dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 474 ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży nowoczesne umeblowane i wyposażone mieszkanie, z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie o powierzchni 68,33m2 usytuowane jest na 4 piętrze, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Loftowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 50 m , 3 pokoje Pl. Wolności, kielce. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży stylowego, loftowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

399 253 zł39,53 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę nowoczesnego apartamentu o pow. 68 m2 i 140 m2 Kielce, zagórze, prochownia. Kupujący nie płaci podatku pcc Mieszkanie deweloperskie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

468 395 zł40,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,73 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł31,30 m² 8 274,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: ustawne i ciche mieszkanie o pow. 31,3 m usytuowane na szóstym piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,80 m² 9 916,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 pokoje gotowe do zamieszkania - 10 min piechotą do Politechniki Idealna propozycja pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

416 380 zł38,20 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na I piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

603 046 zł49,43 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 49,43 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 000 zł25,93 m² 14 924,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Luksusowy mikro-apartament w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Gotowy do zamieszkania, pod klucz! Brak podatku pcc! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł87 m² 8 161 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w samym centrum Kielc - łączna powierzchnia ponad 87 m Kontakt: gabriela Gołąb tel. 535*907*151   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 000 zł46,25 m² 7 589,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament na sprzedaż położony w Solcu Zdrój Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł59,40 m² 7 323,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz mieszkania położonego na osiedlu Czarnockiego, w bliskim sąsiedztwie Centrum, ta oferta na pewno Cię zainteresuje!.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55,70 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na 2 piętrze o pow. 55,7 m2 do remontu w doskonałej lokalizacji - blisko centrum, na os. Szydłówek Mieszkanie 2-pokojowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64,60 m² 9 272,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł31,30 m² 10 063,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta ul. Sandomierska Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,30 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* na sprzedaż * Mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 62m2, znajdujące się na parterze w 5piętrowym apartamentowcu w inwestycji parkowe wzgórze Wykończone "pod Klucz" brak podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul. Iłżecka 23, prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,50 m2, piętro 1/4, przy ul. Polnej w Ostrowcu Św.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł49,60 m² 8 024,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyzowany lokal z fotowoltaiką, gotowy na własną działalność lub wynajem w centrum Kielc! Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, dwupoziomowy lokal biurowo-mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł72,43 m² 12 494,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie Z klasą | naturalny marmur I granit | gotowe do wprowadzenia Biuro nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł57,40 m² 9 912,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57 ,40 m , położone w ścisłym centrum Kielc przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53,30 m² 6 360,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone na VIII piętrze w X piętrowym wieżowcu na os. Ksm, ul. Chopina. Ze względu na położenie na osiedlu blisko centrum i z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-21

780 092 zł67,84 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje z balkonami | Sandomierz | gotowe do zamieszkania Dla rodzin i inwestorów zyskujesz nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji, w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,90 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 34,90 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 4 -piętrowym bloku przy ul. Pocieszka, na osiedlu Sady. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 960 zł34,08 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 34,08 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

419 060 zł36,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,44 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł66,55 m² 4 733,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie bezczynszowe 66,55 m Grabki Duże, gm. Szydłów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,55 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - tylko trzy wolne mieszkania nowoczesne- funkcjonalne zdjęcia przykładowe Premium Apartment prezentuje: twoje nowe, komfortowe życie zaczyna się tutaj - Jędrzejów, ul. Warsztatowa Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje pierwsze M Styl, spokój i bezpieczeństwo | ul. Baczyńskiego 5 Szukasz idealnego mieszkania na start? Miejsca, które łączy nowoczesne budownictwo z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz wejść bez remontu i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ i świetną lokalizację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł67,19 m² 8 617,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w samym sercu miasta przy ul. Henryka Sienkiewicza, w pięknej, odrestaurowanej kamienicy. To idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

635 364 zł58,83 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 58,83 mkw usytuowane na VIII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł62,81 m² 10 030,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam 3pokojowe mieszkanie z balkonem, osobną kuchnią oraz komórką lokatorską. Bez prowizji Mieszkanie na ul.Puscha - Ślichowice Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 2 stronne o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

755 370 zł59,45 m² 12 705,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie, częściowo wykończone , z dużym balkonem, zlokalizowane na 6 piętrze apartamentowca w centrum Kielc, przy ul. Romualda. Mieszkanie bardzo widne,.

Szczegóły ogłoszenia

458 540 zł45,40 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł131,67 m² 4 860,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni 66,67 m2 usytuowany na piętrze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w Trzciankach k. Nowin. Budynek o nowoczesnej bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43,70 m² 41,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,70 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ul. Orkana, na osiedlu Uroczysko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na szóstym piętrze w 7 piętrowym Apartamentowcu, przy Ul. Władysława Andersa w Kielcach. Na powierzchnię 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Śląskiej na ksm-mie. W skład mieszkania wchodzą: -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł40,56 m² 2 095,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego nieruchomość lokalową położoną w Kielcach przy ul. Przejazd.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij