka Chopina 11, ksm. Powierzchnia mieszkania: 39,80m2 W skład wchodzi: - sypialnia - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

485 000 zł47 m² 10 341,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Sadach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł64 m² 8 985,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na 1 piętrze z 2 na osiedlu Herby przy ul. Glinianej. Powierzchnia mieszkania wynosi: 64,44m2 W skład wchodzi: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł60 m² 7 322,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie na 4 piętrze w bloku przy ul. Jeziorańskiego, osiedle Świętokrzyskie. Powierzchnia mieszkania: 59,95m2 W skład wchodzą: - dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż ul. Zamenhofa 8, kielce Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

514 999 zł56 m² 9 196,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: mieszkanie 56 m , Kielce, ul. Jagiellońska Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Sprzedamy mieszkanie położone w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej - w okolicy targowiska miejskiego, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych i przystanków komunikacji zbiorowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Chmielnik,świętokrzyskie

235 000 zł48 m² 4 916,32 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w Chmielniku Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

353 000 zł34 m² 10 474,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1882

Prezentujemy Państwu wyjątkową kawalerkę do wykończenia, zlokalizowaną w odrestaurowanej kamienicy z 1882 roku w samym sercu Kielc.Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł46 m² 8 085,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego mieszkania o powierzchni 45,64 m, położonego na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1966 roku na Nowym Świecie 16a. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

515 000 zł59 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Mieszkanie do wejścia balkon, piwnica, spokojna okolica Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe przestronne mieszkanie o pow. 59,16 m2 znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

432 000 zł54 m² 8 008,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,94 m, położone na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie znajduje się w 10-piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Kielce,świętokrzyskie

479 000 zł55 m² 8 668,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,26 m2 zlokalizowane na II piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Pomorskiej w Kielcach. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł86 m² 9 261,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prestiżowy apartament 86,27 m w samym sercu Kielc tylko 40 m od Ratusza Idealna lokalizacja pod wynajem krótkoterminowy, kancelarię lub ekskluzywne mieszkanie. Biuro Nieruchomości Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz spokój, ciepło i harmonię? To 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze, łączy w sobie wygodę centrum miasta z przytulnym, niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Kielce,świętokrzyskie

234 900 zł29 m² 8 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 29 m znajduje się w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

296 855 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***** tylko U nas ***** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,67 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Układ mieszkania: -salon z wyjściem na balkon -sypialnia.