dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

615 000 zł63 m² 9 762 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1985 roku. Budynek z cegły, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł54 m² 7 271,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie os. Uroczysko balkon loggia, oddzielna kuchnia Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Permska

Kielce,świętokrzyskie

897 000 zł76 m² 11 844,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego Lokalizacja - ul. Permska, ślichowice Metraż 75.73m2 Piętro 0/3 GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

639 000 zł57 m² 11 257,90 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży widokowego mieszkania 3-pokojowego piętro 10 w plaza tower II w prestiżowej lokalizacji w Kielcach Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Staszica

Kielce,świętokrzyskie

1 450 zł37 m² 39,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne i przestronne, ciepłe, jednopokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną, w centrum Kielc, tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

569 000 zł60 m² 9 469,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Gotowego do zamieszkania 3 pokojowego po generalnym remoncie mieszkania na Barwinku. Jeśli szukasz mieszkania dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Andrzeja

Cedzyna,świętokrzyskie

1 429 999 zł143 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie typu penthouse, które z pewnością przyciągnie uwagę miłośników luksusu i komfortu. Położony na szczycie budynku, oferuje nie tylko przestronność, ale również spektakularne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

330 000 zł37 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

(rezerwacja) Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Hożej w Kielcach. Lokal jest po remoncie instalacji elektrycznej i hydraulicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Staszów

Staszów,świętokrzyskie

225 000 zł48 m² 4 697,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż w Staszowie ul. Jana Pawła II Prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,9 m , zlokalizowane w Staszowie przy ulicy Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł49 m² 8 977,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, po generalnym remoncie. Bardzo dobra lokalizacja po remoncie piętro 1. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł48 m² 7 966,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania piękne, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, o pow. 47,7m2 Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i widokiem na panoramę Kielc - ul. Marsz. J. Piłsudskiego, os. Świętokrzyskie, kielce Mieszkanie o powierzchni 39,64 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości konsus oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 33 m2 usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

210 000 zł48 m² 4 369,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o pow. 48,06 m2 zlokalizowane na IV piętrze w czteropiętrowym budynku, w Skarżysko - Kamiennej przy ul. Konopnickiej. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bąkowa

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł56 m² 53,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 56,45 m | ul. Bąkowa | nowoczesny apartamentowiec Tylko w ofercie Biura konsus nieruchomości & finanse Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

2 600 zł47 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,43 m2, usytuowane na 4 piętrze z 4. Nieruchomość położona przy ulicy wojska polskiego, "bella Vista". Budynek wybudowany w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dębowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

671 775 zł84 m² 7 973,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany 4 pokojowego mieszkania w Apartamentowcu z ogródkiem 100m2. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł48 m² 8 610,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,5 m w Kielcach, przy ul. Króla Bolesława Chrobrego. Lokal usytuowany na 2. piętrze 10-piętrowego bloku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

1 300 zł37 m² 34,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie na wynajem! osiedle ksm! balkon! Oferujemy na wynajem umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,40m2 usytuowane na wysokim parterze (półpiętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł66 m² 6 962,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 3 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł74 m² 5 355,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

| mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74,5 m2, zlokalizowane przy ul. Żelaznej, w ścisłym centrum Kielc. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Kamienica po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowapiennikowa

Kielce,świętokrzyskie

1 900 zł38 m² 49,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,37 m2 , usytuowane na szóstym piętrze w 6-piętrowym bloku z 2015 roku, na osiedlu Barwinek przy ul. Starowapiennikowej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł60 m² 8 637,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wygodne, 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Barwinek (ul. Barwinek 22). To wyjątkowa okazja, aby stać się właścicielem mieszkania na jednym z najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

249 000 zł24 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: kielce, ul. Jagiellońska 49, 1. piętro z 4 Powierzchnia: 23 m Standard: po generalnym remoncie 3 lata temu, wymienione okna, gotowa do zamieszkania lub wynajmu. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Staszów,świętokrzyskie

159 000 zł15 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa kawalerka po remoncie, na parterze w Staszowie ul. Koszarowa. Powierzchnia: 15 m . Oferujemy przytulną, świeżo wyremontowaną kawalerkę, idealną dla singla lub pary ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

789 000 zł72 m² 10 920,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 - pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone, mieszkanie w apartamentowcu z 2017 roku, przy ul. Witosa 103b. Bez prowizji! Kupując to mieszkanie nie zapłacisz żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro Nieruchomości Expert prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , przy ul. Radwana 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł59 m² 10 097,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, dwustronnego, 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Idealne dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Staszów

Staszów,świętokrzyskie

170 000 zł38 m² 4 415,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,5 m , ul. Jana Pawła II, staszów Cena: 170 000 zł Powierzchnia: 38,5 m Piętro: 4 z 4 Liczba pokoi: 2 Rynek: wtórny Opis nieruchomości Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł42 m² 8 682,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,57 m zlokalizowane w Kielcach os. Czarnów ul. Piekoszowska. Podstawowe informacje: cena: 369 000 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

666 120 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55,51 m2 , z loggią od strony południowej o pow. 9,52 m2. usytuowany na 10 piętrze nowego apartamentowca plaza tower II przy ulicy Zagnańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, w kameralnym dwupiętrowym bloku. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

1 100 zł26 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| rezerwacja Do wynajęcia 1 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 26,10 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w wieżowcu, na osiedlu ksm przy ul. Źródłowej W skład pomieszczeń mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Kielce,świętokrzyskie

2 400 zł73 m² 32,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,02 m2 , zlokalizowane na drugim piętrze w budynku na osiedlu ksm w Kielcach. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł59 m² 8 412 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2.usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku na Barwinku. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon typu loggia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

1 000 000 zł80 m² 12 528,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł33 m² 8 078,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 2 piętro, duży balkon, miejsca parkingowe, blisko Centrum. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Sandomierz

Sandomierz,świętokrzyskie

177 000 zł24 m² 7 224,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka w sercu miasta ul. Słowackiego 18 Marzysz o własnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta urokliwa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Wyremontowanego 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji dla rodziny lub pod wynajem tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferty nie znajdziesz na otodom! Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w świetnej lokalizacji w Kielcach, przy ul. Źródłowej. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodomaszowska

Kielce,świętokrzyskie

1 750 zł39 m² 44,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| < rezerwacja > Do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,48 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym 4-piętrowym budynku w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij