dowolna

Działki na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży działek

1 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 064 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł11 200 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość w sercu natury - województwo świętokrzyskie Prezentujemy unikalną ofertę dla osób poszukujących przestrzeni w otoczeniu dziewiczej przyrody, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano- inwestycyjną o pow. 7623m2 przy ul. Iłżeckiej w Ostrowcu Św. Nieruchomość to dwa nr ew.: nr 28 o pow.3778m 2.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł4 893 m² 38,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży duża działkę w Radkowie, gmina Radków, powiat włoszczowski. Działka o powierzchni 4893mkw, bezpośrednio przy drodze. Szerokość działki od ulicy 70m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł865 m² 86,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki w miejscowości Rykoszyn, gmina Piekoszów. Położone w sąsiedztwie osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł707 m² 975,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż działki przylegające do siebie o łącznej powierzchni 707 m2 z niewielkim budynkiem mieszkalnym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 499 m² 62,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje 2 działki budowlane blisko lasu! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 390 m² 133,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Twoje wymarzone miejsce tylko U nas W ofercie na wyłączność Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż działkę w gminie Chęciny, miejscowość Bolmin,.

Szczegóły ogłoszenia

87 500 zł1 268 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 1268 m2 położoną w Rytwianach przy ul. Kościuszki wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działka położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1762 m2, wraz z budynkiem około 80 m2. Położona w miejscowości Kajetanów, gmina Zagnańsk. Usytuowana pośród licznych terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 198 m² 179,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę budowlaną, położoną w atrakcyjniej turystycznie miejscowości Borków, w gminie Daleszyce - w odległości ok. 12 km od Kielc. Działka o powierzchni 1198 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł7 161 m² 27,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 7161 m2 , zlokalizowana w Bodzentynie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w pierwszej linii, nieogrodzona, niezagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł4 870 m² 266,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4870 m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt częściowo utwardzony, ogrodzony i zagospodarowany. Na działce znajduje się budynek (hala) o powierzchni ok. 160.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana położona w miejscowości Brzeście gmina Pińczów bezpośrednio przy drodze asfaltowej prowadzącej do Skowronna Górnego. Działka budowlana, infrastruktura techniczna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlano-rekreacyjną położoną przy jednej z bocznych dróg, od ul. Bałtowskiej, przy ulicy Zapłocie. Ulica Zapłocie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: grunty rolne i rolno budowlane (mpzp!), miejscowość Złotniki, gmina Małogoszcz, powiat jędrzejowski, woj, świętokrzyskie: działka nr ew. 2205 - 1,47 ha - 59'000 pln (rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł4 900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4900 m2, zlokalizowana w miejscowości Siedlce, w gm. Chęciny. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 48 m od frontu x 110 x 25,5 x 29.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 005 m² 129,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 działek położonych w Bliżynie, obręb Henryków, województwo świętokrzyskie. Idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 22,85 ara , położona w Kazimierzy Wielkiej przy ul. Krakowskiej - w spokojnej, rozwijającej się części miasta, z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł4 300 m² 38,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4300 m2 zlokalizowana w miejscowości Podłęże, gm. Pińczów. Działka w kształcie wielokąta, położona w drugiej linii w stosunku do drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł19 141 m² 156,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna / deweloperska potencjał ok. 3600 m pum południowa część kielc Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o dużym potencjale deweloperskim, z którego można.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 427 m² 243,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje wyjątkową działkę Kielce, ul. Jędrusiów inwestycyjny potencjał! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1589 m2 zlokalizowana w miejscowości Jaśle, w gm. Łączna. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona symbolem rm -.

Szczegóły ogłoszenia

109 530 zł1 217 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| rezerwacja Na sprzedaż działka o pow. 1217 m2 , zlokalizowana w Rykoszynie, gm. Piekoszów. Działka położona w pierwszej linii od strony drogi, dojazd drogą gruntową. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przy ulicy Na Stoku Starachowice Górne. Działka o powierzchni 2120m2 w kształcie prostokąta o szerokości od frontu 25m. Działka ze spadkiem w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 , zlokalizowana w Wolicy przy ul. Słonecznej, gm. Chęciny. Działka w drugiej linii od drogi głównej. Dojazd do działki gminną drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł4 310 m² 78,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 4310 m2 , zlokalizowana w Daleszycach. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska nieogrodzona, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronną działkę budowlaną w zacisznej części osiedla Las Rzeczki w Ostrowcu Św. Działka budowlana o powierzchni 2356m2 (nr działki 61/3).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w obrębie Bolechowice, gmina Nowiny. Tuż przy drodze wojewódzkiej, zapewnia bardzo dobrą widoczność i komunikację z okoliczną miejscowością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł332 600 m² 17,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

*** tylko W naszym biurze *** unikatowa okazja inwestycyjna: 33,26 ha pod resort sportowo-rekreacyjny Część działki jest pod zabudowe jednorodzinną Z przyjemnością prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł7 707 m² 129,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni 7 707 m2 , zlokalizowana w Dębskiej Woli, gm. Morawica. Nieruchomość w kształcie nieregularnym, zbliżonym do prostokąta. Przybliżone wymiary: szer.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł4 650 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka komercyjna tuż obok centrum miasta! Powierzchnia 4650m2 - kwadrat o szerokości 57m. Sąsiednie grunty uzyskały warunki zabudowy dla budynków handlowo - usługow ych lub hal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji! Działka o pow. 6700 m2 położona Skarżysko Książęce przy ul. Rycerskiej oraz ul. Kościelnej w obrębie Skarżysko -kamienna. Sąsiedztwo to zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Dwikozy przy ulicy Nadwiślańskiej idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i wygodnego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 127 m² 19,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Działkę budowlaną w spokojnej okolicy! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł16 700 m² 4,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję nieruchomość rolną składającą się z dwóch działek położonych w miejscowości Deszno, gmina Nagłowice, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie: -.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Marzysz Drugi, gmina Daleszyce nr. ewid 701/10 o powierzchni 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano rolna Radkowice, gm. Chęciny spokojna okolica, duży potencjał! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano- rolna położona w malowniczej miejscowości Radkowice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł7 946 m² 81,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7946 m w Radlinie. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, o regularnym kształcie (ok. 17x398 24x400 m), co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

673 090 zł2 321 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka na osiedlu Południe Starachowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Starachowicach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działka o powierzchni 20 arów, położona w spokojnej i zielonej okolicy w Klimontowie na ulicy Partyzantów. Specyfikacja działki: *lokalizacja:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij