dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 473 ogłoszenia

585 000 zł61,74 m² 9 475,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje - Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Struga Kielce z Dwoma piwnicami jeśli szukasz gotowego mieszkania dla rodziny jeśli cenisz wygodę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec Świetokrzyski ul.Iłżecka 23 wystawia do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie po remoncie o powierzchni 52,30 m2 przy ul. Sienkiewicza w Ostrowcu Św.,.

Szczegóły ogłoszenia

433 356 zł44,22 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł63,63 m² 13 295,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament premium z ogromnym tarasem przy parku idealny do zamieszkania lub jako inwestycja! Na sprzedaż przestronny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią i funkcjonalnym układem - ul. Barwinek, os. Barwinek, kielce (woj. świętokrzyskie) Mieszkanie o powierzchni 59,32 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

863 784 zł79,98 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 79,98 mkw usytuowane na X piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 019 000 zł81 m² 12 580,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnej inwestycji Grabina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M33 Prezentujemy do sprzedania 46 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 300 zł47,25 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska-bez podatku pcc M 12 szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 53,90 m z loggią zlokalizowanego na popularnym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - ostatnie mieszkania! Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,95 m zlokalizowane na II piętrze nowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł90,94 m² 9 555,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowe mieszkanie W centrum kielc 81 m 900 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w ścisłym centrum Kielc. Nieruchomość łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 48m2, położone na osiedlu Czarnów przy ulicy Bolesława Chrobrego. Mieszkanie składa się z: -2 oddzielnych pokoi -oddzielnej kuchni -łazienki z wc i wanną -korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł72,90 m² 26,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w centrum Kielc przy ul. Targowej. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,9 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54,40 m² 6 966,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Jaworskiego w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 48,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł65 m² 1 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty: kameralnego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego w zabytkowym dworku. To propozycja dla osób poszukujących niepowtarzalnego klimatu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29,06 m² 41,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,90 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Ckdom prezentuję na wynajem mieszkanie przy ul. Warszawskiej, sady, przy samej Galerii Korona. Powierzchnia wynosi 38,90m2 i składa się z: - sypialni - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,51 m² 5 400,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu, nową ofertę sprzedaży nieruchomości - mieszkanie stanowiące odrębną własność, zlokalizowane w Sandomierzu przy ulicy Słowackiego. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

532 680 zł46,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

387 300 zł38,73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

614 040 zł51,17 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,17 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, przy ul. Romualda, na os. Ksm. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 000 zł123,03 m² 6 770,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam absolutnie wyjątkowe mieszkanie na wzgórzu, z niepowtarzalnym widokiem! Piękne zachody słońca! Jest tu wszystko: przestrzeń, prywatność, komfort, stylowe wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2 zlokalizowane w samym sercu Ostrowca Świętokrzyskiego przy ulicy Siennieńskiej 4. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52,04 m² 38,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 52,04 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

603 015 zł57,43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,43 mkw usytuowane na VII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 460 zł78,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Alei Solidarności oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 220 zł55,80 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 55,8 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł28,80 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie z balkonem osiedle ksm gotowe do zamieszkania od zaraz. Prezentujemy Państwu przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł39,80 m² 10 276,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w home perfect. Posiadamy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W kazimierzy wielkiej! Grupa Fortis Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu zadbanego oraz umeblowanego mieszkania zlokalizowanego w Kazimierzy.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł53,86 m² 11 604,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 , zlokalizowane na 5 piętrze w 5-pietrowym apartamentowcu z 2015 roku, przy ul. Starowapiennikowej, na osiedlu Barwinek.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł57,60 m² 12 013,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35 m2 , powierzchni całkowitej ok. 57,6 m2 zlokalizowane na os. Ślichowice przy ul. Tektonicznej. Budynek z roku 2007.

Szczegóły ogłoszenia

353 625 zł30,75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 30,75 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piętrowe mieszkanie z lokalem usługowym | ul. Adama Mickiewicza, staszów Cena: 489 000 zł | Powierzchnia łączna: ok. 95 m Mieszkanie: ok. 64 m | Lokal usługowy: 30,95 m brak.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł68,01 m² 6 499,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Sady Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł63 m² 10 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży gotowego, urządzonego mieszkania w nowszym budownictwie z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

453 230 zł37,15 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł79,40 m² 7 807,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Kielc - ul. Sienkiewicza Lokalizacja : Kielce, ul. Sienkiewicza Powierzchnia : 79,4 m Piętro : 2 Parking : miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu przestronne , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50m , zlokalizowanego przy ul. Lipowej w Nagłowicach w powiecie Jędrzejowskim.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem przy parku | ul. Biskupa Kaczmarka -chęcińska gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,35.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij