dowolna

Działki na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży działek

1 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 064 ogłoszenia

110 000 zł1 402 m² 78,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1402 m2 , zlokalizowana w miejscowości Promnik, gm. Strawczyn. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w czwartej linii względem drogi gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł6 800 m² 19,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży działki w miejscowości Gabułtów, gmina Kazimierza Wielka, świętokrzyskie. Działka Z wz I pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł3 937 m² 156,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3937m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 38x73x3x30x41x99 [m], płaski, niezagospodarowany. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 710 m² 128,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana - Idealna Przestrzeń pod Twoje Marzenia! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 700 m2.To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł2 006 m² 1 495,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2 006 m , przeznaczona pod działalność usługową lub produkcyjną, zlokalizowana bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, zapewniającej bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł1 000 m² 277 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka budowlana 1000 m w Piasecznej Górce, ul. Polna, gmina Morawica Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 751 m2, w miejscowości Tumlin-Wykień ul.Modra gmina Miedziana Góra. Działka usytuowana została.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 040 m² 110,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną 1040m2 w Śladkowie Małym przy ul. Makowej. Działka zlokalizowana w prestiżowej okolicy, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

574 530 zł3 482 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3129 m2, (przybliżone wymiary ok. 24 m x 129 m). Działka zlokalizowana jest przy ul. Dobromyśl w Kielcach. Dla działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł11 700 m² 8,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1,17ha Z potencjałem zabudowy, przy drodze powiatowej W gminie nowy korczyn - do centrum miasta ok.7KM. Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1,17ha,.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł6 465 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Bedlno, powiat konecki, gmina Końskie. Malownicza działka z widokiem na lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 000 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Gruszka (26-230 Radoszyce) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 20 arów (2000 m ), położoną w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł4 500 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Marzysz o działce pod wymarzony dom z ogrodem, tarasem, a może nawet własnym stawem? Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Barcza gmina Masłów. Nieruchomość o powierzchni 74 ary. Istnieje możliwość przekształcenia działki z rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o łącznej powierzchni 2800 m 2 zlokalizowanej w niezwykle cichym i spokojnym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1306 m2 , zlokalizowana w Oblęgorku , przy ul. Gimnazjalnej, gm. Strawczyn. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 000 m² 99,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m , położona w cichej i spokojnej miejscowości Włoszczowice gm. Kije Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł900 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Żuków k. Solca-Zdroju o powierzchni 900 m2, działka położna w środku spokojnej wsi, obok zbiornika wodnego. Specyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł951 m² 69,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 951 m2, zlokalizowana w Oksie, w gm. Jedrzejów. Działka położona w trzeciej linii w stosunku do drogi wewnętrznej. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 650 m² 87,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie własnego domu w spokojnej okolicy, ale z łatwym dostępem do niezbędnej infrastruktury? Mamy idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 207 m² 95,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Zaborze, ul. Dworska/łąkowa, gm. Morawica, pow. kielecki, woj. świętokrzyskie. Działki numer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolno-budowlana w pięknej okolicy w granicach Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. Działka o powierzchni 4523m2 w kształcie prostokąta o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 914 m2 położona w Masłowie Pierwszym między ulicą Foliową, a ulicą Miodową. Dojazd do działki drogą polną. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł543 m² 1 473,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedaży działka o powierzchni 543 m2, zlokalizowana w Kielcach, na osiedlu ksm, na rogu ulic Domaszowskiej i Zbożowej. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

543 600 zł5 436 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży są 3 działki położone w cichej i zalesionej okolicy - w Gminie Staszów, podmaleniec. Działki: 1) Nr działki - 305/12 , obręb - podmaleniec, pow. działki - 0.2268 ha.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 800 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki 18 arów malownicza okolica, radoszyce Na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki o numerach 4698 i 4699, o łącznej powierzchni 18 arów (ok. 14.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 920 m² 348,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż atrakcyjna inwestycyjnie nieruchomość w Kielcach. Działka położona przy ul. Kleckiej która biegnie przez Bukówkę -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł12 244 m² 261,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w części przemysłowej miasta Kielce, przy ulicy Hubalczyków. Powierzchnia nieruchomości wynosi 12 244 m2. Dla nieruchomości brak obowiązującego.

Szczegóły ogłoszenia

42 500 zł1 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działki budowlane 1000 m2 i 1200 m2 w miejscowości Tuklęcz gm. Rytwiany, województwo świętokrzyskie, powiat staszowski.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł9 100 m² 3,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna - rataje karskie, gmina pacanów! Działka rolna o pow. 0,91 ha. Działka płaska o kształcie prostokąta. Dojazd odbywa się drogą utwardzoną, do asfaltu ok 100 m. Front.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł5 400 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od klienta kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o powierzcni 5400m 2 przy ul. Dolnej w Szewnie. Działka nr ewidencyjny 813/1 obręb 0023 Szewna, kształt zbliżony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 1800 m2 zlokalizowana w Samostrzałowie w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna, o wym. ok. 90m (front) x 45m x m x 68m.

Szczegóły ogłoszenia

24 900 zł1 000 m² 24,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sercu natury Łubowa, gm. Tarłów Szukasz miejsca na swój wymarzony dom, gdzie cisza i zapach lasu są na wyciągnięcie ręki? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 817 m2 , zlokalizowana w Skibach, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w trzeciej linii w stosunku do drogi, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych położonych przy ul. Grzybowej w Skarżysku-Kamiennej, obręb Łyżwy. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w Kielcach, na osiedlu Zalesie (ul. Przegony). To miejsce łączy świetną lokalizację w mieście z ciszą i bliskością natury - do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 900 m położona w miejscowości Nowy Kamień (gmina Dwikozy), w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły i zaledwie kilka minut od Sandomierza. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną przy ulicy Iglastej w Kielcach z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł3 005 m² 26,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 3005 m2 zlokalizowana w miejscowości Chomentówek gm. Chmielnik, pow. kielecki. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 42x70, szerokość frontu ok. 42m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane blisko strefy zdrojowej, busko-Zdrój, zbludowice. Przedmiotem przykładowej oferty jest działka nr 630/47 o pow. 1288m2. Rozmiar działki: 25x51m. Nowo powstające osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży działki rolnej w miejscowości Gabułtów, gmina Kazimierza Wielka, świętokrzyskie. Numer działki w Centralnej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij