dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Terra homema przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,40 m, położonego na 1. piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Częstochowska

Kielce,świętokrzyskie

2 700 zł57 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 , zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 2008 roku, przy ul. Częstochowskiej, na osiedlu Herby. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaznowskiego

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł62 m² 35,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| rezerwacja Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Kaznowskiego, na osiedlu Ślichowice Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

169 500 zł15 m² 11 188,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - idealne centrum miasta - ul Jana Pawła II 19. W sąsiedztwie znajdują się lub są w trakcie budowy, nowe prestiżowe apartamentowce - np osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

2 490 000 zł243 m² 10 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym na przedmieściach Kielc (w Bilczy) - około 10min jazdy samochodem do Kielc. Dom usytuowany na zagospodarowanej, ogrodzonej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - oferta na wyłączność! mieszkanie 2 pokoje pod klucz nad zalewem! inwestycja moja klonowa! I pietro Z balkonem na zachód! urządzone I wyposażone pod klucz! miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łosienek

Łosienek,świętokrzyskie

299 000 zł3 050 m² 98,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka, znajdująca się w odległości ok 20 km od Centrum Kielc - Łosienek. Doskonały kształt. Działka znajduje się w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie nowobudowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł48 m² 8 037,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania w doskonałej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko U mnie nieruchomości oferuje Do wynajęcia luksusowy Apartament Premium Plus w prestiżowej lokalizacji Plaza Tower II! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 -pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ściegiennego

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł74 m² 9 424,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł80 m² 6 198,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Unikalna okazja inwestycyjna W sercu kielc! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 80,57 m2, położoną na pierwszym piętrze zadbanego budynku z 2005 roku. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka z osobną, widną kuchnią, usytuowana na 2 piętrze w bloku z windą przy ul. Hożej 46. Układ mieszkania: przestronny salon z wyjściem na balkonoddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

355 000 zł47 m² 7 505,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub zamiana mieszkanie W ścisłym centrum kielc, ul. Równa Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na kawalerkę po remoncie w nowszym budownictwie, najlepiej w Kielcach lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

435 213 zł44 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej, oferujące piękny widok na Góry Świętokrzyskie z balkonu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Kostomłoty Pierwsze

Kostomłoty Pierwsze,świętokrzyskie

34,62 zł/m²130 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 130 m , zlokalizowany w jednopiętrowym budynku w miejscowości Kostomłoty Pierwsze, bezpośrednio przy trasie S74, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

410 000 zł44 m² 9 318,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 44 m po generalnym remoncie | Parter | 2 miejsca parkingowe | Blisko Centrum Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu zamieszkać? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Częstochowska

Kielce,świętokrzyskie

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje | wysoki standard | taras | gotowe do zamieszkania Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowala

Kowala,świętokrzyskie

619 000 zł184 m² 3 364,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Dom 183,96 m na działce 1089 m Kowala, gm. Nowiny stan surowy zamknięty Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 183,96 m , w tym powierzchni mieszkalnej 141,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gartatowice

Gartatowice,świętokrzyskie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

| na sprzedaż dom o pow. ok. 60m2 zlokalizowany w Gartatowicach gm. Kije, pow. pińczowski. W skład domu wchodzą: salon z kuchnią o pow. ok. 30,06m2, dwa pokoje o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

3 000 000 zł485 m² 6 185,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio od właściciela. Video w linku Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowo-biurowy zlokalizowany w Kielcach, w którym obecnie prowadzona jest działalność przedszkolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł59 m² 7 283,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 58,9 m Kielce, ul. Jarzębinowej Lokalizacja: osiedle Sady, kielce Piętro: 3 z 4 Powierzchnia: 58,9 m Cena: 429000 zł do negocjacji! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł71 m² 5 931,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Barwinku, kielce Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,64 m , zlokalizowane w spokojnej, zielonej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł57 m² 52,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkową ofertę najmu komfortowego mieszkania 57,15 m, zaprojektowanego z dbałością o detale i wygodę codziennego życia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

319 900 zł45 m² 7 108,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45 m idealne pod wynajem ul. Jesionowa, kielce | blisko politechniki świętokrzyskiej I galerii echo Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m, położone przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

1 490 000 zł155 m² 9 625,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 112 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż klimatyczny dom zlokalizowany na działce o powierzchni 3112 m 2 w miejscowości Bronina gm. Busko Zdrój - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

630 000 zł74 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam duże, ustawne i jasne mieszkanie z pięknymi widokami na dwa stoki narciarskie i okolicę. Piętro 5. Duży balkon. Mieszkanie na ogromny przedpokój z wielką szafą pod wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Suchedniów,świętokrzyskie

470 000 zł242 m² 1 942,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dużego i przestronnego domu znajdującego się w cichej i spokojnej dzielnicy Suchedniowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

561 600 zł54 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,00 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

240 000 zł29 m² 8 247,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie - kawalerka o powierzchni 29,1 m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Króla Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

647 000 zł64 m² 10 168,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne, w pełni wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 63,63 m , położone w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Artylerzystów

Kielce,świętokrzyskie

955 048 zł77 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 77,02 m zlokalizowane na III piętrze nowego apartamentowca w dzielnicy baranówek/stadion Leśny, przy ul. Artylerzystów. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

1 090 zł44 m² 24,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładne 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej 60 w Kielcach. Nieruchomość: powierzchnia 44 m2. Piętro 10. Ogrzewanie centralne. Blok. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

309 000 zł47 m² 6 630,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum Kielc ul. Jana Pawła II Budynek po remoncie: elewacji, klatek schodowych i przyłączy elektrycznych Uwaga - jedno z 3 ostatnich mieszkań dostępnych w tej lokalizacji! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

35,59 zł/m²56 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 56,20 m2, usytuowany na 1 piętrze w budynku jedno-piętrowym w dzielnicy ksm w Kielcach. W skład lokalu wchodzi sala sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kilińskiego

Staszów,świętokrzyskie

69 000 zł30 m² 2 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy 30 m Staszów, ul. Jana Kilińskiego Lokal po remoncie | Duży ruch pieszy | Gotowy biznes Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boksycka,świętokrzyskie

299 000 zł222 m² 1 346,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom 222m2 z lokalem użytkowym w miejscowości Boksycka. Dom wolnostojący, wybudowany w 1975r. i rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tęczowa

Kostomłoty Pierwsze,świętokrzyskie

380 000 zł2 330 m² 163,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2.330 m2, położona w malowniczej miejscowości, zaledwie kilka minut od miasta. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Przysów,świętokrzyskie

135 000 zł1 700 m² 79,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! nowa, niższa cena! Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Przysów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, 2 Korpusu Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł49 m² 7 829,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokal mieszkalny nr 117 usytuowany jest na drugim piętrze w budynku przy ulicy Barwinek 2 w Kielcach. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

607 040 zł54 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,20 m2 zlokalizowane na I piętrze nowego budynku zlokalizowanego centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

520 000 zł50 m² 10 505 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko w homelia Nieruchomości! lokalizacja: kielce, ul Witosa 97, w pobliżu Doliny Silnicy i Zalewu Kieleckiego. Blok nie leży bezpośrednio przy ulicy, a mieszkanie ma okna.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij