dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Triasowa

Kielce,świętokrzyskie

515 000 zł45 m² 11 331,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,54 m , położone na I piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku z 2015 r. (winda), ul. Trisowa, os. Ślichowice Triasowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł62 m² 7 996,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kielce, osiedle Na Stoku Biuro nieruchomości prezentuje ciepłe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone na 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

979 700 zł98 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 97,97 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

17,65 zł/m²34 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego w biurowcu przy Al. Solidarności - Centrum miasta. Lokal odnowiony, przed budynkiem znajduje parking, dostępny jest światłowód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

869 000 zł67 m² 12 970,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc oszczędzasz 18.000 zł! NOWOŚĆ na rynku gotowe do zamieszkania! MIESZKANIE W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE! TARAS Z OGRÓDKIEM! LOKAL IDEALNY NIE TYLKO DO ZAMIESZKANIA,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Staszowska

Połaniec,świętokrzyskie

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:881 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny, nowocześnie wykończony dom o powierzchni około 120 m2, położony na ulicy Staszowskiej w Połańcu. Nieruchomość stanowi idealną propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pińczów

Pińczów,świętokrzyskie

263 000 zł48 m² 5 445,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielebnów

Wielebnów,świętokrzyskie

115 000 zł1 250 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1250 m2 , zlokalizowana w miejscowości Wielebnów w gminie Łopuszno. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Jędrzejów,świętokrzyskie

495 000 zł64 m² 7 734,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze 4 piętrowego bloku z lat 90-tych. Mieszkanie jest bardzo ciepłe i komfortowe, a jasne wnętrza sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sandomierz,świętokrzyskie

2 000 zł54 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewni Ci równowagę między pracą a życiem prywatnym? To 3-pokojowe mieszkanie w centrum Sandomierza przy ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

1 950 zł34 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,33 m2, zlokalizowane na III piętrze apartamentowca w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu, widnej osobnej kuchni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł58 m² 8 624,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje mieszkanie 3-pokojowe gotowe do zamieszknia brak piecyka gazowego! osiedle świętokrzyskie Główne atuty mieszkania: - bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

2 600 zł43 m² 60,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w Sercu Kielc Luksusowy Apartament na Wynajem Marzysz o nowym, eleganckim mieszkaniu Poznaj wyjątkowy apartament, stworzony z myślą o Twoim komforcie i luksusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzywołęcz

Krzywołęcz,świętokrzyskie

960 000 zł206 m² 4 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 686 m²

Są domy do zamieszkania i są domy, w których najdroższe decyzje są już podjęte. Tu masz właśnie ten drugi przypadek: dębowa stolarka, drewniane podłogi, granitowe parapety zewnętrzne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

434 500 zł33 m² 13 287,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zostań pierwszym właścicielem tego uroczego gotowego do wprowadzenia mieszkania! Mieszkanie dwupokojowe z 2025r, z atrakcyjnym widokiem z okien i balkonu na Góry Świętokrzyskie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

70,14 zł/m²107 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 106,93 m2 , zlokalizowany na 3 piętrze w 16-piętrowym budynku Sky Trust z 2025 roku , przy Al. Solidarności. Na lokal składają się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Tumlin,świętokrzyskie

199 000 zł4 500 m² 44,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży działkę budowlano-rolną o powierzchni 4500 m 2 , położoną w gminie Zagnańsk w miejscowości Tumlin Węgle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o pow. 27 m2, zlokalizowana na V piętrze. Nieruchomość położona w prestiżowej inwestycji Plaza Tower III. Budynek wybudowany w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kielce,świętokrzyskie

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 108,20 m2 (całkowitej ok. 220 m2) zlokalizowany w dzielnicy Baranówek. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

421 142 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48,97m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

649 000 zł86 m² 7 546,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle zlokalizowane w dzielnicy nowych domów jednorodzinnych. Teren ogrodzony składających się z 4 niezależnych budynków w każdym po 4 apartamenty lub 2 bliźniaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miodowa

Starachowice,świętokrzyskie

940 000 zł365 m² 2 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam dom z 1988r. w atrakcyjnym miejscu osiedla południe w Starachowicach. Budynek został całkowicie i nowocześnie wyremontowany w 2015r. W budynku znajdują się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Starachowice

Starachowice,świętokrzyskie

416 000 zł64 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na wysokim parterze w ogrodzonym budynku na osiedlu Południe, w bardzo przyjemnej i spokojnej okolicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

547 000 zł54 m² 10 129,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Piekoszów

Piekoszów,świętokrzyskie

9 500 zł1 000 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni ok. 1000 m2 zlokalizowana w Piekoszowie. Hala może mieć zastosowanie w przetwórstwie mięsa, warzyw i owoców. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzozówka

Brzozówka,świętokrzyskie

299 000 zł89 m² 3 359,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, posiadającą tak wiele walorów, których nie sposób zawrzeć choćby hasłowo w tytule ogłoszenia. Stąd zapraszam do zapoznania się z opisem naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rykoszyn

Rykoszyn,świętokrzyskie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

| rezerwacja Na sprzedaż murowany dom o pow. ok. 120 m2 , zlokalizowany na działce o powierzchni 1600 m2, w Rykoszynie, gm. Piekoszów Nieruchomość położona w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Kielce,świętokrzyskie

455 000 zł59 m² 7 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż w sercu atrakcyjnego osiedla Bocianek, tuż przy Galerii Echo! To idealne miejsce dla rodzin poszukujacych komfortu i spokoju. Oferowane trzypokojowe mieszkanie znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 900 zł44 m² 9 130,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna lokal handlowy W centrum kielc, ul. Jana pawła II 19 Uwaga! Jest to ostatni lokal dostępny w tej znakomitej lokalizacji! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

290 000 zł29 m² 9 965,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,10 m2, znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Uroczysko przy ul. Orkana. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

328 000 zł35 m² 9 371,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Idealna oferta dla singla, pary lub inwestora mieszkanie gotowe do zamieszkania oraz pod wynajem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki, zlokalizowanej w samym sercu Kielc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Kielce,świętokrzyskie

1 972 000 zł136 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestrzeni, światła i czegoś naprawdę nietuzinkowego? To mieszkanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł33 m² 9 595,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33,35m2 zlokalizowanego na osiedlu Barwinek w Kielcach. w skład lokalu wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mójcza,świętokrzyskie

584 000 zł86 m² 6 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe apartamenty w stanie deweloperskim, położone na kameralnym osiedlu Akacjowy Zakątek, zaledwie 6 km od centrum Kielc. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Pągowiec

Pągowiec,świętokrzyskie

162 000 zł1 200 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjno-wypoczynkowa o powierzchni 1200 m , położona w urokliwej miejscowości Pągowiec, w gminie Raków. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł59 m² 6 436,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne W centrum kielc ul. Jana pawła II 19 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Jana Pawła II 19. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

175 000 zł34 m² 5 136,48 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-2 o pow. 34,07m 2 na 4p/4 na os. Stawki Mieszkanie środkowe, jednostronne o wystawie wsch.- pokój z balkonem, kuchnia,.