dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 474 ogłoszenia

652 460 zł64,60 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 64,60 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,54 m² 8 358,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: idealne 2 pokoje na 2. piętrze - ul. Pocieszka, osiedle Sady! Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację z niskimi kosztami utrzymania? Mamy ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 897 zł57,39 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Hot oferta tylko U nas! Apartament 57,39 m z tarasem 25,69 m | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park Zdrojowy Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 57.39 m z tarasem 25,69.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i zadbane mieszkanie 2pokojowe przy ul. Żeromskiego, w bardzo dobrej lokalizacji. W najbliższej okolicy m.in. sklepy, poczta, szkoły, biblioteka, galeria Skałka.

Szczegóły ogłoszenia

437 690 zł38,06 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 30 m , zlokalizowany przy ul. Lotniczej 8 w Kielcach. W pobliżu znajduje się Politechnika Świętokrzyska oraz Sąd Rejonowy, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38,20 m² 6 413,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 38,20 m - ul. Tadeusza Króla, sandomierz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,20 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,29 m² 8 055,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

447 500 zł35,80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

506 550 zł46,05 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,92 m² 8 328,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Nieruchomość położona jest na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Józefa Piłsudskiego 36. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 570 zł84,10 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 84,10 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem okazjonalny przy ul. Kopernika 15 w Skarżysku-Kamiennej. Idealna lokalizacja dla osób ,które cenią sobie ciszę i spokój. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w naszej ofercie nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m na wynajem, zlokalizowane na parterze nowego apartamentowca z 2024 roku, położonego na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł45,20 m² 5 884,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 45,20 m , które czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł219,88 m² 6 139,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Oferuję do sprzedaży apartament o powierzchni 219,88 m , położony na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta. Apartament zachwyca wysokością pomieszczeń ok. 3,5 m, dużymi oknami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkania z ogródkami - Enklawa Prendowskiej w Kielcach Na sprzedaż 2 komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

546 576 zł46,32 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż kawalerkę do remontu w świetnej lokalizacji - Centrum, ul. Paderewskiego 37/39a/ Sienkiewicza idealną dla pary lub pod wynajem. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu przestronne , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m , zlokalizowanego przy ul. Okrzei 66 w Kielcach. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,60 m² 7 214,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe (pierwotny projekt przewidywał 4 pokoje) mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji - os. Sady ul. Nowowiejska 15 idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 836 zł82,67 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M 11 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z domofonem. Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 414 zł46,02 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,02m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena mieszkanie W wyjątkowym stylu- blisko zalew kielecki - tereny zielone premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m z loggią,

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy nowe mieszkanie 2-pokoje w nowym budynku, mieszkanie o pow. użytkowej 43 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Okrzei 33 w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

508 788 zł40,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł62,50 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż Kielce, ul. Meisnera, ślichowice Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Ostrowcu świętokrzyskim w osiedlu Słoneczne. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi do których jest bezpośrednie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,70 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m2 zlokalizowane na parterze w bloku na osiedlu Ślichowice, przy ul.Dewońskiej. W najbliższym otoczeniu znajduje się kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,27 m2 zlokalizowane na siódmym piętrze w nowoczesnym 10 - piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1pokojowe przy ul. Majówka. Mieszkanie w pełni umeblowane, pralka, lodówka, telewizor. Wszystkie media i ciepła woda z sieci miejskiej. Koszty miesięczne: - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż kameralny apartament zlokalizowany na osiedlu Baranówek w ul. Obrońców Westerplatte Kielcach, przygotowane Pod Klucz i objęte gwarancją na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48m2! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,9m2 w doskonałej lokalizacji! Piękny widok na panoramę miasta! Znajduje się w Kielcach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł58,90 m² 5 770,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż: komfortowe, umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie - Staszów, ul. Jana Pawła II Jeśli szukasz wygodnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Z balkonem, o powierzchni 40,2m2, zlokalizowane na trzecim piętrze przy ul. Rejowskiej 26 w Skarżysku - Kamiennej. Opiekun oferty -> Agata Domagała tel.

Szczegóły ogłoszenia

427 840 zł38,20 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł66,76 m² 7 923,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 66,67m kw usytuowane na II piętrze w bloku II piętrowym, w centrum miasta. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnego wc;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 000 zł39,17 m² 11 182,03 zł/m²