dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż świętokrzyskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

999 000 zł541,38 m² 1 845,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Budynek usługowo mieszkalny na sprzedaż | Piotrkowice | 541,38 m | 0% prowizji Piotrkowice, woj. świętokrzyskie Na sprzedaż budynek usługowo mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł164,70 m² 12 137,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowo-gastronomiczny, 164,7 m Kielce, ul. Głowackiego 1 Powierzchnia: 164,7 m Lokalizacja: kielce, ul. Głowackiego 1 Rodzaj nieruchomości: lokal użytkowy Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

1 112 412 zł129,20 m² 8 610 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do sprzedania lokal o pow. 129,2m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, markety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 525 zł27,48 m² 9 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal o powierzchni 27,48 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy położony w Kielcach przy ul. Łopuszniańskiej (zjazd S7) świeżo po remoncie generalnym. Obiekt znajduje się na działce ug(dzierżawa podpisana na 10lat.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł700 m² 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Marzysz o tym, by zostać właścicielem spichlerza wybudowanego przez Króla Kazimierza Wielkiego? Ruiny spichlerza w miejscowości Sulejów, położone są na wysokim dawnym brzegu rzeki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł741,38 m² 2 426,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obniża ceny! W staszowskim oddziale Greathouse prawdziwa perełka inwestycyjna! Przedstawiam do sprzedaży 3 kondygnacyjny budynek pod dowolną działalność usługowo-handlową z mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

708 000 zł73,02 m² 9 695,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Luksusowy lokal handlowo-uslugowy Becher Platinum, centrum Kielc ckdom Biuro Nieruchomosci oferuje do sprzedazy nowoczesny, luksusowy lokal handlowo-uslugowy o powierzchni 73,02 m , polozony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł230 m² 5 173,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż generująca przychód z najmu , kamienica o pow. ok. 230 m2 , zlokalizowana na działce o pow. 585m2 przy ul. Partyzantów w centrum Buska-Zdroju. W skład budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal użytkowy przy ulicy Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej w bardzo dobrej lokalizacji. W sąsiedztwie osiedle bloków ,pobliżu szkoły podstawowe, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

7 687 500 zł2 313,20 m² 3 323,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż kompleks pałacowo-hotelowy zlokalizowany w Rytwianach pow. staszowski, województwo Świętokrzyskie. Kompleks składa się z następujących obiektów: budynek pałacu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 39 m , położony w samym centrum miasta. Znajduje się na parterze kamienicy, z bezpośrednim wejściem od strony ruchliwej ulicy to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prezentujemy do sprzedaży przestronny lokal handlowo - usługowy o powierzchni 57 m 2 zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej części Kielc - w centrum miasta w miejscu o duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 882 zł54,78 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal o powierzchni 54,78 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł82 m² 7 792,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji największe atuty: parking w cenie: dedykowane miejsce postojowe bezpośrednio przy wejściu (komfort dla Klientów i dostaw). Stan deweloperski: dowolna.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 000 zł1 273,72 m² 959,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie II przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

3 998 000 zł1 168 m² 3 423 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji: 511*014*820 na sprzedaż Doskonale prosperująca hurtownia budowlana z pełnym wyposażeniem! Duża, w pełni utwardzona działka 5305 m Dwa funkcjonalne budynki Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dworcowa

Sędziszów,świętokrzyskie

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność? Biuro Nieruchomości oakestate z przyjemnością przedstawia ofertę: nowoczesny, w pełni przygotowany lokal o powierzchni około 60 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Staszów

Staszów,świętokrzyskie

2 856 434 zł6 382 m² 447,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Syndyk masy upadłości Piotra Sobieniaka prowadz. dział. gosp. pod firmą Piotr Sobieniak lord Hotel-Restauracje-Sklepy w Staszowie zaprasza do składania pisemnych ofert na zakup zorganizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 936 000 zł916 m² 4 296,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż budynek biurowo - usługowo - mieszkalny w stanie surowym otwartym, o pow. użytkowej 916,1 m2 , zlokalizowany w Kielcach na osiedlu Czarnów. Budynek 3-piętrowy, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kielce,świętokrzyskie

1 580 000 zł198 m² 7 979 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***** tylko U nas***** Na sprzedaż prezentujemy budynek usługowo-handlowo-mieszkaniowy, znajdujący się w przemysłowej części Kielc, w sąsiedztwie Targów Kielce. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Ujny

Ujny,świętokrzyskie

1 000 000 zł500 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ubojnia drobiu na sprzedaż w Ujnach koło Pierzchnicy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - ubojnia drobiu zlokalizowana zaledwie 30 minut drogi od Kielc. Ubojnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

870 000 zł99 m² 8 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Prowadzisz firmę i szukasz miejsca, w którym klient wygodnie zaparkuje, łatwo trafi pod drzwi i w pełnym komforcie skorzysta z Twojej oferty? Ten lokal użytkowy o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kolonia

Micigózd,świętokrzyskie

2 499 000 zł727 m² 3 436,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Gotowy do prowadzenia działalności dom weselny w Micigózdzie k. Kielc - bez konieczności doinwestowywania! Marzysz o prowadzeniu własnego biznesu w branży eventowej? Teraz możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 900 zł44 m² 9 130,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idealna nieruchomość inwestycyjna lokal handlowy W centrum kielc, ul. Jana pawła II 19 Uwaga! Jest to ostatni lokal dostępny w tej znakomitej lokalizacji! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

498 999 zł80 m² 6 198,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony na I piętrze budynku przy ul. Zagórskiej 18 w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie kieleckich bazarów oraz Zespołu Szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Witosa

Kielce,świętokrzyskie

3 000 000 zł485 m² 6 185,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio od właściciela. Video w linku Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowo-biurowy zlokalizowany w Kielcach, w którym obecnie prowadzona jest działalność przedszkolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kilińskiego

Staszów,świętokrzyskie

69 000 zł30 m² 2 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy 30 m Staszów, ul. Jana Kilińskiego Lokal po remoncie | Duży ruch pieszy | Gotowy biznes Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

598 000 zł502 m² 1 191,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Victoria Estate prezentuje nieruchomość na rynku w Jędrzejowie. Na sprzedaż większościowe udziały wynoszące 6/8 w nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 669 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

1 005 980 zł96 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 96,22 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

1 350 000 zł171 m² 7 894,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż zainwestuj w przestrzeń, która pracuje na Twój sukces. Wyobraź sobie lokal, który nie tylko spełnia Twoje wymagania, ale przenosi Twoją firmę na zupełnie nowy poziom. Miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

390 000 zł110 m² 3 555,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal o pow. 109,7 m2 zlokalizowany na parterze budynku w Skarżysku-Kamiennej w dzielnicy Dolna Kamienna. Lokal składa się z: sali sprzedaży, zaplecza, wc. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

765 000 zł116 m² 6 606,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 115,80 m2 zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Chęcińskiej. Obecnie w lokal funkcjonuje apteka - nieruchomość została zaopiniowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Paryska

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwa budynki, setki możliwości wyjątkowa nieruchomość w Skarżysku-Kamiennej, ul. Paryska 190 Na sprzedaż funkcjonalna i wszechstronna nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kielce,świętokrzyskie

550 000 zł48 m² 11 377,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta lokal użytkowy Z ogródkiem | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 48,34 m z ogródkiem, zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

780 000 zł117 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal użytkowy w parterze. Dwa oddzielnne wejścia. Parking przed lokalem. Obecnie w lokalu funkcjonuje apteka ( z umową najmu na czas nieokreślony ) z zachowaniem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Na Szlakowisku

Starachowice,świętokrzyskie

3 500 000 zł652 m² 5 368,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-