dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

699 999 zł84 m² 8 299,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,34 m zlokalizowane na prestiżowym osiedlu przy ul. Wincentego Witosa - jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Źródlana

Bilcza,świętokrzyskie

3 500 zł63 m² 55,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w Bilczy zaledwie kilkanaście minut od centrum Kielc. Wysoki standard | Prywatny ogródek | Miejsce parkingowe Na wynajem nowoczesne, bezczynszowe mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

478 000 zł50 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym przy ul Marszałkowskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z którego jest wyjście na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 48 m | centrum kielcul. Wojska Polskiego 35 tuż obok Świętokrzyskiego Oddziału nfz Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na wynajem komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Południowej w Kielcach Główne atuty mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Kielce,świętokrzyskie

839 000 zł66 m² 12 809,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.,50 m . To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

535 000 zł51 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem bez piecyka, 1 piętro, osiedle Kochanowskiego Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

569 000 zł44 m² 12 993,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią ul. Piłsudskiego , Kielce Opis nieruchomości: prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,79 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł48 m² 9 602,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja! Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowego, 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malskiej

Kielce,świętokrzyskie

355 000 zł42 m² 8 533,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie o powierzchni 41,60 m kw. składające się z 2 pokoi, kuchni ciemnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 7 piętrze 8 piętrowego bloku z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł49 m² 8 381,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.79 m2, usytuowane na 1 piętrze kamienicy przy ul. Paderewskiego 19/25. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon - sypialnia - wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł62 m² 8 317,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na Sprzedaż Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem, na 3 piętrze. Idealne mieszkanie dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

2 450 zł49 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,17 m2, zlokalizowane na I piętrze z IV. Nieruchomość położona przy ulicy Barwinek 2. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zagórskiej w Kielcach Główne atuty mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie na ul. Częstochowskiej osiedle Herby. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. w II piętrowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł45 m² 8 827,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Wyspiańskiego os. Bocianek. Mieszanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

489 000 zł41 m² 11 944,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Baranówek. W naszej ofercie sprzedaży przedstawiamy Państwu bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł46 m² 7 375,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m, położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chałubińskiego

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł46 m² 8 116,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż bardzo zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,20 m2, piętro 3/4 z doskonałym rozkładem i możliwością zamieszkania od zaraz. Kielce, ul chałubińskiego 36 w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

635 835 zł55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży 3- pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,29 m2 zlokalizowane przy ul. Jerzego Bogumiła Puscha w dzielnicy Ślichowice. Usytuowane na I piętrze w II piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowoczesne 3 pokoje po generalnym remoncie Osiedle Świętokrzyskie Na sprzedaż w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na popularnym i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł62 m² 7 306,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ul. Nowowiejska, os. Sady jedno z tych miejsc w Kielcach, gdzie miasto oddycha wolniej. To tu, wśród rozległych terenów zielonych, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

235 000 zł41 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Piłsudskiego, skarżysko-Kamienna Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych części Skarżyska-Kamiennej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł67 m² 6 194,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 Kielce, ul. Sienna 9 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 67 m2, zlokalizowanego w Kielcach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Ustawnego 2 pokojowego mieszkania Idealne dla pary, singla jak i pod inwestycje z uwagi na pożądaną lokalizację! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł26 m² 11 629,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

***rezerwacja*** Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 25,71 mkw. usytuowany na parterze z tarasem o powierzchni 21,34 mkw. na Osiedlu Bella Vista, przy ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł32 m² 12 658,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament o powierzchni 31,52 mkw. usytuowany na 4 piętrze w Apartamentowcu Rezydencja Klonowa przy ul. Klonowej w Kielcach. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,30m2 w samym centrum Kielc zlokalizowane na 3 piętrze bloku z cegły przy ulicy Żelaznej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 922 zł68 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Pińczów,świętokrzyskie

245 000 zł54 m² 4 528,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł54 m² 7 262,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł46 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w bloku przy ul. Spółdzielczej 5. W skład mieszkania wchodzą: - 3 niezależne pokoje - osobna, ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Kielce,świętokrzyskie

1 590 zł35 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponuję do wynajęcia przytulne 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze 4-ro piętrowego budynku, położonego w Kielcach, w początkowej części ul. Pomorskiej od ulicy Źródłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

539 000 zł52 m² 10 309,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 52,28 m z garażem podziemnym - Kielce, ul. Tektoniczna (ślichowice) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Kielc - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł50 m² 11 533,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z własnym ogródkiem - przy parku doliny silnicy I zalewu kieleckiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania od razu, bez nakładów i stresu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł55 m² 7 228,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 55,2 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

375 000 zł86 m² 4 360,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę 4 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 86m2 w nowej inwestycji " osiedle pod wierzbami" na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 199 999 zł109 m² 10 970,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Niepowtarzalne mieszkanie na osiedlu Ślichowice Nowoczesność , komfort i spokój w jednym! (oferta dostępna wyłącznie w biurze ckdom zarezerwuj już teraz) Jeżeli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karskiego

Kielce,świętokrzyskie

739 000 zł65 m² 11 317 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe nowocześnie urządzone mieszkanie w nowym budownictwie w pobliżu Telegrafu. Apartament ma 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konarskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł36 m² 41,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w Kielcach przy ul. Konarskiego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki o łącznej powierzchni 35,90 mkw. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

279 134 zł47 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum Kielc ul. Jana Pawła iibudynek po remoncie: elewacji, klatek schodowych i przyłączy elektrycznychnajniższa cena na rynku 5990zł/m Atuty inwestycyjne Budynek po remoncie: elewacji,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij