dowolna

Mieszkania na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 228 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

615 000 zł59 m² 10 367,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, dwustronnego, 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Idealne dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kielce

Kielce,świętokrzyskie

257 000 zł27 m² 9 589,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko w Biurze best lokum Nieruchomości Sprzedam mieszkanie jednopokojowe w centrum Kielc Oferuję Państwu jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 27 m składa się z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł42 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 41,5 m Os. Bocianek ul. Cypriana Kamila Norwida Idealne pod inwestycję gotowe do wynajmu! Na sprzedaż komfortowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 41,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

671 310 zł75 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie C6 o powierzchni 74,59 m , zlokalizowane na nowo powstałym, kameralnym osiedlu w dzielnicy ksm w Kielcach w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

669 000 zł59 m² 11 264,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Terra Home ma na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 59,39m, położone na 5 piętrze w nowoczesnym budynku na prestiżowym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane na 3 piętrze, w 4-piętrowym bloku na Os .KSM , przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Kielce,świętokrzyskie

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Karczówkę - Ślichowice, ul. Kazimierza Wielkiego, o powierzchni 56 m , położone na 2 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu z windą (winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

387 000 zł43 m² 9 084,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o pow. 42,6 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w bloku przy ulicy Zagórskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,7 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym bloku z windą w Kielcach. Nieruchomość przeszła gruntowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł76 m² 9 156,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje: na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,34m2. Zlokalizowane w Kielcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

670 000 zł59 m² 11 281,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości twoje M Ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe W wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania! Mieszkanie komfortowo urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

633 000 zł88 m² 7 193,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Teraz nowa niższa cena - taniej O 100.000! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO U NAS! NOWSZE BUDOWNICTWO Z 2000r. Osiedle ostra górka! garderoba! kominek! stan do zamieszkania! parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63m2. Zlokalizowane na parterze 8-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł65 m² 9 193,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 65,26m2. usytuowanego na 1 piętrze w 3 piętrowym Apartamentowcu przy ul. Miłej w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowska

Kielce,świętokrzyskie

422 000 zł60 m² 6 993,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o powierzchni 60,34 mkw. składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc osobno i przedpokoju. Usytuowane jest na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł69 m² 10 199,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 68,53m, położone na 3 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2014 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

250 000 zł29 m² 8 683,57 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna i zadbana kawalerka o powierzchni 28,79 m , zlokalizowana na 8. piętrze w sercu osiedla Świętokrzyskiego na ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

276 000 zł53 m² 5 194,81 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego się na czwartym piętrze wieżowca, położonego w Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

619 000 zł47 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Apartamentowcu Idealne mieszkanie dla pary, singla. Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

270 000 zł56 m² 4 847,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow.55,7 m 2 na 3p/4 przy ulicy Polnej 25. Mieszkanie godne polecenia, blok jednoklatkowy, zadbany, z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł46 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Szydłówku. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

388 000 zł49 m² 7 983,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Osiedle Sady, ul. Marszałkowska w Kielcach Podstawowe informacje: metraż mieszkania: 48,6 m Piwnica: 3,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu. 26m2 , osobna kuchnia z oknem. Piętro 4/4 Widne, słoneczne, nieopomiarowane! Okna na zachód i północ. Okna pcv. Mieszkanie dla singla, młodych lub inwestycyjne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

330 000 zł43 m² 7 608,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż zlokalizowane w Kielcach Mieszkanie o powierzchni 43,37 m, położone w Kielcach przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rynek

Tarłów,świętokrzyskie

155 000 zł85 m² 1 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dom wybudowany został w dwóch etapach. Dwa pokoje znajdują się w starej, murowanej zabudowie obitej panelami. Pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój i ocieplony ganek znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

686 100 zł75 m² 9 198,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Apartament składa się : - wiatrołap i klatka schodowa 7,28 m2 - komunikacja 6,04 m2 - sypialnia 9,47 m2 - sypialnia 14,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

576 400 zł63 m² 9 198,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Apartament zlokalizowany jest na parterze budynku C. W ramach tego lokalu przypisany jest ogródek zielony o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią - idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem. Znajduje się w spokojnej części Kielc - ul. Warszawska, os. Szydłówek, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

520 000 zł60 m² 8 653,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż w Kielcach, na 1 piętrze bloku na Osiedlu Barwinek 22. Na powierzchnię 60,09 m2 składają się: pokój 1 z balkonem (loggią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł48 m² 9 184,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna lokalizacja pod wynajem jak I do zamieszkania 900 M do uczelni politechniki świętokrzyskiej, uniwersytet jana kochanowskiego 1,2 km! Oferuję Państwu sprzedaż dwupokojowego mieszkani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

325 000 zł53 m² 6 109,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Rezerwacja Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu ksm, przy ul. Karłowicza 1. To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie funkcjonalność, jasne wnętrza oraz własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł48 m² 7 437,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkania z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Oferujemy Państwu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodomaszowska

Kielce,świętokrzyskie

680 160 zł62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 62,4 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wolności

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy mieszkanie o pow. 50,0 m2 przy pl. Wolności w Kielcach. Lokal po generalnym remoncie , bardzo czyste zadbane, zabudowa kuchenna z blatem kamiennym, nowe agd, szafy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

395 000 zł42 m² 9 327,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla rodziny lub jako pierwsze mieszkanie Lokalizacja: kielce, ul. Biskupa Czesława Kaczmarka, osiedle Chęcińskie Cena: 395 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł25 m² 10 760 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Gotowe do wprowadzenia, bez nakładów finansowych Kawalerka ksm, wysoki parter/4 Kielce ul. Zagórska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starodomaszowska

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2pokojowego mieszkania o powierzchni 40 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

1 137 088 zł104 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

** apartament 104,32 m2 - Dzielnica Kielczanka ** piękne widoki - ostatnie piętro 10/10p Mieszkanie w standardzie deweloperskim: - antywłamaniowe drzwi wejściowe gerda, - ciepłe trzyszybowe okna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wydryńska

Kielce,świętokrzyskie

770 000 zł114 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

***rezerwacja *** *** tylko W naszym biurze *** okazja! nowa cena na czas określony! brak podatku pcc 2% - oszczędność ok 16k zł garaż W cenie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

557 370 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

** apartamenty od 54m2 do 60m2 - Dzielnica Kielczanka etap II ** (ceny za m2 przy każdym miedszkaniu mogą się różnić) piękne widoki - piętro 7/10p Mieszkanie w standardzie deweloperskim: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Kielce,świętokrzyskie

583 500 zł47 m² 12 354,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy unikalne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowo powstałej nadbudowie kamienicy w samym sercu Kielc - przy ul. Słowackiego 11. To ostatni etap.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij