dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dużej kawalerki o pow 36m2 znajdującej się na pierwszym piętrze w niskim kameralnym trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł57 m² 6 298 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Na Stoku w Kielcach o powierzchni 57m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wole od listopada 2023. Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z 2020 roku położone w Centrum Kielc przy ul. Okrzei. Na powierzchnię 48 m 2 składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł47 m² 8 191 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum Kielc z balkonem. W skład mieszkania wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

370 000 zł47 m² 7 872 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Sady w Kielcach o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł43 m² 11 065 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Domaniówka w centrum Miasta. W naszej ofercie sprzedaży przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Kielce,świętokrzyskie

545 000 zł54 m² 10 093 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie na Słonecznym Wzgórzu. Nieruchomość 2 pokojowa z pełnym wyposażeniem. Bardzo dobry widok na panoramę miasta. Na powierzchnię 54m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł55 m² 7 241 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentuje bardzo słoneczne mieszkanie o pow. 55m2 przy ul. Dewońskiej na osiedlu Ślichowice w zachodniej części Kielc, położonej u stóp Karczówki, (vis a vis Pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł62 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 zlokalizowane na parterze w 2 piętrowym szeregowcu przy ul. Hetmana Jana Karola Chodkiewicza. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

** tylko W naszym biurze **! okazja! - niecałe 6000zł/m2 - mieszkanie do odświeżenia/ wprowadzenia W ofercie sprzedaży posiadamy przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł54 m² 6 623,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! rezerwacja! Oferuję do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,35 m2 na pierwszym piętrze w bloku z windą, położne przy ul. Biskupa Czesława Kaczmarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł38 m² 8 989,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie bezczynszowe! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym bloku. Doskonały wybór dla studenta ,pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

420 000 zł76 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w standardzie premium , znajdującego się w Skarżysku - Kamienna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł42 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, a także sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł59 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 59,4 m2 ul Orzeszkowej os Słoneczne Wzgórze W skład którego wchodzą - 3 widne pokoje -widne kuchnia -łazienka -osobne wc -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

1 600 zł100 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem okazjonalny przy ul.Kopernika 15. Idealna lokalizacja dla osób ,które cenią sobie ciszę i spokój. Nieruchomość znajduje się obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł47 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania ul Konopnickiej os Bocianek Lokal na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku , parking pod blokiem , zabezpieczony domofonem, okna pcv Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł47 m² 8 277 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Prezentyjemy 3-pokojowe mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone, zlokalizowane przy ul. Glinianej w dzielnicy Herby. Na powierzchnię 48,5 m2 składa się: *przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuj 2 pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią. Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 37 m2 na Osiedle Grabina, 2-pokojowe, wykończone z bardzo dobrej jakości sprzętem i zabudowami meblowymi na wymiar. Idealna lokalizacja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Żeromskiego 20/24 A w centrum Kielc. *2 piętro. *Ogrzewanie miejskie. *Powierzchnia 50 m2. *Balkon. *Piwnica. *Parking na dziedzińcu - wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

800 zł24 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajme kawalerke,sprzet agd,czyste,dobra komunikacja prosz o kontakt telefoniczny  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

250 000 zł53 m² 4 990,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w znakomitej okolicy w Skarżysku - Kamiennej! Jeśli poszukujesz ciekawego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

549 000 zł86 m² 6 383,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kup mieszkanie w pięknej lokalizacji i ciesz się każdym dniem! 16 luksusowych mieszkań położonych w kameralnym, ogrodzonym osiedlu przy wschodniej granicy Kielc w Woli Kopcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł46 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Komfortowo wykończone, dwu pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Kielc - przy ul. Wiosennej, na osiedlu Sady. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puscha

Kielce,świętokrzyskie

525 000 zł65 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Państwu Funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe w najszybciej rozwijającym się osiedlu Ślichowice w Kielcach. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł70 m² 6 594,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Homelia Nieruchomości prezentuje: trzypokojowe mieszkanie po pow. 69,6 m2 położone przy ul. Jaworskiego 16. mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Klasyczny rozkład, duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wielkopolska

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł28 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja W ofercie prezentuję Państwu Kawalerkę 27,8 m2 usytuowaną na 2 Piętrze w 4 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy dodatkowo piwnica która nie jest ujęta w metrażu. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł56 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56,5 m2 osiedle Jagiellońskie bardzo blisko Centrum. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą Mieszkanie składa sie: -3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Staszów,świętokrzyskie

180 000 zł23 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w centrum Staszowa na ulicy Kolejowej. W mieszkaniu znajduje sie aneks kuchenny umiejscowiony w przedpokoju,mała lazienka z prysznicem,duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 usytuowane na wysokim parterze w wieżowcu na os.Świętokrzyskie. Mieszkanie po generalnym remoncie 4 lata temu, częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malskiej

Kielce,świętokrzyskie

1 550 zł46 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46 m2, zlokalizowane w bloku na Osiedlu Słoneczne Wzgórze, przy ul. F. Malskiej. Mieszkanie usytuowane na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Kielce,świętokrzyskie

545 000 zł54 m² 10 092,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedania 2 - pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54m2 z pełnym wyposażeniem. Usytuowane w spokojnej okolicy na Os. Słoneczne Wzgórze, przy ul. Zapolskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł26 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 26 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: - pokój - Kuchnia - Łazienka - osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jędrzejów,świętokrzyskie

258 000 zł45 m² 5 725,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji Osiedla zachód 2 pokojowe 45,06 m2 do remontu. Oferta na wyłączność - tylko U nas! Do sprzedaży mieszkanie 45,06m2, do remontu, 2 pokoje oraz widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rosochy

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

255 000 zł61 m² 4 180,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży posiadamy przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 61m2 na osiedlu Rosochy w Ostrowcu Świ,ętokrzyskim. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł66 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży Przytulne 3 pokoje na 2 piętrze Bez Piecyka, do wprowadzenia. Idealne dla rodziny jak i pod Wynajem! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

369 900 zł39 m² 9 485 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne mieszkanie dla studenta naprzeciwko politechniki świetokrzyskiej blisko centrum blisko obu Galerii echo i korony. Do Uczelni około 300m. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł43 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia mieszkanie o pow. 42,6 m2, usytuowane w kameralnym trzypiętrowym bloku, zlokalizowanym w Centrum Kielc, składające się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

238 000 zł35 m² 6 844,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe z widną kuchnią. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,77 m2, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 46 m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Atrakcyjna lokalizacja blisko Centrum Kielc. Mieszkanie składa się z : -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij