dowolna

Mieszkania świętokrzyskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

1 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 471 ogłoszeń

559 000 zł72,50 m² 7 710,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 72 m w samym Rynku - ul. Mała, kielce Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 72.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,10 m² 45,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane na parterze bloku na osiedlu Szydłówek przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł27,70 m² 9 963,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż:

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodny apartament w spokojnej okolicy usytuowany na I piętrze dwupiętrowego kameralnego apartamentowca na Szydłówka Górnym. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł43,50 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż praktyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji ul. Seminaryjska w Kielcach, w zadbanym niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł41,13 m² 11 524,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze os. Ślichowice w bloku z 2014 roku z dużym balkonem Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł117,90 m² 6 361,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkania w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Parter z ogródkiem oraz dwupoziomowe apartamenty Zielone Wzgórza to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł71,43 m² 7 265,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,43 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł67,39 m² 8 606,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się pierwszy raz i od razu ma się ochotę zostać na dłużej. To właśnie jedno z nich. W samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł59,35 m² 8 424,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni 59,35 m2 usytuowany na parterze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w Trzciankach k. Nowin. Budynek o nowoczesnej bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 900 zł58 m² 9 981,03 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez podatku pcc Mieszkania gotowe do odbioru! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , które łączy nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas - oferta na wyłączność wymarzone miejsce do życia miejsce postojowe W garażu podziemnym premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł65 m² 9 030,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: przestronne trzypokojowe mieszkanie w Osiedlu Barwinek! Powierzchnia mieszkania 64,80m Piętro pierwsze Blok z 2001 roku Orientacja:Na trzy strony świata, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł33,70 m² 9 881,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Uroczysko Doskonała lokalizacja dla singla, pary lub pod wynajem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,70 m² 8 733,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Komfortowe Mieszkanie z Balkonem Kielce, ślichowice, ul. Dewońska Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy funkcjonalny układ, wygodę i świetną infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 48,2 m, zlokalizowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Grochowej.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł50,90 m² 8 998,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*** tylko U nas *** Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Nowinach, położone na 4. piętrze, z którego roztaczają się piękne widoki na okolicę. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

427 225 zł37,15 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia funkcjonalna mała kawalerka mieszcząca się na ul. Zagnańskiej od strony Centrum miasta. Mieszkanie w nowszym budownictwie o powierzchni około 17,00 m2 , usytuowane na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy Alei Armii Krajowej. W najbliższym otoczeniu bloki, poczta główna, szkoły podstawowe, przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2021 r., na osiedlu Psie Górki.

Szczegóły ogłoszenia

468 395 zł40,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,73 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 45,3 m , zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Lotniczej. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Każdy poranek z widokiem, który przypomina, że mieszkasz ponad miastem. Na wynajem klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie/lokal o powierzchni 53,5 m , położone na 6 piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł65,80 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które zaprojektujesz dokładnie pod siebie ? A może lokaty kapitału w miejscu, które nigdy nie traci na wartości ? Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,30 m² 7 399,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! dwupokojowe mieszkanie W centrum - ul. Marszałkowska, os. Sady Biuro Nieruchomości konsus prezentuje na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie, ul. Jeziorańskiego 31, osiedle Świętokrzyskie Mieszkanie na 4 piętrze z windą Powierzchnia wynosi 46,10m2, w którego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

468 395 zł40,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,73 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 550 zł79,10 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej w zabudowie bliźniaczej znajdującej się w Kielcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Wiśniowa , 73,4 m Cena: 520 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 73,4 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 3 z 4 Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 574 zł28,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro nieruchomości konsus oferuje do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Czarnów przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Stylowe mieszkanie po remoncie os. Ksm, ul. Sandomierska, kielce Na sprzedaż oferuję piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Kielc na os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 490 zł47,62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 47,62 m | 1 piętro | balkon ok. 10 m | apartamentowiec 2023 | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,62.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł54 m² 37,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 54 m | centrum Kielc | ul. Silniczna | 1 piętro | parking | świetna komunikacja Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w ścisłym centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

961 496 zł77,54 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Park sosnowy / nowy etap / najlepsze położenie Inwestycja `park Sosnowy II` zlokalizowana jest przy ulicy Artylerzystów w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 24 mieszkania na 5kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,50 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie włącznie z garażem na urokliwym osiedlu przy hucie w Sandomierzu. Mieszkanie na pierwszym piętrze 59,5 m2. 3 pokoje bardzo ustawne w jednym z nich klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

320 430 zł29,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. IX wieków Kielc. Mieszkanie składa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij