dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

349 000 zł138 m² 2 532,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 273 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z potencjałem i dodatkową działką w Ćmielowie. Trzykondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 137,8m2 + garaż i kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

41,04 zł/m²24 m² 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój biurowy z własną łazienką. II piętro w budynku III piętrowym. Na podłodze terakota. Rolety zewnętrzne w oknach. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Kielce,świętokrzyskie

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, zlokalizowane na parterze domu położonego przy ul. Batalionów Chłopskich. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł6 760 m² 66,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni 6 760 m2 zlokalizowana w dzielnicy Gruchawka. Położona w pierwszej linii, w sąsiedztwie domówi i innych działek niezabudowanych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

550 000 zł67 m² 8 185,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Centrum Kielc, ul. Sienkiewicza / Wesoła Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 67,19 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzezinki

Brzezinki,świętokrzyskie

120 000 zł1 080 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o powierzchni 1080 m2 położona w Brzezinkach, gm. Masłów. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona symbolem MM21 - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

690 zł28 m² 24,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia magazyn - kontener morski "self storage" o pow. ok. 28 m2, usytuowany na wybetonowanym, ogrodzonym i monitorowanym placu, we wschodniej części Kielc, w pobliżu Cedzyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zbożowa

Kielce,świętokrzyskie

10 500 zł315 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 315 m , zlokalizowany w Kielcach, w dobrze skomunikowanej strefie przemysłowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mleczna

Kielce,świętokrzyskie

1 090 000 zł193 m² 5 654,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom z duszą w centrum Kielc | ul. Mleczna | 192,75 m + sauna i jacuzzi | Działka 570 m Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom położony przy ul. Mlecznej w Kielcach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Borków,świętokrzyskie

530 000 zł3 000 m² 176,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną 3000 m2 z mpzp w miejscowości Borków, gm. Daleszyce Działka nr. Ewidencyjny: 22/1 Identyfikator działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kajetanów

Kajetanów,świętokrzyskie

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajmę nowoczesny biurowiec i halę - 5 km od Kielc, biurowiec - dwa piętra o powierzchni 200m2, hala 300m2, duży parking. tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

700 000 zł580 m² 1 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

| na sprzedaż 4-kondygnacyjna (1 kondygnacja podziemna i 3 naziemne) kamienica, o pow. całkowitej ok. 580 m 2 , pow. użytkowej ok. 366,79 m 2, zlokalizowana w Skarżysku Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

212 000 zł20 m² 10 788,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki w samym centrum Kielc ul. Nowy Świat. Podstawowe informacje: metraż: 19,65 m Cena: 212 000zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

53,06 zł/m²51 m² 2 706 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 51 m2 z przeznaczeniem na handel-usługi , zlokalizowany w budynku położonym na ogrodzonym, wybetonowanym placu we wschodniej części Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wąchock

Wąchock,świętokrzyskie

825 000 zł205 m² 4 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu znajdującego się na pięknej i przestronnej działce położonej w Wąchocku (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Sandomierz,świętokrzyskie

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje (57 m2) na parterze Sandomierz, ul. Mickiewicza 47 Szukasz przestronnego, bezpiecznego i doskonale zlokalizowanego mieszkania? Mamy ofertę idealną dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wałkonowy Górne

Wałkonowy Górne,świętokrzyskie

50 000 zł10 280 m² 4,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę rolno - leśną, usytuowaną w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej Powiat Włoszczowski, secemin- wałkonowy Górne. Dojazd - droga asfaltowa Opis nieruchomości umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

395 000 zł48 m² 8 246,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

(rezerwacja) Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Słonecznej w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł89 m² 8 406,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż - przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tektonicznej 6 na rodzinnym i przyjaznym osiedlu Ślichowice. To miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem 75 m , osiedle ksm, kielce Zapraszam do zamieszkania w wyjątkowym, nowym dwupiętrowym budynku na osiedlu ksm w Kielcach. Budynek mieści zaledwie sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Makowa

Sędziszów,świętokrzyskie

121 000 zł1 001 m² 120,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne, widokowe działki budowlane Sędziszów! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek, położonych w miejscowości Sędziszów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczewskiego

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł55 m² 8 511,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Sprzedam ładne, ciepłe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55,10 m2 w ocieplonym bloku mieszkalnym na os. Ślichowice w Kielcach, które składa się z 2 dużych ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 150 000 zł210 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Dom na sprzedaż Kielce, ostra Górka | 210 m | garaż | balkony | poddasze Cena: 1 150 000 zł (dom + wyposażenie w tym meble) do negocjacji Sprzedaż prywatna bez prowizji Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Apteczna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

209 000 zł27 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknej kawalerki położonej przy ul. Aptecznej oś. Milica w Skarżysku-Kamiennej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł173 m² 4 897,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 480 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż dom w otulinie lasu Lokalizacja: marzysz (obręb 0006), gm. Daleszyce, powiat: kielecki, woj. Świętokrzyskie; nr działki: 225/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Na Stoku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

585 000 zł65 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe 64,8 m2 zlokalizowane na os. Ślichowice przy ul. S. Kowalczewskiego. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym, ciepłe, słoneczne, środkowe i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Planty

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł41 m² 11 286,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje gustowne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 41,2 m, położone na 2 piętrze przy ul. Planty w Kielcach. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Letniskowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

1 299 999 zł306 m² 4 250,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż Adres: ul. Letniskowa , Wola Kopcowa, gmina Masłów Działka: 1000 m , działka w pełni uzbrojona media doprowadzone (woda, prąd, kanalizacja), brak przyłącza gazowego. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł71 m² 6 157,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

***rezerwacja*** Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 71,30 m kw. składające się z 3 dużych pokoi ( z możliwością podziału na 4 niezależne pokoje). usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

290 000 zł1 809 m² 160,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1809 m2 zlokalizowana w Miedzianej Górze. Dojazd do działki drogą asfaltową, następnie drogą gruntową o ok. 45 m Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł46 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,2 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Sady. Korzystna lokalizacja: w pobliżu Politechnika Świętokrzyska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wesoła

Kielce,świętokrzyskie

355 000 zł56 m² 6 391,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta, ul. Wesoła. Lokal w bardzo dobrej lokalizacji (tuż przy ul. Sienkiewicza) i w zawiązku z tym doskonały pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł45 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 4 4 ,64 m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku z 2018 r. zlokalizowanym w ścisłym centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bratkowa

Starachowice,świętokrzyskie

820 000 zł240 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny, bliźniak. Ładnie wykończony i pomalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ostrowiecka

Zawichost,świętokrzyskie

765 600 zł23 200 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2,32 ha (23 200 m ), położona na obrzeżach miasta Zawichost (nr ewidencyjny 718). Lokalizacja: bezpośredni dojazd z 3 stron od dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Starogórska

Kielce,świętokrzyskie

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze domu jednorodzinnego, ul. Starogórska. Powierzchnia wynosi 80m2 w czego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 700 zł45 m² 8 823,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45,3 m z ogródkiem - Sady nad Silnicą, kielce - Gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45,3 m , z prywatnym ogródkiem/tarasem , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Silniczna

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł40 m² 55,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 39,86 m. Lokal znajduje się w prestiżowym, budynku Apollo Split przy ul. Silnicznej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł66 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy, usytuowane na drugim piętrze. Powierzchnia lokalu wynosi 65,7 m i składa się z dużego salonu oraz dwóch osobnych pokoi, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł59 m² 10 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany mieszkania 3-pokojowego z osobną widną kuchnią, po generalnym remoncie. Bardzo dobra lokalizacja bez.

Szczegóły ogłoszenia