dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 474 ogłoszenia

579 000 zł46,32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

456 280 zł37,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z dużym tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,40 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł70,39 m² 6 520,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie w centrum miasta | Połaniec, ul. Kilińskiego 4 Salon | 2 pokoje | kuchnia | łazienka z wc | hall Cena: 459 000 zł Powierzchnia: 70,39 m Piętro: 2 / 3.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł61,74 m² 9 475,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje - Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Struga Kielce z Dwoma piwnicami jeśli szukasz gotowego mieszkania dla rodziny jeśli cenisz wygodę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świetokrzyski ul.Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie po remoncie o powierzchni 52,30 m2 przy ul. Sienkiewicza w Ostrowcu Św.,.

Szczegóły ogłoszenia

433 356 zł44,22 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł63,63 m² 13 295,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament premium z ogromnym tarasem przy parku idealny do zamieszkania lub jako inwestycja! Na sprzedaż przestronny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

742 900 zł78,20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 78,20 mkw usytuowane na IV piętrze w drugim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią i funkcjonalnym układem - ul. Barwinek, os. Barwinek, kielce (woj. świętokrzyskie) Mieszkanie o powierzchni 59,32 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł55,71 m² 11 488,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

| na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,71 m2, zlokalizowane na parterze w apartamentowcu w Cedzynie koło Kielc. Mieszkanie nowoczesne, umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

863 784 zł79,98 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 79,98 mkw usytuowane na X piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w centrum przy ul.Staszica, zlokalizowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu m.in. szkoły , sklepy, supermarkety, około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 019 000 zł81 m² 12 580,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnej inwestycji Grabina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M33 Prezentujemy do sprzedania 46 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle Grabina etap II   bezpośrednio od dewelopera. W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł55,30 m² 3 960,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 55.30m! 3 POKOJE! BEZCZYNSZOWE! Urządzona kuchnia w meble w zabudowie oraz Sprzęt AGD! Idealne Pod Inwestycje! SPOKOJNA OKOLICA! UROKLIWE TERENY ZIELONE BLISKOSC.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w ścisłym centrum miasta Kielc przy Rynku. Powierzchnia ok. 50 m kw obejmuje dwa pokoje ze skosami, kuchnię z oknem, łazienkę z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 300 zł47,25 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M 12 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 53,90 m z loggią zlokalizowanego na popularnym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33,25 m² 8 691,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią bez piecyka, wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - ostatnie mieszkania! Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,95 m zlokalizowane na II piętrze nowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł90,94 m² 9 555,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowe mieszkanie W centrum kielc 81 m 900 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w ścisłym centrum Kielc. Nieruchomość łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 48m2, położone na osiedlu Czarnów przy ulicy Bolesława Chrobrego. Mieszkanie składa się z: -2 oddzielnych pokoi -oddzielnej kuchni -łazienki z wc i wanną -korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł72,90 m² 26,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w centrum Kielc przy ul. Targowej. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,9 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,98 m² 12 489,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i widokiem na Telegraf - Bella Vista, kielce Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

504 750 zł40,38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

$$rezerwacja$$ *** tylko W naszym biurze *** Potencjał i Spokój - 3 Pokoje na Pod Dalnią (parter) Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54,40 m² 6 966,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Jaworskiego w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 48,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł65 m² 1 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty: kameralnego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego w zabytkowym dworku. To propozycja dla osób poszukujących niepowtarzalnego klimatu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29,06 m² 41,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,90 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Ckdom prezentuję na wynajem mieszkanie przy ul. Warszawskiej, sady, przy samej Galerii Korona. Powierzchnia wynosi 38,90m2 i składa się z: - sypialni - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,51 m² 5 400,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu, nową ofertę sprzedaży nieruchomości - mieszkanie stanowiące odrębną własność, zlokalizowane w Sandomierzu przy ulicy Słowackiego. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

532 680 zł46,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

387 300 zł38,73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26,72 m² 65,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy prestiżową kawalerkę o pow. użytkowej 26,72 m2, usytuowane na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku Dzielnica Kielczanka przy ul. Al. Solidarności w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

614 040 zł51,17 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,17 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, przy ul. Romualda, na os. Ksm. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł37,82 m² 68,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przygotowaniu w naszej ofercie nowe mieszkanie położone u podnóża Karczówki w otoczeniu terenów zielonych a także ogrodu botanicznego. Usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 000 zł123,03 m² 6 770,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam absolutnie wyjątkowe mieszkanie na wzgórzu, z niepowtarzalnym widokiem! Piękne zachody słońca! Jest tu wszystko: przestrzeń, prywatność, komfort, stylowe wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

386 912 zł34,24 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2 zlokalizowane w samym sercu Ostrowca Świętokrzyskiego przy ulicy Siennieńskiej 4. To idealna propozycja dla osób szukających.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij