dowolna

Ogłoszenia nieruchomości świętokrzyskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł62 m² 9 692,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m, zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, sześciopiętrowego bloku. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łany

Łany,świętokrzyskie

14 000 000 zł3 196 m² 4 380,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Hala magazynowa , biura , zaplecze socjalne. Hala magazynowa w miejscowości Łany - powiat jędrzejowski, 1500m od zjazdu z S7. Kompletna i gotowa infrastruktura operacyjna bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brudzów

Brudzów,świętokrzyskie

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1700 m , położoną w miejscowości Brudzów, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

1 198 898 zł97 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 0.m8 - 97,25 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem, sypialni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rycerska

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

398 000 zł200 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 793 m²

Sprzedam dom wolnostojący około 200m2 na działce o powierzchni 1793m2. w miejscowości Skarżysko Kamienna ul. Rycerska. Dom z Księgą Wieczystą. Składa sie z: -piwnica z kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

780 000 zł117 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal użytkowy w parterze. Dwa oddzielnne wejścia. Parking przed lokalem. Obecnie w lokalu funkcjonuje apteka ( z umową najmu na czas nieokreślony ) z zachowaniem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocieszka

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pocieszka osiedle Sady w Kielcach. Podstawowe informacje: powierzchnia: 46 m Cena: 387 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze kamienicy przy ul. Żeromskiego 23 w Kielcach. Układ pomieszczeń: pokój z balkonem pokój z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

246 000 zł28 m² 8 770,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem osiedle ksm gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne pod inwestycję Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe idealne dla rodziny jak i pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

720 000 zł66 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament z 2018 roku ul. Leszczyńska, balkon 17m2, garaż, komórka Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Połaniec

Połaniec,świętokrzyskie

400 000 zł75 m² 5 359,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż w Połańcu ul. Generała Zajączka Prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Połańcu, przy ulicy Generała Zajączka. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudki

Rudki,świętokrzyskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 160 m , położony na dużej, 2,5-hektarowej działce w miejscowości Rudki, w gminie Szydłów. Nieruchomość obejmuje budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Kielce,świętokrzyskie

700 000 zł61 m² 11 482,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,96m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, przy ul. Niskiej w centrum Kielc. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

619 451 zł48 m² 12 788 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 1.M7 - 48,44 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 900 zł60 m² 15,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:120 m²

| do wynajęcia hala blaszana o powierzchni ok. 60 m2 zlokalizowana na ogrodzonym, wybetonowanym placu we wschodniej części Kielc w pobliżu Cedzyny. Hala nieogrzewana. Blacha dachowa wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

707 504 zł57 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 0.M1 - 57,39 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem, 2 sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kochanowskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 220 000 zł136 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. około 136 m2 zlokalizowany na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2011, położonym na cichym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł48 m² 7 437,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zbożowa

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadamy w ofercie do wynajęcia nowoczesne, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 27 m 2 , usytuowane na parterze, w nowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puscha

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Eleganckie 2 pokoje 44 m | Ślichowice | Balkon | 2 piętro | 2014 r. Kielce - osiedle Ślichowice, ul. Jerzego Bogusława Puscha Spokojna, zielona okolica z bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

747 842 zł58 m² 12 788 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 1.M1 - 58,48 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skarbowa

Lipowe Pole Skarbowe,świętokrzyskie

220 000 zł89 m² 2 471,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje nieruchomość gruntowa o powierzchni 3600 m , położona w miejscowości Lipowe Pole Skarbowe przy ul. Skarbowej, w gminie Skarżysko Kościelne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

501 566 zł63 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63,09 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

543 200 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 67,9 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przybyszowy

Przybyszowy,świętokrzyskie

1 180 000 zł220 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Budynek mieszkalny + budynek letniskowy 70 m/2 (całoroczny) Zamiana na Śląsk , resztę w rozmowie telefonicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzowice

Charzowice,świętokrzyskie

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Grupa fortis nieruchomości zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu, położonego w cichej miejscowości Charzowice, powiat kazimierski. Idealna propozycja dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

To mieszkanie ma jedną bezcenną rzecz, której zawsze brakuje w bloku aż 2 piwnice, które realnie rozwiązują problem przechowywania. Kielce, os. Na Stoku 7. Mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

835 000 zł67 m² 12 462,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe mieszkanie w sercu osiedla Bella Vista Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 67 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku na nowoczesnym osiedlu Bella Vista.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Na Szlakowisku

Starachowice,świętokrzyskie

3 500 000 zł652 m² 5 368,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam cały budynek, idealne miejsce na handel i usługi, wspaniała narożna ekspozycja sprawia że nie sposób go przeoczyć. W okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł28 m² 7 581,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy o powierzchni 27,7 m , położony na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Puscha w Kielcach. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

38,89 zł/m²72 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 72 m2 z przeznaczeniem na handel-usługi , zlokalizowany w budynku położonym na ogrodzonym, wybetonowanym placu we wschodniej części Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krajobrazowa

Masłów Drugi,świętokrzyskie

90 000 zł1 053 m² 85,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Homelia Nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana w Masłowie Drugim Działka o pow. 1053 m2, wymiary: 27m x 39m. Budowlana, objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

554 000 zł49 m² 11 382,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji klonovia, zlokalizowanej przy ul. Klonowej 93 kilka kroków od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

587 000 zł59 m² 9 988,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 3 pokojowego mieszkania z balkonem po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Morawica,świętokrzyskie

225 000 zł2 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 2500 m2. Położona w Morawicy przy ul. Szkolnej w pobliżu basenu Koral. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Radlin

Radlin,świętokrzyskie

650 000 zł7 946 m² 81,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Radlin spokojna okolica, media w zasięgu, blisko Kielc! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Radlin, gmina Górno, powiat kielecki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

510 000 zł61 m² 8 315,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! 3 pokoje | 61,33 m | 1 piętro | duża loggia Kielce, os. Świętokrzyskie, ul. Jeziorańskiego 133. To mieszkanie ma dokładnie pięć rzeczy, których kupujący szukają najczęściej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

1 442 560 zł36 064 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 36 064 m2 , zlokalizowana w Chęcinach. Działka lekko pochyła o nieregularnym kształcie o wymiarach (w przybliżeniu): 68,5 (szer. od frontu) x 548.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

80 000 zł1 221 m² 65,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 1221 m2 zlokalizowana w Siesławicach, gm. Buska-Zdroju. Działka o przybliżonych wymiarach ok: 30 x 38 x 30 x 42 [m], płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

80 000 zł1 241 m² 64,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1241 m2 zlokalizowana w Siesławicach, gm. Busko-Zdrój. Działka w kształcie trapezu, o przybliżonych wymiarach ok: 28 x 42 x 28 x 46 [m],.